Autor Wątek: co tu zrobić?  (Przeczytany 5536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bea i tomek

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 290
co tu zrobić?
« dnia: Luty 21, 2005, 09:12:30 am »
szybko mówcie, co tu zrobić. Dziewczyna chce króliczka. Pytałam o warunki życia przyszłego pupila, wszystko byłoby dobrze, ale klatkę ma 60 lub 80. Mówiłam jej o kupnie wiekszej, ale ona nie zareagowała. Ciągle do mnie pisze i nalega na króliczka, powtarza, że u niej będzie miał dobrze. Miała już kiedyś królika i podobno wie o niech dużo. Nie wiem , co zrobić.  :(

ulpu

  • Gość
co tu zrobić?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2005, 14:37:34 pm »
Jeśli ma klatkę 80 to pół biedy, gorzej jeśli ma 60 :(
Porozmawiaj z nią przez telefon, jesli jest niepełnoletnia to porozmawiaj z rodzicami. Powiedz, że w małej klatce zwierzę się męczy. Dowiedz się, co sie stało z pierwszym królikiem. Możesz zrobicjej quiz sprawdzający wiedzę. Czym karmić, jak powinna wygladac prawidłowo urzadzona klatka, czy szczepić, jak tak to na co itd. Jesli wie dużo, to te pytania będą dla niej banalnie proste.

Offline bea i tomek

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 290
co tu zrobić?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2005, 14:41:34 pm »
Rzecz w tym, że dziewczyna jest pełnoletnia. Jej pierwszy królik umarł ze starości.
Tylko COŚ nas zastanawia i nie mamy pewności, czy zwierze będzie miało dobry dom.

Offline kapi

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1432
    • http://www.kapiszonek.prv.pl
co tu zrobić?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2005, 02:57:21 am »
pewność jest najważniejsza !!!!
ja już pisałam na innym forum w tej sprawie.
Każdy ma takiego królika na jakiego sobie zasłużył ;-)  
spk@kroliki.net

Martulkaa

  • Gość
co tu zrobić?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2005, 21:27:05 pm »
najlepiej by było powiedzieć wprost (chociaz pewnie już to zrobiliście) że królikowi jest potrzebna jak największa klatka.Swoją drogą skoro dziewczyna tak dużo wie o króliczkach to powinna też wiedzieć że potrzebuje dużej klatki.
Wypytajcie ją też o to ile mały będzie przebywac poza klatką itp ...
ja bym moża ją troche przycisnęła że zgodzimy sie na adopcje jak kupi nowa klatkę itp ...

andzia

  • Gość
co tu zrobić?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2006, 08:38:27 am »
nie dawajcie jej tego królika bo go zakatuje!!!!

Hania

  • Gość
co tu zrobić?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2006, 11:52:26 am »
moze zachecisz ja do poczytania tego forum?
mysle ze 80-tka nie byla by az taka zla pod warunkiem, ze kroliczek wiekszosc dnia bedzie przebywal poza nia

Katasza

  • Gość
co tu zrobić?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2006, 12:48:05 pm »
dziewczyny patrzecie na daty, te posty sa z lutego, wiec sprawa pewnie nieaktualna. andzia mala klatka to nie katowanie zwierzecia....moja Popiolka przez pierwsze kilka dni mieszkala niestety w transporterku, bo nie mial mi kto pomoc przytargac ze sklepu wielkiej klatki.