Autor Wątek: Przygarnę lub kupię baranka, sierpień-wrzesień Nieaktualne  (Przeczytany 3941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Irena

  • Gość
Przygarnę lub kupię baranka, sierpień-wrzesień Nieaktualne
« dnia: Czerwiec 18, 2007, 15:00:25 pm »
Od pewnego czasu chcę kupić króliczka rasy baranek. Ze względu na to, że mam pięcioletnie dziecko, chciałabym mieć uszatka z łagodnym charakterem, dlatego może to być króliczek nie zbyt malutki - od półroku do półtora, żeby było wiadomo, jak się zachowuje (na przykład, też z kuwetką). Kiedyś miałam królika bardzo łągodnego, więc dopiero tu wyczytałam, że różnie z tym bywa, a na to zwracam szczególną uwagę. Dlaczego taki termin - mam wyjazd za granicę razem z synkiem do 25 sierpnia, a choć opieka by się znalazła, nie chcę króliczka dwa razy stresować z opiekunami. Jeśli chodzi o umaszczenie, to mnie jest w zasadzie wszystko jedno, bo szukam dla siebie zwierzątka, ale synek bardzo lubi grafitowe i popielate zwierzątka, albo rude (wiem to na przykładzie kotów).

Balb

  • Gość
Przygarnę lub kupię baranka, sierpień-wrzesień Nieaktualne
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2007, 15:02:01 pm »
Irena ja nie wiem, czy krolik to jest dobry kompan dla pieciolatka....

Irena

  • Gość
Przygarnę lub kupię baranka, sierpień-wrzesień Nieaktualne
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2007, 15:32:12 pm »
Nie planuje, żeby był kompanem dla pięciolatka, ale zawsze miałam w domu zwierzęta, więc po jakimś czasie ich braku wracam do sprawy, ale chce, skoro teraz dziecko mam, żeby nie musiało sie bać nowego towarzysza

Balb

  • Gość
Przygarnę lub kupię baranka, sierpień-wrzesień Nieaktualne
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2007, 16:03:36 pm »

Irena

  • Gość
Przygarnę lub kupię baranka, sierpień-wrzesień Nieaktualne
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2007, 17:12:21 pm »
fAJNA JEST, ale chciałam baranka, bo mnie zniewala po prostu ich uroda, dlatego dużo wcześniej zaczęłam sie interesować, podobno też są spokojniejsze niż inne

Balb

  • Gość
Przygarnę lub kupię baranka, sierpień-wrzesień Nieaktualne
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2007, 18:21:29 pm »
Och, chciałabym żebyś zobaczyła Kasię moich rodziców albo moją Miećkę. Obie Panie to baranki ale z pewnością nie można o nich powiedzieć, że są łagodne  :bejzbol

Pomyślałam, że Kubusia byłaby idealna, bo mieszkała już w domu, w którym było małe dziecko a poza tym jest odchowanym króliczkiem. Trudno  :(

Irena

  • Gość
Przygarnę lub kupię baranka, sierpień-wrzesień Nieaktualne
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 18, 2007, 19:14:33 pm »
Miło mi, że tak szybko moje zgłoszenie ma odpowiedzi, ale z tego powodu mam podany sierpień-wrzesień, żeby się rozejrzeć, bo to też ważnę, żeby "czuć" sprawę. Lubię inne rasy, miałam dość dużego szaraczka, ale nie znałam wtedy baranków
 :heart