Autor Wątek: dźwięki  (Przeczytany 3114 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Kobieta
dźwięki
« dnia: Kwiecień 14, 2007, 14:42:41 pm »
Czy jest jeszcze jakiś królik, który jęczy przez sen? Psota jak zasypia to w pozycji na kurkę cała nastroszona i zaczyna jęczeć. Bardzo głośno. Później coś chrumka i buczy. Najfajniej wygląda jak coś się jej przyśni i zaczyna łapkami przebierać i wydawać przeróżne dźwięki. Przyznam, że czasami mi to przeszkadza jak się uczę, bo nie mogę się skupić jak ona zaczyna jęczeć i słychać to nawet w innych pokojach.
To chyba nie jest normalne? Oczywiście oprócz tego potrafi warczeć i bzyczeć jak reszta..

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
dźwięki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2007, 16:04:26 pm »
Gunia, Mój tak ostatnio twardo zasnął i chyba mu się cos śniło i piszczał. A ja mało zawału nie dostałam bo myślałam że cos go boli albo coś złogo się z nim dzieje  :oh:  :oh:  :oh:  :oh:  :oh:  jak dobiegłam do niego to się przebudził i popatrzył na mnie pytajacym wzrobiem i dalej zasnał  :/  :/

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
dźwięki
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2007, 13:52:17 pm »
Króliś, którego obecnie mam nie wydaje żadnych dźwięków przez sen. Czasem jak biega wokół moich nóg to bzyczy tak śmiesznie. Mój poprzedni króliś Mitjaszek gdy spał już mocnym snem hukał jak sowa normalnie. Na początku się przestraszyłam a później trzeba było się przyzwyczaić. Fajnie gdy zwierzak wydaje jakieś odgłosy. Ja to uwielbiam!