Autor Wątek: Linieje  (Przeczytany 22569 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

korzelek

  • Gość
Linieje
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 07, 2009, 19:30:36 pm »
Hej mój Trusiek tez sie okropnie leni jak go głaskam to siersc fruwa w powietrzu,co do czesania to trochu nam to schodzi ok 15 min pierwsze 5 min spokojnie ale nastepne to koszmar znudzony wyrywa sie w zwiazku z czym wychodze  z tego wszystkiego z podrapanaymi nogami i rekami ostatnio nawet mnie gamon mały podgryzł :zdenerwowany.                                                                                                            A mam takie jeszcze pytanko otórz zauwarzyłam niedawno z emojemu Truskowi naokoło oczu zrobiły sie czarne obwódki dosłownie jakby ktos mu załozył okulary i siersc mu od spodu ciemnieje czy wasze truski maja moze cos podobnego?bo zastanawia mnie ze tak z dnia na dzien cos mu sie wokól oczków porobiło

Offline Kitty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
    • facebook
Linieje
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 10, 2009, 11:22:46 am »
kasiek, Marciiikkk,  Dzięki :przytul  widzę że mam podobną do was cóż pozostaje mi teraz ja złapać i wyczesać. Ciężko będzie ale trzeba

Marciiikkk

  • Gość
Linieje
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 10, 2009, 18:33:03 pm »
Kitty,  niektore kroliki to lubią, ja i kasiek na przyklad toczymy walki :DD
zycze powodzenia i daj znac jak Ci poszlo :)

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Linieje
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 12, 2009, 21:51:05 pm »
Ludzie, czy to jest możliwe, że Toluś znó linieje ?? DOpiero co się ucieszyłam , że ten okres się zakonczył a tu znó garściami można mu wyciągać kłaki  :/
SylwiaG

Offline Kitty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
    • facebook
Linieje
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:53:06 am »
Trochę ją wyczesałam ale łatwo nie było, ale lubi jak ją głaszcze i między czasie delikatnie wyrywam sierść zresztą troche pociągnę i już odpada- to lubi. Ostatnio nie  miałam dla niej czasu remont miałam i dalej jakby mam ale wszystko jej wynagrodzę np.dziś:). A co do linienia teraz jak ma te 2 latka to sądzę że ona leni się  non stop. Ale i tak ją kocham :PP