Autor Wątek: Przygarne lub kupie kroliczka miniaturke  (Przeczytany 4296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

patrycja.n

  • Gość
Przygarne lub kupie kroliczka miniaturke
« dnia: Maj 31, 2007, 16:55:08 pm »
Witam przygarne lub kupie króliczka miniaturke z Tarnowa badz okolic woj małopolskie

Balb

  • Gość
Przygarne lub kupie kroliczka miniaturke
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2007, 18:07:28 pm »
Patrycja, oglądałaś króliczki na stronie adopcyjnej? Napewno można byłoby jakoś zorganizować transport do Tarnowa, a taki adoptowany uszatek to sama radość

Balb

  • Gość
Przygarne lub kupie kroliczka miniaturke
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2007, 18:09:09 pm »
Ten ślicznotek jest chyba z Małopolski http://www.adopcje.kroliki.net/bags.html

patrycja.n

  • Gość
Przygarne lub kupie kroliczka miniaturke
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2007, 22:41:07 pm »
czesc  dzieki za odpowiedz ja jestem dopiero 2 raz na tym forum  a trafilam tu przypadkiem bo zmar moj 1 miesieczny kroliczek 2 dni temu ;(  chcialam sie dowiedziec co bylo przyczyna i czy ktos sie moze juz spotkal z objawami takiej choroby(bo wydaje mi sie ze pani weterynarz blednie go zdjagnozowala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) niestety nie dostalam odpowiedzi na mojego posta :/  odwiedzilam tego linka i naprawde sliczny ten kroliczek :)

Balb

  • Gość
Przygarne lub kupie kroliczka miniaturke
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2007, 09:37:02 am »
Takie maluchy bardzo czesto umieraja z powodu zbyt wczesnego odstawienia od mamy-krolicy. Wtedy najmniejszy nawet problem z jeltami konczy sie tragicznie. :(

Mysle ze dla poczatkujacego wlasciciela najlepszy jest juz troszke starszy kroliczek.

patrycja.n

  • Gość
Przygarne lub kupie kroliczka miniaturke
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2007, 09:40:26 am »
Chodzilo mi o to ze ja go mialam miesiac zel napisalam odpowiedz

Szczezuja

  • Gość
Przygarne lub kupie kroliczka miniaturke
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2007, 17:42:29 pm »
Bags jest śliczny :)
Jeśli faktycznie będziesz chciała adoptować uszatka a wypatrzysz sobie jakiegoś z warszawskich królików (przechowalnie przepełnione na maksa), mogę Ci go podrzucić do Krakowa, bo często kursuję na tej trasie. Mogłabym pewnie nawet do Tarnowa, ale to nie wiem kiedy, bo czasem ja albo moja siostra jeździmy pociągiem do Rzeszowa przez Tarnów.

patrycja.n

  • Gość
Przygarne lub kupie kroliczka miniaturke
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 02, 2007, 17:48:03 pm »
Ok  ale nie wiem jakie sa adresy tych z  Warszawy mozesz mi podzucic jakis link :) Dzieki za odpowiedz :)