Autor Wątek: bardzo potrzebna przechowalnia do czasu adopcji  (Przeczytany 4210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kicius19

  • Gość
bardzo potrzebna przechowalnia do czasu adopcji
« dnia: Czerwiec 20, 2007, 08:29:45 am »
Wczoraj zadzwonilam do mnie osoba ktora chcialaby oddac krolika przez nasze stowarzyszenie z powodu alergii jej nowo narodzonego dziecka. Tylko bardzo prosila zeby w miare mozliwosci dac krolika do przechowalni gdzyz jej dziecko bardzo zle sie czuje w obecnosci kroliczka. Jest to czarno-bialy baranek wykastrowany w wieku ok 4 lat. Oddaje kroliczka z klatka i akcesoriami. Wiem ze na Warszawie jest duzo kroliczkow ale ja chocbym chciala go wziac to juz miejsca nie mam bo ostatnio do 3 psow, 3 krolikow dwoch akwariow doszedl jeszcze papug :oh:  tak ze mam w domu male zoo. Baranek jest sliczny podobny do mojego Leona i to bardzo. Tak ze forumowicze prosze o pomoc w znalezieniu przechowalni (chyba ze uda mi sie namowic Gabi- kolezanke ktora ma kroliczki z interwencji :diabelek  )(ale to byl by jej tez 3 uchol) takze bardzo prosze kogos kto moglby wziac tego ucholka o odpowiedz.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
bardzo potrzebna przechowalnia do czasu adopcji
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2007, 11:53:37 am »
Kicius daj od razu metrykę na stronę adopcyjną, im szybciek kroliczek sie tam znajdzie tym większe szanse na adopcje.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Olcia

  • Gość
bardzo potrzebna przechowalnia do czasu adopcji
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2007, 13:07:39 pm »
Ja bym mogła tylko nie wiem jak  z transportem

skorpion81

  • Gość
bardzo potrzebna przechowalnia do czasu adopcji
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2007, 14:05:48 pm »
Najlepiej dać go na stronę adopcyjną wraz z całym opisem i foteczkami.

Może ja się wkońcu zdecyduję na adopcję? Ten jest kastrowany co jest na plus i jest oddawany z klatką.
Przeprowadzam się właśnie do "nowego" mieszkania. Jest trochę większe, ale wciąż to tylko kawalerka. Może wreszcie uda mi się znaleźć i podjąć decyzję o towarzyszu dla Tygrysa?

kicius19

  • Gość
bardzo potrzebna przechowalnia do czasu adopcji
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2007, 15:17:11 pm »
Jesli ktos z was ma mozliwosc przygarniecia uszatka byla bym bardo wdzieczna. Szukam po znajomych ale im tez juz mnostwo zwierzat znalezionych oddalam wiec oni tez nie maja miejsca. Ja tez 4 krolika wziac nie moge ze wzgledow pokojowych bo poprostu nie mam miejsca :(  a powiem szczerz ze bardzo zalezy mi na znalezieniu mu nowego domku. Jest taki sam jak moj Leon.

elvira

  • Gość
bardzo potrzebna przechowalnia do czasu adopcji
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2007, 11:33:30 am »
Ja mogę przechować królisia do czasu znalezienia mu nowego własciciela..