Autor Wątek: przygarne krolika  (Przeczytany 19309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« dnia: Czerwiec 02, 2007, 15:14:34 pm »
Witam wszytskich :)

jestem tu poraz pierwszy wiec moze opisze hostorie moich krolikow. mam ich dwa (do niedawna byly trzy)

Lusia i Lukas trafily do mnie w kwietniu w odstepie dwoch tygodni. Lukas jest czarno-bialy a Lusia szarawa. Oba sa strasznie duzymi przylepami, ktore uwielbiaja bieganie po pokoju :) W kwietniu trafil do mnie rowniez dorosly krolik (Lusia ma 18 tygodni a Lukas 15) ktorego musialam wziasc z miejsca w ktorym przebywal bo doslownie nie wytrzymalam, jak zobaczylam w jakich zyje warunkach. Z czasem pojechal do mojego chlopaka gdzie swobodnie biegal sobie po ogrodzie. Pewniego dnia jednak kroliczka zagryzla kuna... :(

Chcialabym przygarnac jeszcze jednego krolika (niekoniecznie jednego ale dla wiekszej ilosci musialabym juz sie postarac o wieksza ilosc miejsca)

jeslt mi osobiscei ebz znaczenia czy krolik bedzie dorosly czy mlody i czy bedzie mial klatke czy nie (chociaz mile widziana jest klatka bo zawsze sie przyda)

posiadam w domu maly zwierzyniec mianowicie piesika (3 miesiace), konta, dwa kroliki, rybki. mieszkam w domu z ogrodem.

moge pozniej wkleic rowniez zdjecia moich malych uszatkow :)

pozdrawiam
Lisa

Balb

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2007, 16:47:19 pm »
Lisa, zajrzyj na stronę adopcyjną. http://www.adopcje.kroliki.net/

Tyle króliczków czeka... Ja sama mam dwa adoptowane uszatki  :lol

Głaski dla Twoich zwierzaków  :przytul

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2007, 17:41:20 pm »
no wlasnie ogladalam juz adopcje i strasznie podoba mi sie Rysia (http://www.adopcje.kroliki.net/rysia.htm) ale niestety jest z daleka :(

a co do krolikow z Poznania. troszke mnie przeraza fakt, ze sa one agresywnie nastawione. co prawda mialam juz takiego zdystansowanego kroliczka ale boje sie, ze moglabym sobie nie poradzic lub nie poswiecilabym mu tyle uwagi ile by potrzebowal. podobaja mi sie wlasciwie wszytskie kroliczki i moglabym miec w domu cale zoo :)

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
przygarne krolika
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2007, 18:14:29 pm »
Z przewozem Ryski mysle,ze nie byloby problemu  :P .Skontaktuj sie ze slodkie uszy a dowiesz sie wszystkiego :lol
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2007, 18:29:54 pm »
ok :) ale z kim? hmmm nie jestem zbytnio obeznana z osobami z forum pierwszy raz tu ejstem   :P

nie no ryska jest suuuper :)
a to moje maluchy:

Lukas:



Lusia:



no i moj nieszczesnik ktorego juz nie ma :( Philips:



ooo i moj psiak :) Dorcia


zdjecia niezbyt udane ale robione telefonem  :/

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
przygarne krolika
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 02, 2007, 18:41:58 pm »
Super zwierzaczki :lol

Na adopcjach pod zdjeciem Ryski napisana jest osoba,ktora zajmuje sie wlasnie ta adopcja.

Jeden z Twoich ucholi to jeszcze maluch? Wiadomo jakiej jest plci.Bedziesz musiala zaprzyjazniac, kastrowac.
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 02, 2007, 18:55:26 pm »
tak. wiadomo jakich sa plci. oba sa jeszcze maluchami. jeden ma 18 a drugi 15 tygodni.

Lusia to dziewczynka
Lukas to chlopiec

sa w osobnych klatkach wiec nie ma z tym problemu :) nie mam zamiaru otwierac niekontrolowanej hodowlii krolikow w domu chociaz myslalm nad tym zeby kiedys sprobowac je rozmnozyc chociaz ten jeden raz jednak dopiero wtedy kiedy osiagna odpowieni wiek a ja bede miala pewnych klientow wsrod znajomych cz tez znajomych znajomych. nie chcialabym zeby zwierzaki trafily na karme dla innych zwierzakow lub jako prezent dla dziecka bo potem wiadomo co sie dzieje. dzieci sie nudza, rodzice fkorzaja a kroliczki mecza.

chcialabym zrobic porzadna klatke. drewniana taka, zeby byla np pietrami zlozona i kazdy krolik bylby osobno. tzn mysle ze samice moga byc razem a samiec osobno. nie wiem pomysle ejszcze jak rozwiazac ten problem. w sumie mysle, ze to nie jest wielki problem zrobienie klatki. :) chcialabym zeby byla to klatka taka, ktora moglaby stac bez problemu w domu jak i latem na dworze. kroliczki uwielbiaja kicac na dworze. moze macie jakies propozycje?

Balb

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 02, 2007, 23:42:49 pm »
Lisa, ja mojego Filipa wzięłam z premedytacją, w opisie było zaznaczone, że potrzebuje wyrozumiałego właściciela no i na dodatek Filipek ma już 7-8 lat.

Fakt, jest wielkim indywidalistą, i kilka razy tak mnie ugryzł, że myślałam że mi rękę odgryzł, ale czasem daje się pogłaskać a nawet wziąć na ręce, no i wtedy czuję ogromną satysfakcję  :lol

Nie chcę nikogo namawiać usilnie do adoptowania "problematycznych" królików, ale trudno o właścicieli, którzy rozumieją zwierzaki i będą mentalnie otwarci na przyjęcie takiego wyzwania. Ale myślę, że jako osoba mająca doświadczenie w opiece nad zwierzątkami, spokojnie dałabyś radę.

P.S. Twoja gromadka jest przeurocza  :lol

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 03, 2007, 00:12:50 am »
wiesz no ja sie nie boje problematycznego krolika. zapewniam ze moje oba malce maja takie charakterki ze ho ho lacznie z psem (dorcia bije wszytskich) bardziej boje sie tego, ze to ja nie poswiece mu tyle uwagi ile bedzie potrzebowal niz tego, ze bedzie sprawial problemy czy ze bedzie "niemily". kroliki ktore mialy raczej neiciekawa przeszlosc zwlaszcza te ktore byly "prezentem dla dzieci" czyli zywa maskotka i trzymane w malych pomieszczeniach maja jeszcze wiekszy instynkt samozachowawczy czy tez czuja sie bardzo zagrozone nawet w prostych sytuacjach i najprostsze rzeczy uznaja za potencjalne zagrozenie jak np wkladanie czegokolwiek do kaltki wiaze sie z agresja u krolika przeciez to normnalne az strach sobie wyobrazac co np 4 latek moze wkladac krolikowi do klatki...

ja osobiscie wziela bym je wszytskie. gdybym miala duza dzialke z wielkimi klatkami i ogromnym wybiegiem trzymalabym wszytskie uszatki jakie bym tylko mogla niestety nie mam takich warunkow :( no a utrzymanie rowniez sporo kosztuje... a niestety ale nikt mi nie da jedzonka dla kroliczkow za darmo :(

w kazdym razie Rysia strasznie mi sie podoba :) ale powiem szczerze, ze te z poznania rowniez. w sumie wszytskie mi sie podobaja :)

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 03, 2007, 13:26:10 pm »
buu nie dostalam zadnej odpowiedzi w sprawie Ryski. moze cos nie tak wyslalam. nie wiem.

wyslalm tylko maila z informacja, ze jestem zainteresowana adopcja ale chyba powinnam wyslac od razu formularz adopcyjny. nie wiem  :buu

Balb

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 03, 2007, 13:44:02 pm »
Lisa, poczekaj jeszcze trochę. Może opiekun króliczków jest zajęty i nie zagląda do poczty. Napewno się do Ciebie odezwie :-)

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 03, 2007, 14:12:57 pm »
no ok ale ja nie wiem czy nie powinnam napisac czegos wiecej

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
przygarne krolika
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 03, 2007, 14:45:37 pm »
Lisa, króliczki ( Rysia i Kluska ) są u mnie w Gorzowie " tymczasowo" a adopcją zajmuje się słodkie_uszy ( Agnieszka z Poznania ) - rzeczywiście coś ostatnio mało na forum ją widzę- być może sprawy rodzinne ją aprobują- no nie wiem.
   Tak czy inaczej trzeba się z nią skontaktować, bo nie wiem jaka jest sytuacja "własnościowa" Rysi- jakiś czas temu Aga mi pisała, że były osoby zainteresowana adopcją królinki... jednak trochę czasu minęło i nic się nie dzieje, więc całkiem możliwe, że zrezygnowali. Tak czy inaczej trzeba to z Agą ustalić i domówić.  :bukiet
Ja też spróbuje się z nia skontaktować  :)
Życie jest piękne... pomimo wszystko

slodkie_uszy

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 04, 2007, 15:47:56 pm »
lisa, wyslalam ci juz odpowiedz, przepraszam-ostatnio mam problemy z kompem, nie chce mi czasami mojego konta otwierac albo wchodzi poczta po 2 dniach,a potem wszystko gra dluzszy czas. Krolaski nie sa agresywne z Poznania- zorro byl, dopoki mial samca kolo siebie czyli czybka- bo dwa samce niekastrowane.teraz sie uspokoil. a kolnierzyk jest spokojny, najbardziej niedotykalska Grubcia znalazla swoj domek i bedzie miala tam dobrze, bo zostala zaadoptowana  naprawde przez ludzi z sercem.

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 04, 2007, 17:27:20 pm »
kroliki z poznania to sa samce. ja mam juz jednego samca w domu i nie chcialabym kolejnego. istnieje rowniez taka mozliwosc, ze bylby u mojego chlopaka, jednak mysle ze to on powinien podjac taka decyzje sam.

rozmawialam z nim na temat kluski i ryski i obie strasznie mu sie spodobaly wiec mysle, ze istnialaby taka mozliwosc, azebysmy zaadoptowali obie. nie podjelismy jeszcze zadnej konkretnej decyzji odnoscie adopcji obu malcow.

aa na maila odpisalam :)

Hannelli

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 05, 2007, 07:32:22 am »
Ja jestem tymczasowym opiekunem królików z Poznania. Szarak i Kołnierzyk są wykastrowani i ze spokojem mogą przebywać z samicą. Zorro jest nadal "jajeczny" ale jak aga napisała zdecydowanie się uspokoił jak kumpel zza siatki-czyli Czybek- znalażł dom. Szarak i Kołnierzyk mieszkają cały czas razem i są bardzo zgodni :*

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 06, 2007, 12:59:53 pm »
dzisiaj kupila dwie klatki :) uzywane :) strasznie sie ciesze, bo za obie zaplace 4x mniej niz w sklepie zoologicznym. jedna to setka a druga szescdziesiatka :) wiec jakby co jestem gotowa na przyjecie kroliczkow :)

slodkie_uszy

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 06, 2007, 16:20:52 pm »
lisa, napisalam do ciebie emaila.pozdrowionka

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 13, 2007, 17:50:35 pm »
no szkoda, ze adopcja nie udala sie :(

Balb

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 13, 2007, 18:07:44 pm »
Lisa, a co sie stalo  :( ?

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 13, 2007, 23:09:18 pm »
zostala zaadoptowana przez kogos innegro

Balb

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 14, 2007, 09:47:43 am »
Oj  :(  Lisa, czy twoja decyzja o adopcji brzmiala "Rysia albo nic?"
No bo w sumie masz juz klatki  :>  

Szkoda zeby zostaly puste...... :diabelek

Tak to juz jest czasami, najpierw maluchy czekaja na dom a potem wszyscy naraz sie rzucaja. Moj Filip czekal poltora roku a jak juz ja mialam przyklepana adopcje, to zaczely sie pytania o mojego brzydala  :lol

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
przygarne krolika
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 14, 2007, 12:55:35 pm »
Balb ma racje zgadzam się, o czym tu gadać króliczków na stronie tylko przybywa i przybywa.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Gosiek

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 14, 2007, 20:05:11 pm »
I jak się szybko okazało wcale nie "Rysia albo nic" :) Lisa chce przygarnąć kroliczkę, o której napisałam w "Oddam" :* for Lisa
Teraz najważniejsze jest, aby znaleźć transport z Wrocławia do Września. I tu ukłon w Waszą stronę - pomożecie? Poszukacie z nami transportu?

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 17, 2007, 12:02:16 pm »
no tak... ale znowu nie wyszlo .... :(

sluchajcie czy ktos moglby zrobic jeden temat ze wszytskimi kroliczkami ktore sa do adopcji?? no i ta strona adopcyjna wcale nie jest aktualizowana... np. nadal jest na niej ryska.

prosze o zalozenie tematu i wypisanie wszytskich uszatkow to bedzie o wiele latwiej niz czytanie kilkunastu tematow z ronymi ogloszeniami adopcyjnymi...

Hannelli

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 18, 2007, 08:17:27 am »
Uważam że zakładanie tutaj jednego wątku z królikami do adopcji mija się z celem. Wszystkie króliki do adopcji są na stronie adopcyjnej, a załozenie tutaj wątku nie daje żadnej gwaranacji że ten tutaj będzie aktualizowany.

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:55:05 am »
nie wszytskie jak widac sa do adopcji.

poza tym jesli jedna osoba zajemi sie tym wystarczajaco sumiennie temat bedzie aktualizowany na bierzaco. to nie jest zaden problem azeby sie tym zajac.

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
przygarne krolika
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 18, 2007, 10:11:14 am »
Cytat: "Lisa"
nie wszytskie jak widac sa do adopcji.

poza tym jesli jedna osoba zajemi sie tym wystarczajaco sumiennie temat bedzie aktualizowany na bierzaco. to nie jest zaden problem azeby sie tym zajac.


Wkurzaja mnie takie posty, najlatwiej krytykować. Powtarzam ostani raz praca w adopcjach i SPK to WOLONTARIAT, mam dośc tłumaczenia że jest duzo obowiązków z tym zwiazanych a my poswiącamy na to czas prywatny. Mamy swoje życie i obowiazki , pracujemy i uczymy sie. Doba ma tylko 24 godziny , wiec pracujemy na tyle na ile nam czasu starcza.
Tak sie składa że aktualizacja strony adopcyjnej spoczywa na mnie , tak jak odbieranie emaila adopcyjnego, kontakt z tymi co chca sie przyłaczyć do Adopcji lub SPK oraz kilka adopcji na stronie i adopcji które na stronie nie są, do tego dochodzi mi administarcja forum i dopowiedzi na PW i emaile zwiazane z opieką nad króliczkami.

Tak wiec Lisa pozwól abym to ja decdowała co jest ważniejsze, aktualizacja strony czy też szukanie domków króliczkom. I twierdzenie że nie zajmuje sie tym summienie mnie wkurza. Robie co moge. A Ty poza krytykowaniem robisz cos jeszcze ?

Balb

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 18, 2007, 10:12:27 am »
Hej Lisa

Z tego co wiem to teraz wszystko, kompletnie wszystko jest na glowie Azi. Ja zglosilam sie do pomocy nad aktualizacja strony adopcyjnej i w ogole stron SPK i czekam na razie na wskazowki, jak to robic.

Niestety wszystko w SPK opiera sie na wolontariacie a chetnych do pomocy i pomagajacych mozna policzyc na palcach jednej reki  :(

Nie denerwuj sie  :(

Balb

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 18, 2007, 10:14:32 am »
Azi ty tez sie nie denerwuj  :przytul

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 18, 2007, 10:19:38 am »
ale przepraszam czy ja sie denedruja lub obrazam innych??

podalam pomysl i sama moge go wykonac czy ja mowie ZROB TO BO JA CHCE?

obiwiazki jakie bierzecie na siebie to wasza indywidualna sprawa. a nie moja. nie wnikam w to kto sie czym zajmuje. ale widze, ze jest balagan wiec trzeba to zmienic i nie widze zwyczajnie powodu dla ktorego atakujecie mnie !!!!

jesli zdecydowalas sie robic to wszytsko to przeciez wiedzialas co cie czeka wiec niby dlaczego masz pretensje do mne?

zamiast przeprowadzac jakies skomplikowane procedury ze wszytskim zwyczajnie powiedzie, ze potrzebna jest osoba do tego i do tego- mam znajomych informatykow, sama moge pomoc i nie bedzie problemu.

szok. czlowiek podsuwa propozycje a napotyka na agresje  :oh:


dobra ja sie juz nie odzywam i robta co chceta

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
przygarne krolika
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 18, 2007, 10:39:41 am »
Po pierwsze: nie napisałaś że chcesz pomóc , tylko powiedziałas że strona jest nieaktualizowana. A to różnica.
Po drugie: nie musi Cie interesować ile mam obowiązków zwiazanych z Adopcjami, sama to napisałam bo Tobie sie wydaje że praca w adopcjech to zabawa i że wystarczy godzina tygodniowo.
Po trzecie: biore tyle obowiazków , bo nie ma nikogo kto by to robił.
Po czwarte: ogłoszenia o tym że szukamy ludzi do pracy w adopcjach ciagle są na forum. I jakos sie ludzie nie kwapia do pomocy.

Tak więc troche wyrozumiałości. łatwo krytykowac ze to zawalilismy a że strona adopcyjna nieaktualna. Ale  pomóc to nikt nie chce , najłatwiej napisac : "dobra ja sie juz nie odzywam i robta co chceta"

Balb

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 18, 2007, 10:42:31 am »
Lisa, przeciez nikt Cie nie atakuje  :(
Jest ciezka sytuacja, kupa krolikow czekajacych na domy i lato za pasem i po prostu nikt (takze nerwowo) nie wyrabia.

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 18, 2007, 11:33:41 am »
Cytat: "azi"
Po pierwsze: nie napisałaś że chcesz pomóc , tylko powiedziałas że strona jest nieaktualizowana. A to różnica.


napisalam, ze moge pomoc i ze moge sie tym zajac.

Cytat: "azi"
Po drugie: nie musi Cie interesować ile mam obowiązków zwiazanych z Adopcjami, sama to napisałam bo Tobie sie wydaje że praca w adopcjech to zabawa i że wystarczy godzina tygodniowo.


nie obchodzi mnie czym sie zajmujesz ale widze, ze sie zalisz. nie wiesz, co mi sie wydaje bo zielonego pojecia nie masz o mojej osobie wiec nie traktuj mnie z gory jak szczeniaka ktoremu niewiadomo co sie wydaje.

Cytat: "azi"
Po trzecie: biore tyle obowiazków , bo nie ma nikogo kto by to robił.


no wiec skoro sie na to decydujesz to nie widze powodow dla ktorych masz to wygadywac.
 
Cytat: "azi"
Po czwarte: ogłoszenia o tym że szukamy ludzi do pracy w adopcjach ciagle są na forum. I jakos sie ludzie nie kwapia do pomocy.


ogloszenie jest ale ginie w tlumie tak naprawde. taki temat powinien byc ciagle na bierzaco otwarty i zycjacy bo ludzie nie przychodza na to forum zeby pomoagac, tylko sami szykaja pomocy wiec malo ich obchodza takie ogloszenia.
poza tym ktos sobie wchodzi na taka stononke i czytaja "Jeśli macie pomysły na sprawniejsze działanie naszego stowarzyszenia i możecie poświecić swój czas napiszcie do nas koniecznie" wiec ja podaje przyklad rozwiazania a potem zostaje jechana bo "pojecia nie mam i niewiadomo co sobie wyobrazam i bla bla bla"

Cytat: "azi"
Tak więc troche wyrozumiałości. łatwo krytykowac ze to zawalilismy a że strona adopcyjna nieaktualna. Ale  pomóc to nikt nie chce , najłatwiej napisac : "dobra ja sie juz nie odzywam i robta co chceta"


jestem wyrozumiala i dlatego, ze widze, ze jest nieaktualizowana (nie obchodzi mnie dlaczego) bo zdaje sobie ze powodow moze byc setka i dwie setki: wakacje, brak czasu, ciagle przybywajace uszatki etc dlatego podalam rozwiazanie ze "moznaby zrobic temat" ktory o wiele latwiej bedzie mozna aktualizowac i przede wszytskim szybciej bo edycja strony zajmuje duzo wiecej czasu.

czy dla ciebie slowo "moznaby" jest ostarzeniem czy tez krytyka? jest tu slowo sugestywne. sugruje cos w delikaty sposob a nie narzuca komus cos ze MASZ zrobic.

poza tym nie pisalam do ciebie ze TY masz to zrobic tylko ze moznaby wiec rownie dobrze ja, on, ona, oni moga to zrobic...

Balb

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 18, 2007, 11:41:55 am »
Czy mozna zrobic cos, zeby ta dyskusja miala jakies konstruktywne zakonczenie?

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 18, 2007, 11:59:09 am »
Cytat: "Balb"
Czy mozna zrobic cos, zeby ta dyskusja miala jakies konstruktywne zakonczenie?


znalezienie konsensusu? :lol

Balb

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 18, 2007, 12:10:03 pm »
No dobrze, to ja ze swej strony obiecuje, ze jak tylko osoba, ktora teraz formalnie jest odpowiedzialna za aktualizacje adopcji (ziabak) pozwoli mi na przejecie serwisu, bede robic aktualizacje natychmiast, jak tylko info o zmianach do mnie dotrze  :lol

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 18, 2007, 13:42:47 pm »
wiesz mi chodzilo tylko o to, ze kiedy jest temat z "oddam kroliczka" to pod spodem kilka ston postw i nawet jesli sie chcialoby zaadoptowac krolasa to

1. trzeba przeczytac kilka ston postow, zeby sie dowiedziec, ze zwyczajnie krolika juz nie ma.
2. mozna utonac w postach.
3. chcialam zaadoptowac juz 2 kroliki i okazalo sie ze ryska (ktora nadal jest na stonie adopcyjnej) zostala zaadoptowana, a ktolas gosik zniknal  ;(

wiec ja mysle, ze dobrym rozwiazaniem oprocz strony adopcyjnej bylby aktualizowany na bierzaco temat ze wszytskimi kroliczkami na forum co zajeloby mniej czasu. moznaby dac bardzo szczegolowe opisy uszatych i do tego informowac ile osob jest zainteresowanych adopcja danego kroliczka, zeby uniknac takich sytuacji ze z jedna osoba sie juz rozmawia o adopcji a innej rowniez daje sie na nia szanse czy bardziej - nadzieje.

moglabym sie zajac tym tematem. pozbierac wszytskie informacje z forum na temat kroliczkow i uch opisy i zrobic taki temat, ktory moglabym na bierzaco aktualizowac. wtedy moznaby prace przyspieszyc gdybym ja np robila to na forum a ty wklepywala na stone. byloby szybciej i wiecej.

niektore osoby trafiaja tylko na strone adopcyjna i nie ma tam wszytskich krolikow. niektore dowiaduja sie o stronie adopcyjnen dopiero na forum wiec mysle ze to dobre rozwiazanie.

mysle, ze wszytskich opiekunow kroliczkow mozna poprosic o wpisanie sie, jakie kroliczki maja itd no i uzupelnic informacje np zdjeciami i opisami bo nie wszytskie maja.

chodzi mi o to, zeby temat ten byl zamkniety i zeby jedna czy dwie osoby mialy prawo do jego aktualizacji. w ten sposob iniknie sie przebijania przez wszytskie posty w tematach "oddam" i bedzie wszytsko czyste i kalrowne jak na dloni.

slodkie_uszy

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 18, 2007, 14:05:39 pm »
lisa, strona naprawde jest teraz aktualizowana na biezaco, w miare oczywiscie mozliwosci. Rysia jest na stronie, poniewaz jeszcze nie zostala przekazana Nowym Opiekunom. Mam bardzo dobrych kandydatow na Nowych Opiekunow dla niej i bedzie miala bardzo fajny domekm ale trzymam sie interpretacji naszych regul, ze prosbe o zdjeciu krolisia ze strony adopcyjnej wysylamy gdy krolis zostaje przekazany-wtedy jestem na 100% pewna, ze kroliczek ma nowy dom.
nam nie chodzi o to,zeby atakowac tylko o zrozumienie-sama dosc czesto dostaje emaile na przyklad w piatek po poludniu, w sobote pracuje do 16 i mam swieta zasade, ze od piatku po poludniu do poniedzialku nie odbieram poczty, bo to jest moj czas.niestety, nadchodzi taki moment w zyciu, kiedy zdajemy sobie sprawe, ze nawet uwielbiajac swoja prace i robiac cos co naprawde lubimy musimy sie zdystansowac, zeby moc to wykonywac dobrze-takie ja mam podejscie. a potem dostaje emaila czasami milego, czasami bardzo niemilego, ze nie odpowiadam, a przeciez dostalam emaila 2 dni temu.wysoka technologia, internet itd. przyzwyczaily nas , niestety, do tego, ze mozemy miec cos natychmiast.to tak, jak niektore osoby nie moga zrozumiec, ze ktos nie odbiera komorki, bo tak jakby swietym obowiazkiem bylo-masz komorke, to badz dostepnym 24h na dobe.
nie moze byc nie wiadomo ile osob wprowadzajacych dane na strone. azi jest swietna w tym co robi, naprawde poswieca temu czas swoj i cale swoje serce.odebrala sugestie jako ONA, bo byla opisana strefa, w ktorej ona rzadzi-kazdy by tak to odebral.caly czas pracujemy nad tym,zeby wypracowac lepszy system i moim zdaniem idzie nam coraz lepiej.a zakladanie nowej strony z kroliczkami, tematu, nie ma sensu-bo kroliczek , ktory znajdzie sie na pierwszej stronie na pewno zniknie, gdy temat sie rozwinie. czasami osoby robia to same zakladajac temat i to jest dobre wyjscie-gdy kroliczke jest znaleziony itd,ale to kazdy kroliczek ma swoja strone.przy kliku krolisiach to sie pogubimy.a nie wszyscy ci uzupelnia dane krolisia,bo bardzo duzo kroliczkow jest z interwencji, ze schroniska, znalezionych, oddanych przez ludzi, ktorzy maja w nosie co sie stanie z ich krolsiem-to przewaznie one nie maja opisow.ja sie staram informowac, ze sa inne osoby zainteresowane,ale nie zawsze to robie- dla mnie to troche na licytacje bedzie wychodzic-ile osob jest zainteresowanych-boje sie, ze ludzie beda chcieli adoptowac krolisia, bo duch rywalizacji w nich wstapi.jak tylko sie wspomina, ze jest ktos inny powaznie zainteresowany zmienia sie glos rozmowcy.my dostajemy kilka zgloszen, naprawde jest malo powaznych zgloszen, osob ktore przesla nam wypelniony formularz adopcyjny i musimy wybrac najlepszy domek dla kroliczkow.ja nigdy nie mowie, ze ma pani na pewno tego kroliczka, mowie o mozliwosci adopcji, bo nie wszyscy zdaja sobie sprawe, ze my mozemy nie zgodzic sie z jakichs powodow na adopcje.za wiele osob uwaza, ze jak sie do nas zglasza to na bank dostana kroliczka,bo sie nim zainteresowali.nam nie chodzi,zeby znalezc im jakikolwiek domek, chodzi o to,zeby mialy dobry domek-rozne sa powody odmowy.
ja tylko prosze o przemyslenie jednej sprawy-naprawde staramy sie pomoc krolisiom i nie bede sie tlumaczyc dlaczego nie robie czegos natychmiast,ale czasami dostajemy tak niemile emaile, ze normalnie odechciewa sie wszystkiego.ja mam takie zalamki, ze po prostu opadaja mi rece i nie wiem jak zareagowac.a potem pojawia sie osoba taka, ze czlowiek sie usmiecha caly czas,bo wie, ze jeszcze sa ludzie, ktorzy maja serca i dzieki nim chce sie pracowac w adopcjach.i ci ludzie tak naprawde nakrecaja nas,zeby dalej dzialac-daja nam niesamowita sile i energie. a tak juz na koniec to- pomoc przy adopcjach i w SPK zawsze mile widziana :)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
przygarne krolika
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 18, 2007, 15:01:22 pm »
Słodkie  niepotrzebny ten post , Lisa ma gdzies to co napisalaś.
Zaras usłyszysz ,że sie żalisz a przecież sama chciałaś pracowac w adopcjach. jej nie obchodzi ile czasu w to wkładasz.
Myslę, że nie warto rozmawiac na ten temat a tym bardziej pisac jak naprawde wygladaja prace w adopcjach. Bo i tak ktos zaraz napisze,że go nie interesuje ile masz obowiazków, bo akurat teraz masz wszystko rzucic i zaktualizowac strone adopcyjną.

Mam gdzieś co Lisa o mnie i mojej pracy adopcyjnej sądzi. Dla mnie najważniejsze jest to że moja praca daje jakies efekty. I nie mam zamiaru wiecej tej kwestii poruszac.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
przygarne krolika
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 18, 2007, 16:17:24 pm »
Lisa ja Twój temat też odebrałam jako atak na adopcje. Twoją postawę widze jako roszczeniową nie dostałaś Rysi i masz żal mimo, ze Słodkie Ci odpisala, ze ona ma już właściciela. Teraz piszesz co Ty byś chciała spoko dziewczyno my tez mamy tylko dwie ręce a pracy jest sopro, to ze Cię to nie obchodzi nie znaczy, ze masz tutaj od nas żądać zasopkojenia natychwiast tego, czego Ty chcesz. Strona jest aktualizowana bardzo dobrze i zgodnie z naszymi zasadami. Sory ale ja w pierwszym poscie nie widziłam chęci pomocy tylko żądanie. Potem dopiero pisałaś, ze byś pomogła. Osoby, którym zalezy na SPK działają tak jak tylko mogą a żądania osób sory ale postronnych nam w tym nie pomagają. Chcesz nam pomóc zapraszamy mozesz przeciez do nas napisać, cześć chciałabym pomóc w tym i w tym i napewno z przyjenoscią taką pomoc i takie podejscie do pracy docenimy.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 18, 2007, 18:27:18 pm »
slodkie uszy. wszytsko rozumiem :) i wiem, ze ludzie maja pelno obowiazkow na glowie. chcialam tylko podac przyklad tego, jak mozna to usprawnic.
z ta iloscia osob zainteresowanych to moze faktycznie nie jest najlepszy pomysl, bo wtedy krolasy mogly by byc odbierane na zasadzie "kto da wiecej".
ale chodzi o to, ze taki temat na forum jak na stronie adopcyjnej bylby dobrym rozwiazaniem chociazby nawet z tych wzgledow ktore wyzej przedstawilam. bylby zwyczajnie zbiorem informacji tego, co sie znajduje na forum ale w takiej pigulce.

wiem, ze ciezko byloby zebrac wszytskie kroliki bo jest ich duzo i ciagle przybywaja ale mogloby to gosciom i nowym uzytkownikom pokazac blizej co i jak.

Cytat: "azi"
Słodkie  niepotrzebny ten post , Lisa ma gdzies to co napisalaś.


zdziwilabys sie bo niestety cie zawiode- nie amm tego w dupie.

Cytat: "azi"
Zaras usłyszysz ,że sie żalisz a przecież sama chciałaś pracowac w adopcjach. jej nie obchodzi ile czasu w to wkładasz.


czy ona sie zali? nie sadze za to ty jestes chamka z tego co widze.

Cytat: "azi"
Myslę, że nie warto rozmawiac na ten temat a tym bardziej pisac jak naprawde wygladaja prace w adopcjach. Bo i tak ktos zaraz napisze,że go nie interesuje ile masz obowiazków, bo akurat teraz masz wszystko rzucic i zaktualizowac strone adopcyjną.


a czym zajmuje sie stowarzyszenie jesli nie adopcjami??

Cytat: "azi"
Mam gdzieś co Lisa o mnie i mojej pracy adopcyjnej sądzi. Dla mnie najważniejsze jest to że moja praca daje jakies efekty. I nie mam zamiaru wiecej tej kwestii poruszac.


i nie poruszaj bo ja nie UWAZAM ZEBYS BYLA NIEODPOWIEDNIA W TYM CO ROBISZ! i nie napisalam NIC odnosnie twojej osoby! ale jak sie czytac nie umie to radze powrot do zerowki- tam naucza.

Cytat: "maro"
Lisa ja Twój temat też odebrałam jako atak na adopcje. Twoją postawę widze jako roszczeniową nie dostałaś Rysi i masz żal mimo, ze Słodkie Ci odpisala, ze ona ma już właściciela.


myslisz sie... nie jestem rozzlaona tym, ze nie dostalam ryski. chcialam ja zaadoptowac, zeby jej pomoc a nie dlatego, ze mialam takie widzi mi sie i ciesze sie, ze bedzie miala nowy domek. do mnie w tym tygodniu przyjada inne dwa kroliki z czego sie ciesze.

Cytat: "maro"
Teraz piszesz co Ty byś chciała spoko dziewczyno my tez mamy tylko dwie ręce a pracy jest sopro, to ze Cię to nie obchodzi nie znaczy, ze masz tutaj od nas żądać zasopkojenia natychwiast tego, czego Ty chcesz. Strona jest aktualizowana bardzo dobrze i zgodnie z naszymi zasadami. Sory ale ja w pierwszym poscie nie widziłam chęci pomocy tylko żądanie.


do cholery. CZY JA CZEGOS ZADAM?! przedstawiam propozycje i mowie, ze moge sie tym  zajac a czy to znaczy ze CZEGOS ZADAM?? litosci ludzie czas na powtorke z jezyka polskiego...

Cytat: "maro"
Potem dopiero pisałaś, ze byś pomogła. Osoby, którym zalezy na SPK działają tak jak tylko mogą a żądania osób sory ale postronnych nam w tym nie pomagają.


ok. macie za malo rak do pracy ale "postronni" sie nie lciza. spoko. widze ze SPK sie wywyzsza. dobrze, ze jeszcze nie odeslalam formularza.

Cytat: "maro"
Chcesz nam pomóc zapraszamy mozesz przeciez do nas napisać, cześć chciałabym pomóc w tym i w tym i napewno z przyjenoscią taką pomoc i takie podejscie do pracy docenimy.


nie widze. poki co zostalam zaatakowana doslownei tak samo jakbym napisala "wiecie co ejstescie beznadziejni i gowno robicie i ogolnie po cholere wy jestescie" czego nie zrobilam.

niektorzy uwazaja, ze mam 5 lat i sobie nic nie robie i nie doceniam tego, co robia inni. tak jednak nie jest i tak sie sklada, ze studiuje, pracuje, utrzymuje moje zwierzaki i zajmuje sie bratem. doskonale wiem, ile ludzie maja obowiazkow i dlatego uwazam, ze jezeli ktos sie nie jest w stanie z czyms wyrobic bo np ma sesje to nie musi tego robic na sile i moze poprosic kogos o pomoc... trudno jest uzyskac pomoc zwlaszcza, keidy sie z tego nic nie ma (chodzilo mi o pieniadze bo ludzie w 3/4 przypadkow na to wlasnie licza) ale skoro "postronni" nie sa mile widziani to ok. nie bede sie na sile wpychac i tyle.

azi ja rozumiem, ze uderzylo cie (jak sadze) moj post :

"nie wszytskie jak widac sa do adopcji.

poza tym jesli jedna osoba zajemi sie tym wystarczajaco sumiennie temat bedzie aktualizowany na bierzaco. to nie jest zaden problem azeby sie tym zajac."

ktory faktycznie mogl zostac odebrany nieodpowiednio, jednak nie mial od byc atakiem na twoja osobe i podwazanie tego, co robisz tylko chodzilo mi o ty, azeby ktos zajal sie tylko i wylacznie tym czyli strona adopcyjna i wtedy bylaby ona aktualizowana na bierzaco. i zdaje sobie sprawe z tego (wbrew temu co o mnie sobie piszesz i myslisz) ze nie wszytsko mozna robic ciagle bo nie na wszytsko jest czas.

jednak uzylam rowniez takiego sformuowania jak:

"no tak... ale znowu nie wyszlo .... :(

sluchajcie czy ktos moglby zrobic jeden temat ze wszytskimi kroliczkami ktore sa do adopcji?? no i ta strona adopcyjna wcale nie jest aktualizowana... np. nadal jest na niej ryska.

prosze o zalozenie tematu i wypisanie wszytskich uszatkow to bedzie o wiele latwiej niz czytanie kilkunastu tematow z ronymi ogloszeniami adopcyjnymi..."

AZI


mozesz moja wypowiedz uznac za przeprosiny bo jesli odebralas moj post tak jak odebralas to ci sie one naleza. nie uwazam jednak, azebys musiala sie obrazac z tego powodu poniewaz nie mialam zamiaru cie atakowac czy tez podwazac tego co robisz. nie wiedzialam kto sie zajmuje takimi rzeczami. wiesz... gdybym wiedziala to napisalabym bezposredio do ciebie na PW z przedstawieniem mojej propozycji i oferta pomocy.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
przygarne krolika
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 18, 2007, 19:24:12 pm »
Lisa najpierw piszesz, że azi to chamka a potem przeprasza, czy ja już czegos nie rozumiem? Ja kończe rozmowę w tym poscie. Nic mnie nie zrozzumiałaś.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 18, 2007, 19:39:25 pm »
wiesz uwazam, ze jezeli ktos w stusunku do mnie w taki sposob sie odnosi to zwyczajnie jest chmaski. takie zachowanei jest chamskie poniewaz ja jej nie osadzam i nie pisze na jej temat takich bzdur jakie ona pisze o mnie.

w kazdym razie przeprosilam za to, ze mogla poczuc sie urazona wczesniejszymi postami. i nie widze czego tu nie rozumiesz.

czego nie zrozumialam? aluzje ze jestem osoba "sory postronna" wiec nie pomagam? ok. nie pomagam ale chcialam. z tego, co sie domyslam kazda osoba jest osoba postronna do pewnego czasu. chyba ze sie w SPK urodziliscie. no nie wiem...  :nie_powiem

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
przygarne krolika
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 18, 2007, 20:03:56 pm »
To że nazwałas mnie publicznie chamką świadczy tylko o Twoim poziomie intelektualnym. Nie zniże sie do Twojego poziomu i nie powiem nic niecenzuralnego cociaz mi sie cisnie na usta.
Chciałam tylko zauwazyć że to Ty na mnie naskoczyłas , gdy ja spokojnie tłumaczyłam dlaczego na adopcjyjnej nie jest aktualizowane wszystko na bieżaco.
Uważam ,że szkoda mojego czasu na odpisywanie na Twoje posty wole ten czas poświęcić na to co lubie czyli na prace w adopcjach.

PS. jeżeli uważasz że nalezy stworzyc temat z aktualnymi adopcjami to zachęcam do pracy

Balb

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 18, 2007, 20:06:52 pm »
Rany, dziewczyny  :oh:  Dajcie spokój!

Szkoda energii na takie dyskusje. Myślę, że wszystkim nam zależy na tym, żeby było jak najmniej bezdomnych zwierzaków i może na tym się skupmy.

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 18, 2007, 20:27:13 pm »
Cytat: "azi"
To że nazwałas mnie publicznie chamką świadczy tylko o Twoim poziomie intelektualnym.


moj poziom intelektualny pozwala mi okreslic keidy ktos jest dla mnie niemily i w stosunku do mnie chamskim.

Cytat: "azi"
Nie zniże sie do Twojego poziomu i nie powiem nic niecenzuralnego cociaz mi sie cisnie na usta.


nie trzeba mowic. wystarczy, ze sie mysli.

Cytat: "azi"
Chciałam tylko zauwazyć że to Ty na mnie naskoczyłas


tlumacze ci caly zcas, ze wcale tak nie jest.

Cytat: "azi"
gdy ja spokojnie tłumaczyłam dlaczego na adopcjyjnej nie jest aktualizowane wszystko na bieżaco.


przeciez ja to rozumiem. defacto rowniez o tym napisalam.

Cytat: "azi"
Uważam ,że szkoda mojego czasu na odpisywanie na Twoje posty wole ten czas poświęcić na to co lubie czyli na prace w adopcjach.


ja rowniez uwazam, ze szkoda czasu na dyskusje z wami w koncu ona jak narazie do niczego sensownego nie doprowadzila oprocz pyskowki.

Cytat: "azi"
PS. jeżeli uważasz że nalezy stworzyc temat z aktualnymi adopcjami to zachęcam do pracy


pragne zauwazyc, ze cala ta dyskusja wynika z tego, ze chcialam cos stworzyc ale jakos zrobila sie z tego wielka pyskowka. wiec nie wiem czy jest jakikolwiek sens robic cokolwiek. w koncu po co skoro i tak jestem tu obca. sami sobie przeciez poradzicie. jak widac pomoc i nowe pomysly nie sa tu potrzebne.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
przygarne krolika
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 19, 2007, 17:02:23 pm »
cicho baby! :) nie kłócic się :)


Roboty jest sporo, chetnych malo, ale bedzie dobrze :)

Ja dzis modernizuje formularz adopcyjny, bedzie bardziej profesjonalny.
Lada dzien bedziemy miec pieniadze na sterylizacje warszawskich krolikow ( od urzedu miasta), troche ich posterylizujemy i od razu pojda do adopcji - grozne kroliki zlagodnieja, mam nadzieje.

Neo zas robi nowy silnik do strony, mowi, ze szybko czyni postepy.


Proponuje oglaszajcie na   forach i gronach dyskusyjnych wegetarianskich ,ze szukamy kogos do pomocy - tam nie ma grozby, ze ktos zje albo przeznaczy krolika do hodowli czy na karmę.

elvira

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 28, 2007, 11:02:19 am »
Ja zaoferowałam swoją pomoc, ale coś nikt nie jest chyba nią zainteresowany...nadal aktualne;P  sprawdź tuuu

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
przygarne krolika
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 28, 2007, 19:45:51 pm »
Cytat: "elvira"
Ja zaoferowałam swoją pomoc, ale coś nikt nie jest chyba nią zainteresowany...nadal aktualne;P  sprawdź tuuu


Elvira jesli jestes zdecydowana na pomoc przy adopcjach to najlepiej i najszybciej bedzie jak zapoznasz sie z zeszytem szkoleniowym dla nowych czlonkow tam masz wszystko dokladnie napisane na czym czlonkowstwo polega itd. i na ostatniej stronie masz podane dane wymagane do formalnego wprowadzenia nowego członka Grupy Adopcyjnej. Podaj swoje dane wedlug tego schematu i taki gotowy formularz wyslij bezposrednio do osoby zajmujacej sie tym (w zeszycie szkoleniowym masz wszystko napisane). Ja tak zrobilam i zostalam przyjeta :) W ten sposob ulatwisz prace osobom zajmujacym sie adopcjami i na pewno szybciej zostaniesz przyjeta do grupy adopcyjnej niz przez zglaszanie swojej pomoc przez forum :)

Zeszyt szkoleniowy przeslalam Ci w zalaczniku na Twoj adres e-mailowy.

A swoja droga - fajnie ze chcesz pomoc :) Takich ludzi jak Ty nam potrzeba. :)

Pozdrawiam i jak cos to pytaj :)

aniax244

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 29, 2007, 15:55:11 pm »
Czesc Lisa
Czy czekasz jeszcze na króliczka

Lisa

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 30, 2007, 10:34:47 am »
juz nie :) mam w domu dosc pokazne stadko :)

elvira

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 04, 2007, 11:29:27 am »
Madzia wysłałam odp wymagane z zeszytu już kilka dni temu i cisza do tej pory...żadnej odpowiedzi

elvira

  • Gość
przygarne krolika
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 04, 2007, 11:36:37 am »
Cytat: "ais"
Roboty jest sporo, chetnych malo, ale bedzie dobrze :)


Kurcze no czekam i czekam chętna do pomocy AIS teraz Tobie wysłalam dane wymagane z zeszytu szkoleniowego z nadzieją że może Ty szybciej odpiszesz, lub w ogóle  :lol

pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na przyjęcie do grupy adopcyjnej :)