Autor Wątek: przygarne krolika  (Przeczytany 19493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
przygarne krolika
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 18, 2007, 16:17:24 pm »
Lisa ja Twój temat też odebrałam jako atak na adopcje. Twoją postawę widze jako roszczeniową nie dostałaś Rysi i masz żal mimo, ze Słodkie Ci odpisala, ze ona ma już właściciela. Teraz piszesz co Ty byś chciała spoko dziewczyno my tez mamy tylko dwie ręce a pracy jest sopro, to ze Cię to nie obchodzi nie znaczy, ze masz tutaj od nas żądać zasopkojenia natychwiast tego, czego Ty chcesz. Strona jest aktualizowana bardzo dobrze i zgodnie z naszymi zasadami. Sory ale ja w pierwszym poscie nie widziłam chęci pomocy tylko żądanie. Potem dopiero pisałaś, ze byś pomogła. Osoby, którym zalezy na SPK działają tak jak tylko mogą a żądania osób sory ale postronnych nam w tym nie pomagają. Chcesz nam pomóc zapraszamy mozesz przeciez do nas napisać, cześć chciałabym pomóc w tym i w tym i napewno z przyjenoscią taką pomoc i takie podejscie do pracy docenimy.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 18, 2007, 18:27:18 pm »
slodkie uszy. wszytsko rozumiem :) i wiem, ze ludzie maja pelno obowiazkow na glowie. chcialam tylko podac przyklad tego, jak mozna to usprawnic.
z ta iloscia osob zainteresowanych to moze faktycznie nie jest najlepszy pomysl, bo wtedy krolasy mogly by byc odbierane na zasadzie "kto da wiecej".
ale chodzi o to, ze taki temat na forum jak na stronie adopcyjnej bylby dobrym rozwiazaniem chociazby nawet z tych wzgledow ktore wyzej przedstawilam. bylby zwyczajnie zbiorem informacji tego, co sie znajduje na forum ale w takiej pigulce.

wiem, ze ciezko byloby zebrac wszytskie kroliki bo jest ich duzo i ciagle przybywaja ale mogloby to gosciom i nowym uzytkownikom pokazac blizej co i jak.

Cytat: "azi"
Słodkie  niepotrzebny ten post , Lisa ma gdzies to co napisalaś.


zdziwilabys sie bo niestety cie zawiode- nie amm tego w dupie.

Cytat: "azi"
Zaras usłyszysz ,że sie żalisz a przecież sama chciałaś pracowac w adopcjach. jej nie obchodzi ile czasu w to wkładasz.


czy ona sie zali? nie sadze za to ty jestes chamka z tego co widze.

Cytat: "azi"
Myslę, że nie warto rozmawiac na ten temat a tym bardziej pisac jak naprawde wygladaja prace w adopcjach. Bo i tak ktos zaraz napisze,że go nie interesuje ile masz obowiazków, bo akurat teraz masz wszystko rzucic i zaktualizowac strone adopcyjną.


a czym zajmuje sie stowarzyszenie jesli nie adopcjami??

Cytat: "azi"
Mam gdzieś co Lisa o mnie i mojej pracy adopcyjnej sądzi. Dla mnie najważniejsze jest to że moja praca daje jakies efekty. I nie mam zamiaru wiecej tej kwestii poruszac.


i nie poruszaj bo ja nie UWAZAM ZEBYS BYLA NIEODPOWIEDNIA W TYM CO ROBISZ! i nie napisalam NIC odnosnie twojej osoby! ale jak sie czytac nie umie to radze powrot do zerowki- tam naucza.

Cytat: "maro"
Lisa ja Twój temat też odebrałam jako atak na adopcje. Twoją postawę widze jako roszczeniową nie dostałaś Rysi i masz żal mimo, ze Słodkie Ci odpisala, ze ona ma już właściciela.


myslisz sie... nie jestem rozzlaona tym, ze nie dostalam ryski. chcialam ja zaadoptowac, zeby jej pomoc a nie dlatego, ze mialam takie widzi mi sie i ciesze sie, ze bedzie miala nowy domek. do mnie w tym tygodniu przyjada inne dwa kroliki z czego sie ciesze.

Cytat: "maro"
Teraz piszesz co Ty byś chciała spoko dziewczyno my tez mamy tylko dwie ręce a pracy jest sopro, to ze Cię to nie obchodzi nie znaczy, ze masz tutaj od nas żądać zasopkojenia natychwiast tego, czego Ty chcesz. Strona jest aktualizowana bardzo dobrze i zgodnie z naszymi zasadami. Sory ale ja w pierwszym poscie nie widziłam chęci pomocy tylko żądanie.


do cholery. CZY JA CZEGOS ZADAM?! przedstawiam propozycje i mowie, ze moge sie tym  zajac a czy to znaczy ze CZEGOS ZADAM?? litosci ludzie czas na powtorke z jezyka polskiego...

Cytat: "maro"
Potem dopiero pisałaś, ze byś pomogła. Osoby, którym zalezy na SPK działają tak jak tylko mogą a żądania osób sory ale postronnych nam w tym nie pomagają.


ok. macie za malo rak do pracy ale "postronni" sie nie lciza. spoko. widze ze SPK sie wywyzsza. dobrze, ze jeszcze nie odeslalam formularza.

Cytat: "maro"
Chcesz nam pomóc zapraszamy mozesz przeciez do nas napisać, cześć chciałabym pomóc w tym i w tym i napewno z przyjenoscią taką pomoc i takie podejscie do pracy docenimy.


nie widze. poki co zostalam zaatakowana doslownei tak samo jakbym napisala "wiecie co ejstescie beznadziejni i gowno robicie i ogolnie po cholere wy jestescie" czego nie zrobilam.

niektorzy uwazaja, ze mam 5 lat i sobie nic nie robie i nie doceniam tego, co robia inni. tak jednak nie jest i tak sie sklada, ze studiuje, pracuje, utrzymuje moje zwierzaki i zajmuje sie bratem. doskonale wiem, ile ludzie maja obowiazkow i dlatego uwazam, ze jezeli ktos sie nie jest w stanie z czyms wyrobic bo np ma sesje to nie musi tego robic na sile i moze poprosic kogos o pomoc... trudno jest uzyskac pomoc zwlaszcza, keidy sie z tego nic nie ma (chodzilo mi o pieniadze bo ludzie w 3/4 przypadkow na to wlasnie licza) ale skoro "postronni" nie sa mile widziani to ok. nie bede sie na sile wpychac i tyle.

azi ja rozumiem, ze uderzylo cie (jak sadze) moj post :

"nie wszytskie jak widac sa do adopcji.

poza tym jesli jedna osoba zajemi sie tym wystarczajaco sumiennie temat bedzie aktualizowany na bierzaco. to nie jest zaden problem azeby sie tym zajac."

ktory faktycznie mogl zostac odebrany nieodpowiednio, jednak nie mial od byc atakiem na twoja osobe i podwazanie tego, co robisz tylko chodzilo mi o ty, azeby ktos zajal sie tylko i wylacznie tym czyli strona adopcyjna i wtedy bylaby ona aktualizowana na bierzaco. i zdaje sobie sprawe z tego (wbrew temu co o mnie sobie piszesz i myslisz) ze nie wszytsko mozna robic ciagle bo nie na wszytsko jest czas.

jednak uzylam rowniez takiego sformuowania jak:

"no tak... ale znowu nie wyszlo .... :(

sluchajcie czy ktos moglby zrobic jeden temat ze wszytskimi kroliczkami ktore sa do adopcji?? no i ta strona adopcyjna wcale nie jest aktualizowana... np. nadal jest na niej ryska.

prosze o zalozenie tematu i wypisanie wszytskich uszatkow to bedzie o wiele latwiej niz czytanie kilkunastu tematow z ronymi ogloszeniami adopcyjnymi..."

AZI


mozesz moja wypowiedz uznac za przeprosiny bo jesli odebralas moj post tak jak odebralas to ci sie one naleza. nie uwazam jednak, azebys musiala sie obrazac z tego powodu poniewaz nie mialam zamiaru cie atakowac czy tez podwazac tego co robisz. nie wiedzialam kto sie zajmuje takimi rzeczami. wiesz... gdybym wiedziala to napisalabym bezposredio do ciebie na PW z przedstawieniem mojej propozycji i oferta pomocy.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
przygarne krolika
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 18, 2007, 19:24:12 pm »
Lisa najpierw piszesz, że azi to chamka a potem przeprasza, czy ja już czegos nie rozumiem? Ja kończe rozmowę w tym poscie. Nic mnie nie zrozzumiałaś.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 18, 2007, 19:39:25 pm »
wiesz uwazam, ze jezeli ktos w stusunku do mnie w taki sposob sie odnosi to zwyczajnie jest chmaski. takie zachowanei jest chamskie poniewaz ja jej nie osadzam i nie pisze na jej temat takich bzdur jakie ona pisze o mnie.

w kazdym razie przeprosilam za to, ze mogla poczuc sie urazona wczesniejszymi postami. i nie widze czego tu nie rozumiesz.

czego nie zrozumialam? aluzje ze jestem osoba "sory postronna" wiec nie pomagam? ok. nie pomagam ale chcialam. z tego, co sie domyslam kazda osoba jest osoba postronna do pewnego czasu. chyba ze sie w SPK urodziliscie. no nie wiem...  :nie_powiem

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
przygarne krolika
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 18, 2007, 20:03:56 pm »
To że nazwałas mnie publicznie chamką świadczy tylko o Twoim poziomie intelektualnym. Nie zniże sie do Twojego poziomu i nie powiem nic niecenzuralnego cociaz mi sie cisnie na usta.
Chciałam tylko zauwazyć że to Ty na mnie naskoczyłas , gdy ja spokojnie tłumaczyłam dlaczego na adopcjyjnej nie jest aktualizowane wszystko na bieżaco.
Uważam ,że szkoda mojego czasu na odpisywanie na Twoje posty wole ten czas poświęcić na to co lubie czyli na prace w adopcjach.

PS. jeżeli uważasz że nalezy stworzyc temat z aktualnymi adopcjami to zachęcam do pracy

Balb

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 18, 2007, 20:06:52 pm »
Rany, dziewczyny  :oh:  Dajcie spokój!

Szkoda energii na takie dyskusje. Myślę, że wszystkim nam zależy na tym, żeby było jak najmniej bezdomnych zwierzaków i może na tym się skupmy.

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 18, 2007, 20:27:13 pm »
Cytat: "azi"
To że nazwałas mnie publicznie chamką świadczy tylko o Twoim poziomie intelektualnym.


moj poziom intelektualny pozwala mi okreslic keidy ktos jest dla mnie niemily i w stosunku do mnie chamskim.

Cytat: "azi"
Nie zniże sie do Twojego poziomu i nie powiem nic niecenzuralnego cociaz mi sie cisnie na usta.


nie trzeba mowic. wystarczy, ze sie mysli.

Cytat: "azi"
Chciałam tylko zauwazyć że to Ty na mnie naskoczyłas


tlumacze ci caly zcas, ze wcale tak nie jest.

Cytat: "azi"
gdy ja spokojnie tłumaczyłam dlaczego na adopcjyjnej nie jest aktualizowane wszystko na bieżaco.


przeciez ja to rozumiem. defacto rowniez o tym napisalam.

Cytat: "azi"
Uważam ,że szkoda mojego czasu na odpisywanie na Twoje posty wole ten czas poświęcić na to co lubie czyli na prace w adopcjach.


ja rowniez uwazam, ze szkoda czasu na dyskusje z wami w koncu ona jak narazie do niczego sensownego nie doprowadzila oprocz pyskowki.

Cytat: "azi"
PS. jeżeli uważasz że nalezy stworzyc temat z aktualnymi adopcjami to zachęcam do pracy


pragne zauwazyc, ze cala ta dyskusja wynika z tego, ze chcialam cos stworzyc ale jakos zrobila sie z tego wielka pyskowka. wiec nie wiem czy jest jakikolwiek sens robic cokolwiek. w koncu po co skoro i tak jestem tu obca. sami sobie przeciez poradzicie. jak widac pomoc i nowe pomysly nie sa tu potrzebne.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
przygarne krolika
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 19, 2007, 17:02:23 pm »
cicho baby! :) nie kłócic się :)


Roboty jest sporo, chetnych malo, ale bedzie dobrze :)

Ja dzis modernizuje formularz adopcyjny, bedzie bardziej profesjonalny.
Lada dzien bedziemy miec pieniadze na sterylizacje warszawskich krolikow ( od urzedu miasta), troche ich posterylizujemy i od razu pojda do adopcji - grozne kroliki zlagodnieja, mam nadzieje.

Neo zas robi nowy silnik do strony, mowi, ze szybko czyni postepy.


Proponuje oglaszajcie na   forach i gronach dyskusyjnych wegetarianskich ,ze szukamy kogos do pomocy - tam nie ma grozby, ze ktos zje albo przeznaczy krolika do hodowli czy na karmę.

elvira

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 28, 2007, 11:02:19 am »
Ja zaoferowałam swoją pomoc, ale coś nikt nie jest chyba nią zainteresowany...nadal aktualne;P  sprawdź tuuu

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
przygarne krolika
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 28, 2007, 19:45:51 pm »
Cytat: "elvira"
Ja zaoferowałam swoją pomoc, ale coś nikt nie jest chyba nią zainteresowany...nadal aktualne;P  sprawdź tuuu


Elvira jesli jestes zdecydowana na pomoc przy adopcjach to najlepiej i najszybciej bedzie jak zapoznasz sie z zeszytem szkoleniowym dla nowych czlonkow tam masz wszystko dokladnie napisane na czym czlonkowstwo polega itd. i na ostatniej stronie masz podane dane wymagane do formalnego wprowadzenia nowego członka Grupy Adopcyjnej. Podaj swoje dane wedlug tego schematu i taki gotowy formularz wyslij bezposrednio do osoby zajmujacej sie tym (w zeszycie szkoleniowym masz wszystko napisane). Ja tak zrobilam i zostalam przyjeta :) W ten sposob ulatwisz prace osobom zajmujacym sie adopcjami i na pewno szybciej zostaniesz przyjeta do grupy adopcyjnej niz przez zglaszanie swojej pomoc przez forum :)

Zeszyt szkoleniowy przeslalam Ci w zalaczniku na Twoj adres e-mailowy.

A swoja droga - fajnie ze chcesz pomoc :) Takich ludzi jak Ty nam potrzeba. :)

Pozdrawiam i jak cos to pytaj :)

aniax244

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 29, 2007, 15:55:11 pm »
Czesc Lisa
Czy czekasz jeszcze na króliczka

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 30, 2007, 10:34:47 am »
juz nie :) mam w domu dosc pokazne stadko :)

elvira

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 04, 2007, 11:29:27 am »
Madzia wysłałam odp wymagane z zeszytu już kilka dni temu i cisza do tej pory...żadnej odpowiedzi

elvira

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 04, 2007, 11:36:37 am »
Cytat: "ais"
Roboty jest sporo, chetnych malo, ale bedzie dobrze :)


Kurcze no czekam i czekam chętna do pomocy AIS teraz Tobie wysłalam dane wymagane z zeszytu szkoleniowego z nadzieją że może Ty szybciej odpiszesz, lub w ogóle  :lol

pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na przyjęcie do grupy adopcyjnej :)