Autor Wątek: Przygarnę króliczka z SPK  (Przeczytany 23182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 05, 2007, 14:01:02 pm »
Cytat: "elvira"
Ty nie pomagaj królikom, tylko pomóż sobie, bo masz problemy z nerwami, jesteś po prostu złośliwa, i nie miła, jesteś jedyną osobą która od początku była negatywnie nastawiona.


Przepraszam niby jak mam byc pozytywnie nastawiona jak   piszesz że ze mną jest nikły kontakt , a nie odpowiedziałam na Twój email w ciągu jednego dnia ? Potem wysyłasz emaile do innego posrednika , znowu piszac ze ze mną jest nikły kontakt?
Niby jak mam to odbierać?
Chciałas adoptowac króliczka z interwencji : zdecydowałam że dla dobra uszatka (ze wzgledu na jego stan zdrowia)ze  króliczek bedzie adoptowany przez osobe z okolic warszawy aby go nie męczyc transportem. i dodatkowo bedzie miał blisko do króliczego specjalisty. Po czym widze na forum kilka twoich postów ,że króliczka nie dostałaś mimo ,że czekałas ...szkoda że nie napisałas dlaczego go nie dostałaś ....
Niby po tym co robisz jak mam Cie traktować?  Twoje postepowanie zniecheca mnie do Ciebie i nic na to nie poradze.....

Widze jednak ,że to samo robisz z brrunią , piszac o tym że Ci nie odpisuje.
Nasza praca to wolontariat nie wyścigi.


Cytat: "elvira"
aha i na jakiej podstawie decydujesz komu dać króliczka? Bo to co napisałaś nie jest zgodne z formularzem, ani z zeszytami które czytałam "bo mi sie nie podobasz" - to wg mnie nie jest konkretny powód.


Jak dla mnie to wystrczający powód. Ja decyduje do kogo trafi króliczek. Ty nie budzisz mojego zaufania i tyle.

Domcia

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 05, 2007, 16:58:33 pm »
nie kłócicie się...

wiem że może elvira niemoże się doczekac aby miec tego króliczka,martwi się pewnie czy pójdzie do niej itp...

na pewno prawie każdy by prawie taki był...

i proszę przedyskutujcie to bez kłótni ok?

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 05, 2007, 17:06:55 pm »
ddd, ma racje.
Obydwie dziewczyny mają po troche racji.
elvira, chce mieć juz króliczka
azi, ma na głowie 1000 spraw do załatwienia w zwiazku z nie jedna adpcja
Takze dziewczyny nie warczcie na siebie tylko współpracujcie i cierpliwosci życzę.

Domcia

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 05, 2007, 18:13:35 pm »
musicie dojśc do porozmumienia...
 :hmmm

teraz jestem domcia nie ddd

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 05, 2007, 18:15:19 pm »
Dzieki dziewczyny, ale chyba jednak nie dojdziemy, bo o Quapku mogę już zapomnieć..

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 05, 2007, 18:22:14 pm »
Cytat: "azi"

Przepraszam niby jak mam byc pozytywnie nastawiona jak   piszesz że ze mną jest nikły kontakt , a nie odpowiedziałam na Twój email w ciągu jednego dnia ? Potem wysyłasz emaile do innego posrednika , znowu piszac ze ze mną jest nikły kontakt?
Niby jak mam to odbierać?
przepraszam ale wtedy byłam tu nowa i niewiedziałam że to wszystko tak wolno działa! Ale dlaczego zaraz się tak oburzasz? jejku czyżby to była aż taka wielka obraza majestatu? no niewiem po co ta złość!

Z tym że nie dostanę króliczka z interwencji przecież normalnie sie pogodziłam, czy powiedziałam choć słowo że mam o to żal czy jak? a w życiu! przecież podjęłaś decyzje dobrą dla królisia.. napisałam Ci w mailu że trudno, nie tracę nadzieii i będę próbować dalej.Zakończyłam maila bynajmniej w dobrym akcencie.

Cytat: "azi"
Jak dla mnie to wystrczający powód. Ja decyduje do kogo trafi króliczek. Ty nie budzisz mojego zaufania i tyle.

Ok, rozumiem że już żadnego króliczka z TEGO serwisu nie będę mogła adoptować? Wykreślasz mnie, za to że...  a szkoda gadać..

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 05, 2007, 18:46:57 pm »
Oburzam się ponieważ takie posty  są przykre. Naprawde grupa adopcyjna wkłada w prace całe swoje serce i prywatny czas.
Krytyka nie działa na nas/ na mnie  motywująco. A przy nadmiarze pracy powoduje ze sie wkurzam i czasami nerwy ponoszą.

Naprawde to nic przyjemnego jak sobie człowiek żyły wypruwa a słyszy ze nic nie robi. Tym wszstkim którzy nie zajmuja sie adopcjami trudno jest sobie wyobrazić jak duzo trzeba włożyć w to pracy.

Niech  wszyscy  zanim napiszą posta o tym jak zle działaja adopcje , ze kontakt jest mizerny, że wszystko sie przeciaga  niech wejda na te strone  http://www.adopcje.kroliki.net/adopcje.html  i zobaczą  ile tak naprawde robimy ....

Elviro ja powiedziałam że nie dostaniesz Quapo. Napisałam już uzasadnienie. Nie napisałam ,że nie dostaniesz żadnego królika.
Ja nie mam wpływu na decyzje innych posredników. Mozliwe że sie uprzedziłam co do Ciebie, ale to uprzedziłam sie JA a nie inni.

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 05, 2007, 18:51:48 pm »
No okey, nie powiedziałam jednak że 'nie robisz nic' bo nie miałabym podstaw zeby tak mówic, a nawet mi to przez myśl nie przeszło. Napisałam dwa słowa 'nikły kontakt', nic wiecej, a i to nawet nie było negatywne stwierdzenie, w moim przekazie raczej neutralne..

morsiak

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 05, 2007, 18:59:19 pm »
Iza jeśli mam być szczera to wydaje mi się, że troszkę za bardzo bierzesz to wszystko do siebie. Ja rozumiem, że masz dużo pracy i się nie wyrabiasz i wkurzasz się, że wszyscy chcą, żeby im natychmiast odpisać, a ty nie dajesz już pewnie rady. Ale czytałam to wszystko od początku i naprawdę nie wydawało mi się, żeby elvira miała coś złego na myśli. Zniecierpliwiła się trochę, bo każdy by chciał, żeby wszystko było od zaraz i chciałby już wiedzieć, że będzie miał króliczka na pewno (bo w zasadzie często okazuje się, że króliczka dostaje ktoś inny, np. ze względu na transport). To, że Elvira cię wkurzyła nie oznacza, że byłaby złym opiekunek dla któregoś z króliczków. Daj jej jeszcze szansę :) W końcu króliczków do adopcji nie brakuje (niektóre są już tam baaardzo długo).

Pozdrawiam :)

O widze ze post jest nie potrzebny bo juz doszlyscie do porozumienia :P W takim razie wnosze o usuniecie go

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 05, 2007, 18:59:24 pm »
Cytat: "azi"

Elviro ja powiedziałam że nie dostaniesz Quapo. Napisałam już uzasadnienie. Nie napisałam ,że nie dostaniesz żadnego królika.
Ja nie mam wpływu na decyzje innych posredników. Mozliwe że sie uprzedziłam co do Ciebie, ale to uprzedziłam sie JA a nie inni.


wiem, kumam, ale skoro nie dostane quapo, z (to uzasadnienie raczej nazwałabym pretekstem) błachego pretekstu, bo miałaś duzo pracy, i nerwy poniosły, tylko dlatego że zalezało mi na lepszym kontakcie, to dlaczego miałabym dostać innego kroliczka? nierozumiem? A moze sie do niego przywiązałaś i po prostu nikomu już nie chcesz go oddać..

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 05, 2007, 19:01:06 pm »
Mimo wszystko chciałabym wyciągnąć pierwsza rękę, i zakopać 'toporek' 'wojenny' .. I może faktycznie dasz się przekonać, na drugą szansę  :>

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 05, 2007, 19:11:49 pm »
Przepraszam bardzo, ze znów wtrącę, ale odpowidź tego samego dnia tylko wieczorem to nikły kontakt?! Jak ja pisze do włascicieli ktorzy chcą oddac krolika po 5 listów bo nie racza mi nawet odpisac i po 2 tygodniach jak zagrozę, ze usunę królika ze strony dopiero się odzywają - to jest nikły kontakt. Uważam że zachowałas się nie fair kiedy pisalas do mni po kontakcie z azi mówiąc o nikłym kontakcie, mnie pytałas o Ruperta Azi o 2 różne króliki Brrunię o Tosię przepraszam, nie chciałam tego poruszac na forum ale uważam, ze jet to niezdecydowanie i nie świadczy dobrze o Tobie jako o przyszłym włascicielu. Pomyślcie w ten sposób drodzy miłośnicy królików czy oodalibyście swojego uchola osobie która codziennie zmienia zdanie którego króliczka chce przygarnąć? Ja nie mówię Elwira, z emasz złe checi ale żle zaczęłaś. zaczęłaś od pisania na forum krytykujac grupę adopcyjną kiedy naprawdę nikt Ciebie nie olał tylko wszyscy, żeśmy Ci odpisali. Krytykujac nas wcale nie zyskujesz a tracisz. A w tym przypadku trydno zyskać ponowne zaufanie. Mam nadzieję, że kolejne nasze kontakty będą przyjaźniejsze.
mika2680,  chciałam Ci napisac ze tu nie chodzi o to, ze Azi ma 100 spraw bo Azi odpowiedziała Elirze tego samego dnia wieczorem, więc uważam, ze tu się mylisz, poniewaz nikt z nas nie olał kontaktu z Elwirą i mimo 100 spraw Azi odpowiedziała, a mimio to na forum pojawiły sie posty o nikłym kontakcie
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 05, 2007, 19:17:56 pm »
Po pierwsze, pytałam o ruperta, ale nie napisałam ze chciałabym go adoptować.
Jedyny błąd jaki popełniłam, to z Tosią, faktycznie źle zrobiłam ze o nią w ogóle spytałam.
rzyzwyczaj sie w życiu że nie tylko komplementami będziesz obsypywana, i naucz się lepiej inaczej reagować na słowa 'krytyki' (choć jak już mówiłam ten 'nikly kontakt' był neutralnym stwierdzeniem) wiec nie wiem skad to sie wzielo, bo inaczej kiedys sie załamiesz, jak bedziesz na kazda blahostke tak reagowac. No ludzie jak można ze słowa 'nikly kontakt' robic taka afere? bez pojęcia!

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 05, 2007, 19:21:23 pm »
Eliwrko wierz mi,  że po pół roku działaniaw adopcjach mam coraz grubszą skórę. Bardzo żadko ktoś podziękuje za pomoc, ale jak już to zrobi to daje takiego "pałera" ze na szczęscie człowiekowi chce się działać przez kolejne kilka miesięcy. :lol
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 05, 2007, 19:21:51 pm »
Cytat: "maro"
Przepraszam bardzo, ze znów wtrącę, ale odpowidź tego samego dnia tylko wieczorem to nikły kontakt?! (...) Uważam że zachowałas się nie fair kiedy pisalas do mni po kontakcie z azi mówiąc o nikłym kontakcie(...)


Cytat z mojej poprzedniej wypowiedzi na temat prężności działań
" przepraszam ale wtedy byłam tu nowa i niewiedziałam że to wszystko tak wolno działa! Ale dlaczego zaraz się tak oburzasz?" widzisz to?
widzisz czy nie?? !! ?? !! !!

czytaj uważnie posty, bo nie mam zamiaru 2 razy odpowiadać na to samo, przeprosiny uznałam, że się należały, dlatego je napisałam, to magiczne słowo, na które niektórzy są niestety ślepi !!

Linka

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 05, 2007, 19:23:39 pm »
Elvira - ale ja tu nie widze "nikłego kontaktu"  :icon_rolleyes
Rozumiem: chcesz mieć jak najszybciej królika, ale swoje trzeba odczekać to normalne. Jeśli Azi odpisała w tym samym dniu, wieczorem to nie widze problemu w złym kontakcie. Chyba rozumiesz, że Azi nie ma tylko twojej adopcji, ma też życie prywatne i taki kontakt jaki ona pokazała jest bardzo dobry (wręcz świetny), poza tym wiesz, że SPK chce jak najlepszych opiekunów i nie może być żadnych wątpliwości ;).

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 05, 2007, 19:25:37 pm »
Elwiro, kiedy pisałam posta nie było jeszcze tej wypowiedzi
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 05, 2007, 19:25:40 pm »
wiesz co, ludzie niestety tacy są, nie doceniają tego co dostają
ja zaoferowałam pomoc, jedno złe słowo, i moge teraz drzeć skóre i nic nie pomoze
sorx, zaoferowałam 2 formy pomocy,chciałam przygarnąć królaska (wybacz niezdecydowanie, ale to własnie robi z człowieka nadmiar czasu) oraz chciałam pośredniczyć w adopcjach, zawoźić króliczki, wspierać pokarmem, finansowo, i jak się tylko da.. Narzekacie na brak czasu a nie dacie sobie pomóc..

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 05, 2007, 19:27:13 pm »
Cytat: "Linka"
Elvira - ale ja tu nie widze "nikłego kontaktu"  :icon_rolleyes
Rozumiem: chcesz mieć jak najszybciej królika, ale swoje trzeba odczekać to normalne. Jeśli Azi odpisała w tym samym dniu, wieczorem to nie widze problemu w złym kontakcie. Chyba rozumiesz, że Azi nie ma tylko twojej adopcji, ma też życie prywatne i taki kontakt jaki ona pokazała jest bardzo dobry (wręcz świetny), poza tym wiesz, że SPK chce jak najlepszych opiekunów i nie może być żadnych wątpliwości ;).


rozumiem, tylko że o tym kontakcie napisałam po tym jak chciałam królisia z interwencji, wiesz, ale jak się nie udało to potem zrozumiałam że faktycznie tu potrzeba czasu, zgłosiłam sie po nast królisia i nagle wybuchła afera tak jakby ta sprzed tego mojego wtajemniczenia jak tu jest, no i juz za późno..

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 05, 2007, 19:29:04 pm »
zresztą przeczytaj wszystkie posty to sama zobaczysz  :icon_8P