Autor Wątek: Przygarnę króliczka z SPK  (Przeczytany 23127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« dnia: Czerwiec 26, 2007, 20:37:26 pm »
Bardzo zależy mi żebvy mieć tego królisia kontaktowałam się z wolontariuszkami ale bardzo nikły kontakt, rozumiem że dziewczyny mają  też inne zajęcia ale chyba skoro znajduje się chętna osoba to na czasie powinno nie tylko mi zależeć.. Moge coś więcej się dowiedzieć na temat tego biednego stworzonka które podobno miało odparzone łapcie ?

Balb

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2007, 21:30:08 pm »
Elvira, jak rozumiem kontaktowałaś się z Azi - Izą Zembrzuską ?
Poczekaj chwilkę, ona jest bardzo zajęta ma dużo pracy i wiele adopcji na głowie, napewno się z Tobą skontaktuje, spróbuj napisać do niej jeszcze raz.
Bardzo miło że chcesz zaopiekować się maluchem  :przytul

O losach uszatka i jego towarzyszy niedoli poczytasz tutaj
http://kroliki.net/?i=179

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2007, 21:35:11 pm »
elvira  :*  no czasem to trochę trwa  :/
chyba azi zajmuje się adopcją .... kontaktowałaś się z nią??
Króliś jest prześliczny- wcale Ci się nie dziwię  :P że jego chcesz  :jupi
Życie jest piękne... pomimo wszystko

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2007, 23:18:35 pm »
dzięki dziewczyny, macie racje - cierpliwośc to podstawa,  ale tak czy siak nie moge się tego maleństwa doczekać :) na zdjęciach wydaje się taki smutny i nie zadbany.. mam wrażenie że wygląda brudno..co można zrobić żeby mu np futerko wyczyścic jak się zabrudzi? bo kąpać bym się nie odważyła, mógłby się przeziębić.. Mam nadzieje że królisie same sie dokładnie potrafią wyszorować;P

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2007, 23:26:21 pm »
elvira  :przytul
poczytaj najlepiej jeszcze przed przyjęciem królika ( no bo i potem dostaniesz pewnie materiały jakieś )
Na pierwszy ogień polecam porady SPK

http://www.porady.kroliki.net/

a jak masz więcej czasu stronę anUSZki

http://www.uszata.com/index.html

Powodzenia  :jupi
Życie jest piękne... pomimo wszystko

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2007, 23:27:07 pm »
Ooo jeejjjkuuu.... To jest masakra..ten króliś z urwaną łapką.. :(

a czy ten którego chcę adoptować to nie jest czasem króliś z pierwszego planu na tym zdjęciu ?

Balb

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 27, 2007, 07:29:03 am »
To chyba ten sam  :lol

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Re: Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:47:04 am »
Cytat: "elvira"
Bardzo zależy mi żebvy mieć tego królisia kontaktowałam się z wolontariuszkami ale bardzo nikły kontakt, rozumiem że dziewczyny mają  też inne zajęcia ale chyba skoro znajduje się chętna osoba to na czasie powinno nie tylko mi zależeć..


Przepraszam czy wg Ciebie nikły kontakt jest dlatego że nie odpowiedziałam w ciągu jednego dnia na Twój email? Takich emaili jak Twój dostaje ok 15 dziennie. A wysyłanie smsów nie przyspieszy procedur.

Adopcje to nie wyścig i nie konkurs w którym sie wygrywa króliczka. Kazdego emaila trzeba przeczytac i odpwiedzieć. To że sie ktos zgłosi po króliczka nie znaczy że go dostanie. Osoba chetna to nie znaczy osoba odpwiednia do opieki.

Takze musisz sie uzbroic w cierpliwość, bo po jednym emailu i przesłaniu formularza nie moge powiedzieć czy sie nadajesz na opiekunke dla króliczka.

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 27, 2007, 09:15:14 am »
Ok ok będę cierpliwie czekać.. nie mam wyjścia ;) pzdr  :heej

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 04, 2007, 18:29:49 pm »
Z króliczkiem z interwencji się nie udało, ale teraz jestem chętna na króliczka Quapo :) Mam nadzieję że choć tym razem się uda i przygarnę ucholka:)

Offline brrunia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 350
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Borys, Franciszka, Benio
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 05, 2007, 12:09:18 pm »
Myślałam że jestes zainteresowana Tosią  ??  ??  ??  !!

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 05, 2007, 12:10:55 pm »
Tak ale w sprawie Tosi nie dostałam odpowiedzi, do dziś.. Dopiero gdy zauwazyłas że chcę też Qapcia..Jeśli nie uda mi się zaadoptować Quapo, to postaram się o Tosiulkę..bo niestety dwóch królisiów nie mogę mieć :(

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 05, 2007, 12:13:42 pm »
no a widzę że Quapo o wiele dłużej stara się o nowy domek, dłużej czeka..

Offline brrunia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 350
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Borys, Franciszka, Benio
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 05, 2007, 12:17:47 pm »
Odpisałam po jednym dniu - to chyba nie jest aż tak długo? Ale widzę, że pół dnia to wystarczajaco długi czas na zmianę zdania którego króliczka chce się adoptować.

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 05, 2007, 12:45:56 pm »
Droga Elviro!

Mam serdecznie dość Twoich narzekań. Pisałam już że adopcje to nie wyścigi. Po wysłaniu formularza nie staniesz sie nagle opiekunką króliczka. Twoje posty i ciągłe pretensje ,że nie odpisujemy powodują że zniechecasz nas do swojej osoby.

Pisanie do wszystkich posredników tez nie pomoże. Czy naprawde myślisz że my sie ze sobą nie kontaktujemy? I nie wiemy o niczym?

Ja rozumiem cheć posiadania króliczka , ale nie kazdy go dostaje. Powiem więc wprost : nie podobasz mi sie ani nie podoba mi sie to  co piszesz, tak więc nie bedziesz mogła adoptowac Quapo.

Uwazam też że nie nadajesz sie do pracy w adopcjach , gdzie potrzebna jest cierpliwośc i wyrozumiałość.  Niemniej kwestie twojego przyjęcia w nasze szeregi przedyskutujemy w grupie adopcyjnej.

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 05, 2007, 12:55:18 pm »
fesss, to chyba tyle

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 05, 2007, 12:56:25 pm »
Azi to chyba Ty straciłaś cierpliwośc, nie ja..

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 05, 2007, 13:18:47 pm »
Ty nie pomagaj królikom, tylko pomóż sobie, bo masz problemy z nerwami, jesteś po prostu złośliwa, i nie miła, jesteś jedyną osobą która od początku była negatywnie nastawiona.

Ty nie powinnaś mówić kto się nadaje do pracy w adopcjach, bo Twoje koleżanki w przeciwieństwie do Ciebie potrafią kulturalnie podejśc do kogoś, a nie ze złością i wyrzutami, i Ty mówisz o wyrozumiałości albo cierpliwości?
Niewiem, może źle robie że chce pomóc ! No na to wychodzi.

I nie mam żadnych pretensji, ja o nic sie nie oburzam, a tymbardziej nie narzekam, bo gdyby mi nie pasowało to już dawno bym kupila sobie króliczka.

aha i na jakiej podstawie decydujesz komu dać króliczka? Bo to co napisałaś nie jest zgodne z formularzem, ani z zeszytami które czytałam "bo mi sie nie podobasz" - to wg mnie nie jest konkretny powód. Tylko dlatego że Cie nerwy poniosły, bo co? bo zależy mi żeby zaadoptować króliczka? Wyluzuj troche. Chcesz dobrze dla siebie, czy dla króliczków? pytanie retoryczne.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 05, 2007, 13:36:49 pm »
Cytuj
Ty nie pomagaj królikom, tylko pomóż sobie, bo masz problemy z nerwami, jesteś po prostu złośliwa, i nie miła, jesteś jedyną osobą która od początku była negatywnie nastawiona.

Elwira miarkuj się nie znasz Azi i nie wystawiaj jej takiej opinii bo jest całkowicie błędna i niesprawiedliwa. Mało kto w grupie adopcyjnej poświęca tyle czasy na pomaganie uszatym. To jest po prostu szkalowanie.
Cytuj
Ty nie powinnaś mówić kto się nadaje do pracy w adopcjach

a własnie, że powinna bo Azi ma głos decydujący.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

elvira

  • Gość
Przygarnę króliczka z SPK
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 05, 2007, 13:38:26 pm »
Maro wyrwałaś drugie zdanie z kontekstu.. ja do każdego zdania mam argumenty, nie rzucam pustych słów.