Autor Wątek: 2 króliczki czekaja na nowe domki / Kraków  (Przeczytany 11808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Balb

  • Gość
2 króliczki czekaja na nowe domki / Kraków
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 02, 2007, 15:23:19 pm »
Moja Miecka jakis miesiac po tym jak do mnie trafila tez miala faze na sikanie w roznych dziwnych miejscach typu moje pantofle... Za kadym razem staralam sie sprzatnac tak szybko, jak bylo to tylko mozliwe jakims pachnacym ajaxem, tak by nie poczula swojego zapachu w tym miejscu.

Musialam jej dostawic jeszcze jedna kuwete ale do innych miejsc juz nie wracala.

Powodzenia  :lol


PS. Czy maluch jest kastrowany?

Bernadetta

  • Gość
2 króliczki czekaja na nowe domki / Kraków
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 03, 2007, 08:51:37 am »
nie jeszcze go nie wykastrowałam bo wydaje mi się że jest za mały... i jeszcze na szczepieniach nie był...dopiero za jakieś 2 tygodnie jedziemy na szczepienia

Balb

  • Gość
2 króliczki czekaja na nowe domki / Kraków
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 03, 2007, 09:45:27 am »
Po wykastrowaniu nie powinien juz tak szalec z tym siusianiem  :lol
A poki co pozostaje Ci szmatka w reku i konsekwentne uczenie czystosci  :lol

Za kazdym razem jak bedzie siadal na kuwete daj mu jakis smakolyk, ja Miecce dawalam troche natki za kazdym razem jak przypadkowo siadala na kuwete, obojetnie w jakim celu.

Po 3 tygodniach skonczylo sie to tym, ze jak tylko widziala ze zblizam sie do lodowki to biegla na kuwete  :lol , ale sie nauczyla, ze to miejsce do siusiania.

Bernadetta

  • Gość
2 króliczki czekaja na nowe domki / Kraków
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 03, 2007, 09:51:00 am »
właściwie to większy problem mam z bobkami.....
żadko siusia za kuwete.... ale bobki są w całej klatce!! i w kuwecie też oczywiście .... standardowo jak wracam do domu to kilka dosłownie 3-4 bobki są na podłodze.... i to z bobkami mam problem!  nie daję mu sianka na całą klatkę... z paśnika niebardzo chce jeść.... daję więc troszkę do kuwety i do klatki ale mało! a i tak całą klatkę atakuje :dobani

Balb

  • Gość
2 króliczki czekaja na nowe domki / Kraków
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 03, 2007, 09:54:55 am »
To bobkowanie juz chyba zalezy od kroliczka... Miecka bobkuje tylko do kuwety ale Filip po calej klatce.
Kasia mojej Mamy tez bobkuje w klatce.

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
2 króliczki czekaja na nowe domki / Kraków
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 03, 2007, 09:59:40 am »
Bernadetta ... a ja myślałam że masz obsikane i obobkowane całe mieszkanie  :oh:
Nie znam króliczka który załatwia wszystko w kuwecie, a 3-4 bobki poza klatka to naprawde czyścioch....
Jesteś "początkującą królicza matką" za kilka miesiecy nie bedziesz zwracać uwagi na bobeczki  :diabelek

Balb ja też tak trenowałm Duśke to sie małpa nauczyła że leciała do kuwety w kuchni, pomościła troche tyłkiem w kuwecie i stawał słupka przy lodówce bo tam sa rodzynki  :diabelek . Ale nauczyła sie że sie tam należy załtwiac   :lol

Bernadetta

  • Gość
2 króliczki czekaja na nowe domki / Kraków
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 03, 2007, 10:07:09 am »
uffffffffffffffff ulżyło mi!! raz mu sie zdażyło tylko nasikać na łóżko hihi i to teściowej hehe ale na szczęście jest spoko i w dodatku uwielbia Bagsa!
wczoraj Bags został sam w domu na 9 godzin.... wracam do domu atu szok! nic nie zjadł :( obserwowałam go jakieś 40 minut i co się okazało.... bał się wejść do klatki bo stała bokiem do drzwi . Jak przestawiłam klatkę to odrazu wbiegł i zaczął jeść sianko na przemian z sałatą zieloną... tak mi go było strasznie żal :(  ;(  ale potem dałam mu 2 kartoniki i otworzyłam wszystkie drzwi w domu i znów biegał jak szalony i skakał..... ma chyba niezłą zabawę z tymi kartonikami.... zrobiłam mu tam takie okienka jeszcze więc wchodzi i wychodzi róznymi dziurkami z tych kartoników... to mój pierwszy królik i staram sie jak najwięcej czytać o królikach na necie i obserwować go... mam nadzieje że jest mu dobrze :)

Ratana

  • Gość
2 króliczki czekaja na nowe domki / Kraków
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 10, 2007, 01:41:52 am »
Bernadetta to super, że przygarnęłaś króla :)

ja chciałabym napisać jeszcze apropos tego wyrosniętego króliczka z Geanta - byłam tam pare dni temu i sprzedawca powiedział, że została wydana w dobre ręce  :P tak więc wszystko jest super  :lol