Autor Wątek: 17 królików w bloku  (Przeczytany 60983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Koperek_wawa

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 28, 2007, 00:35:58 am »
ach, wielka szkoda, że nie mogę wziąć żadnego do siebie na przechowanie  :placze

kicius19

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 28, 2007, 07:14:08 am »
Ais ja dzis jade po te dwa kroliki a po 20 odbiera je ode mnie Gabi bo tak wraca z pracy. Wiec ja dzis bede u Marty tak ok 15 tylko problem z klatka jak ja wypozyczyc?? jak cos to prosze o telefon nr 504-279-188 bo ja je wezme w transporterek a moj klatka jest za mala na dwa.

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
17 królików w bloku
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 28, 2007, 09:29:36 am »
W przyszłym tygodniu możemy z krakowa wysłac 2 klatki i troche jedzenia. Wysyłamy firma kurierską.

Potrzebuje tylko adres i do kogo  to wysłać.

Jareczka

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 28, 2007, 18:43:02 pm »
czesc ja jestem z Krakowa. Chetnie dorzuce jakis pokarm bo klatke niestety mam tylko jedna. Czy cos konkretnego sie przyda? czy jest jakas krakowska zbiorka gdzie moglabym to przekazac?

Mikołaj

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 28, 2007, 23:32:23 pm »
Dostaliśmy pozwolenie na organizację zbiórki 15 kwietnia podczas imprezy Rock&Metal Show w klubie Medyk (ul.Oczki, budynek Akademii Medycznej). SPK będzie miało swój stoliczek, przy którym będzie można dostać ulotkę i porozmawiać z przedstawicelami Stowarzyszenia oraz wrzucić coś do puszki. Jeśli ktoś chce pomóc to zapraszam, wejście będzie darmowe, więc każdego prosimy o drobny datek w zakresie własnych możliwości. W zamian za pomoc zespoły dadzą z siebie absolotnie wszystko i nie ma że boli! :)
Tak więc szykuje się naprawdę fajna muzycznie impreza pod szyldem pomocy małym braciom. Jeszcze raz gorąco zapraszamy!

www.sow.brygada.pl

asara

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 29, 2007, 01:08:49 am »
Czy nadal są potrzebne klatki? Jeśli tak, to mogłabym oddać moją. Jest dośc spora (chyba 80) i w dobrym stanie. W piątek jadę z królikiem na szczepienie na Potocką i mogłabym zostawić tam klatkę z prośbą o przekazanie komuś ze stowarzyszenia. Mogłabym też przywieźć przy okazji jakieś sianko, korę do gryzienia, poidło. Potrzebujecie takich rzeczy? Dopytuję się, bo nie chciałabym tego niepotrzebnie wozić ;)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
17 królików w bloku
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 29, 2007, 21:45:17 pm »
Asara napewno wszystko co wymieniłaś bardzo się przyda, jeżli mozesz to zadzwon do Iwony i powiadom ją o tym, wtedy podpowi Ci co jeszcze jest potrzebne. Na Potockiej są jeszze króle, które sa leczone.609 174 962 to numer do Iwony, luj jej gg 599069,
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Koperek_wawa

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 29, 2007, 22:48:50 pm »
Maruś a wiesz może, czy do soboty będą jeszcze te uszatki z bloku?? :> Bo prawdopodobnie odwiedzę Potocką w sobotę i chciałbym tym uszatkom coś przekazać od Koperka :P

kicius19

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 30, 2007, 09:45:22 am »
Dwa króliczki już są u mojej koleżanki i mają się bardzo dobrze (sa to te ze zdjecia tak czwóreczka). Jeden jest bardzo ciekawski ale drugi trosze płochliwy. Ale moja koleżanka strasznie nimi zachwycona mówiła, że na 50% je adoptuje :jupi  było by super. Ale co muszę powiedzieć to ucholki strasznie wychudzone ale przecudowne te ich śliczne oczka :*
Są też u Marty Filipowicz w sklepie też inne piękne króliki jeden to angorka , śliczny baranek i taki rudy jak Orzeszek. Cuda!!!

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
17 królików w bloku
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 30, 2007, 20:43:34 pm »
koperku zadzwon najlepiej do Iwony, ja jej pomagałam rozsyłajac esemesy, ale ona wie najlepiej. Wszystko sie przyda, króliczki sa w duzej potrzebie.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

mycha_85

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 30, 2007, 21:39:44 pm »
Również przykładam pomocną rękę. Właśnie wykonałam przelew na kochane uchatki. Może to nie dużo, ale myślę że w tej sytuacji każda wspomoga jest kropla wody na pustyni. Chętnie przygarnęłabym choć z jednego, pewnie jak wielu podobnych mi forumowiczów. Jednak za mało miejsca w mych skromnych progachna dwa króliczki.. Trzymam kciuki aby każdy z tych biedactw znalazło własny ciepły domek. :przytul

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
17 królików w bloku
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 30, 2007, 21:41:55 pm »
Rozmawialam własnie przed chwila z Ais , niestety padł jej net i nie może nic pisac.

Klatek dla uszatków maja pod dostatkiem. Tak samo jedzonka.

Koperek_wawa

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 30, 2007, 21:58:36 pm »
azi czyli co jest jeszcze potrzebne uszatkom?? :>

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
17 królików w bloku
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 30, 2007, 22:39:50 pm »
Nowe, kochające  domki ;)

Koperek_wawa

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 01, 2007, 20:47:57 pm »
Cytat: "azi"
Nowe, kochające  domki ;)


to, to wiem, ;) a czy są potrzebne jakieś akcesoria?? :>

P.S.
Postaram się jeszcze wspomóc finansowo, wpłacając na konto

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
17 królików w bloku
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 01, 2007, 23:46:50 pm »
:oh:  dopiero wczoraj zajrzałam na gł. stronę SPK i zobaczyłam zdjęcia tych królasów -
jakie one piękne!! :wow
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Ineczka95

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 02, 2007, 15:13:44 pm »
Potrezebny im będzie pewnie stały kontakt z wetem (nie mozna o tym zapominac) no i ja to bym radzila wutaminy jakies kupic. Te królcie to chyba najpierw muszą na granulacie pociągnąć (tak jak małe) i powoli wprowadzic im diete wazywna. Jesli sie dobrze czują, mozna je już teraz warzywami karmic, ale moja rada: przede wszystkim marchew, salata i inne. Jabłka dawaj w małych ilościach, bo powodują wzdęcia ;)

Ineczka95

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 02, 2007, 15:15:21 pm »
no i duuuużo dużo miłości i trzeba im poświęcić uwagi :P

Offline Gunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Kobieta
17 królików w bloku
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 02, 2007, 19:52:39 pm »
Jak tam reszta królików? Dużo ich jeszcze zostało w Oazie? Króliczka która jest u mnie jest trochę za chuda, ale ma wilczy apetyt ;) Boi się, ale pracuję nad nią cierpliwie i już są bardzo duże postępy... ale już zdążyła się pogryźć z moją Psotą przez pręty...;/ Mnie też się oberwało - przecięta skóra na ręce i siniak na nodze  :wow  ... A i u mnie mieszka króliczka z drugiego zdjęcia http://kroliki.net/ ;D  Tak się zastanawiam, czy tak jak było w planach to będzie przechowalnia czy u mnie zostanie...

slodkie_uszy

  • Gość
17 królików w bloku
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 02, 2007, 21:57:45 pm »
Gunia jak juz sie zastanawiasz to.... :P  krolis bedzie mial super domek :) tamarka tez byla "do przechowania" i jest skarbek z nami do dzis i na zawsze i nie wyobrazam sobie domu bez niej.ta blondyna jest u ciebie?z drugiego zdjecia?Misia?