Autor Wątek: Chory Chrupek  (Przeczytany 28041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Chory Chrupek
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 06, 2007, 22:15:24 pm »
Gonia teraz sobie przypomnialam,ze mozna kroliczka karmic ugotowanymi,rozgotowanymi platkami owsianymi.On tego ucholek przytyje i b. je kroliczki lubieja.Ja osobiscie nie karmilam  moich ucholi  platkami ale wiadomo,ze platki sa tuczace i lubiane.Sprobuj,ugotuj zupelnie do miekkosci,na papke,rozciecz do odp. konsystencji i podawaj strzykawka.Chrupek taki chudziutki ,to moze mu one dobrze zrobia :P

Trzymam kciuki :bukiet
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Kejt

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 06, 2007, 22:31:16 pm »
Gonia, przywieź króliczka do Warszawy - do Oazy. W razie potrzeby zostanie w szpitalu i my się nim zaopiekujemy. Najwazniejsze, żeby zrobić wszystko co możliwe, żeby pomóc Kłapouszkowi. Jest taki cudny --- będzie dobrze :)

K.

Gonia20

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 07, 2007, 11:47:07 am »
Hej jestem taka szczesliwa. Dostalam odpowiedz z Oazy. Przyjma chrupka i da sie to wyleczyc tylko bedzi potrzeba zrobienia kilku operacji :jupi . Mam zadzwonic jutro czy sie zdecydowalam. Nie wiecie ile kosztuje ten szpital w Oazie?. Bo nie mam u kogo sie zatrzymac w wawie. Nie mam tam zadnej rodziny.

Mandragora21

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 07, 2007, 12:12:32 pm »
Gonia20,  JUpiiiiiiii
Skorzystaj z propozycji pomocy Kejt - zaproponowała, że jakby Chrupcio musial zostac na noc to się nim zajmie
Fantastycznie!!!!
Ja spytam na drugim forum, Ty może załóż osobny wątek z takim pytaniem.
POWODZENIA

Mandragora21

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 07, 2007, 12:34:21 pm »
http://www.lecznica-oaza.strefa.pl/forum/viewtopic.php?p=2465&highlight=cennik#2465

To jest forum OAZY - rozmowa drLewandowskiej z dziewczyna, ktora ma krolika z ropniem, cennik Pani Doktor wysyła na priva, poproś ją o to. MOżna płacić na raty.
Ja się dowiesz, to napisz proszę jakie kwoty wchodzą w rachubę, dobrze?

Gonia20

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 07, 2007, 15:00:02 pm »
Zadzwonie jutro tak jak mi pisala Pani doktor okolo godziny 12.00 i wszystkiego sie dowiem oraz ile bedzie to kosztowalo. Umowie sie odrazu kiedy mam z chrupeczkiem przyjechac. Kejt a to ty pracujesz w Oazie? Jak bede juz wszysko wiedziala to poprosze Cie zebys sie nim zajela bo bede musiala go zostawic bo bedzie mial robione kilka zabiegow.

Kejt

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 07, 2007, 18:19:43 pm »
Gonia,

Nie, ja nie pracuję w Oazie --- ale zawsze będę mogła do króliczka jechać po pracy. Zawsze będę na miejscu, bo przypuszczam, że Chrupek będzie musiał zostać w Warszawie kilka dni.

Mój króliś spedził w Oazie (w szpitalu) trochę czasu i wiem, jestem pewna, że tam będzie miał najlepszą możliwą opiekę. Z Ostrowca możesz przyjechać do Warszawy busem Top-Trans a potem z Centrum już niedaleko do Oazy.

K.

Gonia20

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 07, 2007, 21:56:16 pm »
Kejt a nie wiesz ile to kosztuje mniej wiecej?? ile zaplace za to leczenie i za ten szpital??

Kejt

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 07, 2007, 22:16:29 pm »
Mój króliczek był leczony na co innego, więc nie wiem ile będzie kosztowało leczenie i pobyt w szpitalu Twojego Chrupka. Zadzwoń jutro do Oazy i powiedz Pani Doktor jak wygląda sytuacja --- wtedy wszystkiego się dowiesz. I koniecznie daj znać czego się dowiedziałaś!!!!!!!!!!!!!!

Gonia20

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 08, 2007, 21:09:31 pm »
Witam!! Dzwonilam dzisiaj do Oazy i mam przyjechac z chrupkiem w poniedzialek na 17.00 i wszystkiego sie dowiem bo musi go najpierw zbadac. Jak narazie wiem ze ten najwazniejszy zabieg bedzie kosztowal 170zl i kazde nastepne czyszczenie czyli 2razy w tygodniu okolo 60zl.

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Chory Chrupek
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 08, 2007, 21:19:50 pm »
Duzo,a hotel,doba wliczona jest w te cene 60 zl?
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Gonia20

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 08, 2007, 21:23:17 pm »
Nie wiem jak jest  ztym szpitalem. Zostal by chyba na ta pierwsza operacje a pozniej bede musiala przyjezdzac 2 razy w tygodniu na czyszczenie.

Mandragora21

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 08, 2007, 21:40:49 pm »
No jak masz jakąś ulgę studencką czy coś, to z biletem w obie strony i czyszczeniem koło stówki jak nic. Może nie będzie trzeba duzo tych czyszczen robic. Paskudna jest ta choroba pod każdym względem, ale chyba jakoś Ci no rodzice pomoga?
Mnie by było ciężko tak z dnia na dzień skombinowac te kilkaset złotych na leczenie :(

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Chory Chrupek
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 08, 2007, 21:54:59 pm »
W jedna strone jak dobrze pamietam masz 2.5 godz.???W takie upaly,jak uchol to zniesie,tym bardziej,ze bedzie po zabiegu?!Nie wiem czy czyszczenie tez wymaga uspienia?
Koszty straszne duze :wow Jak Ty dasz rade?
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Mandragora21

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 08, 2007, 22:55:43 pm »
No ale dr Lewandowska na swoim forum pisała o ratach, więc jakoś to będzie, głowa do góry, na pewno się jakoś dogadacie :przytul

Gonia20

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 08, 2007, 22:56:01 pm »
Nie wiem jak dam rade. Strasznie drogo jest ale to jest jedyny ratunek dla niego. Tylko do operacji bedzie usypiany, a do czyszczenia tylko glupiego jasia bedzie dostawal. Po operacji to zostawie go chyba. Tylko na czyszczenie bede musiala dojezdzac. Nom jest jakies 2,5h to troche dlugo jak dla niego. Ja tez zreszta nie moge jezdzic samochodem musze brac leki.

Gonia20

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 08, 2007, 23:02:10 pm »
Wlasnie rodzice beda musieli mi dac pieniadze bo ja dopiero skonczylam szkole i jesczez nie pracuje. Dopiero zdawalam w tym roku mature. Porozmawiam czy mozna rozlozyc na raty bo napewni nie bede miala calej kwoty odrazu. A jak mowila dr to to leczenie bedzie trwalo okolo 3miesiecy. To sporo bedzie mnie to kosztowac. Ale najwazniejsze jest zdrowie chrupeczka.

Gonia20

  • Gość
Chory Chrupek
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 11, 2007, 21:46:47 pm »
Witam!! Chrupeczek nie zniosl podrozy. Bylismy juz tak blisko.  ;( Niestety ale przestal oddychac. Nie chcial wogule dzisiaj jesc. Zjadl bardzo malo i caly czas taki dziwny pisk z siebie wydawal. Jak wjechalam do warszawy to myslalam ze juz prawie jestesmy i ze wszysko bedzie oki. Kolo palacu kultury zaczal sie do mnie tulic i rozciadnal sie i nagle przestal oddychac i bardzo szybko zesztywnialy mu lapki ;( nie moge nic wiecej juz pisac ;(

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Chory Chrupek
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 11, 2007, 21:55:48 pm »
Goniu bardzo mi przykro tak starałaś się mu pomóc. Trzymaj się jakoś.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Chory Chrupek
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 11, 2007, 21:59:10 pm »
Goniu  :przytul  strasznie mi przykro :(
Życie jest piękne... pomimo wszystko