Autor Wątek: przygarnę  (Przeczytany 13901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

patrycjapati

  • Gość
przygarnę
« dnia: Luty 25, 2007, 20:53:26 pm »
szukam od jakiegoś czasu ogłoszen na temat króliczków.. chciałabym przygarnąć jakieś maleństwo.. planowałam kupić w sklepie ale myślę, że jesli ktoś musi oddać to chętnie pomoge korzystając na tym ;) miałam już królika przepięknego, którego znalazłam przy dość ruchliwej ulicy nazwałam go ZNAJDA :D miałam też ZAJĄCZKA hehe też był znaleziony.. znalazł go mój dziadek i postanowiłam z siostrą i Z tatą zaopiekowac się nim.. niestety obu juz nie mam jeden opuścił mnie i nawet weterynarz nie mógł pomóc, a zajączka wypusciłam z tatą w puszczy Piskiej.. bo to przeciez zajączek...tak nam poradzono... szkoda:(

Balb

  • Gość
przygarnę
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2007, 11:37:40 am »
Pati zajrzyj tutaj: http://www.adopcje.kroliki.net/


One wszystkie szukają domków.

patrycjapati

  • Gość
przygarnę
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2007, 14:26:46 pm »
dzieki :) juz tam lukałam .. najchętniej wszystkie wzięłabym do domu, ale mama głowe by mi ukręciła ;(  najbardziej podoba mi się Brysia, (która strasznie podobna jest do mojego ZNAJDY) i Baranek, ale on jest z Poznania wiec nie mam jak go odebrać ;(  ;(  ;(  ;(  transport jest największym problemem ;/ DZIĘ KI ZA DOBRE CHĘCI  :*

patrycjapati

  • Gość
przygarnę
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2007, 14:30:51 pm »
poprawka Baranek jest ze Szczecina... :( a JA z CZĘSTOCHOWY to jednak jest problem :(

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
przygarnę
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2007, 15:55:40 pm »
Pati czasami pomagamy w transporcie, ale musisz byc zdecydowana na bank. Jest możliwy transport z Krakowa do Częstochowy, ale wtedy gdy cala sprawa będzie dograna 100% bo przy transporcie pomagaja nam ludzie dobrej woli i nie mozemy narazic ich na jakiekolwiek niedogranie i problemy.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

patrycjapati

  • Gość
przygarnę
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2007, 16:07:46 pm »
Jeśli chodzi o to czy jestem pewna TO TAK bardzo chce adoptować futrzaka bo jak juz pisałam wolę przygarnąć nawet już dużego  (to nie jest dla mnie jakas wielka różnica, KAŻDY królik moze mnie czymś urzec i zdobyć moje serducho  :przytul )  waham się jesli chodzi o kupno króliczka w sklepie..boje się, że kupię chorego.... :(

Balb

  • Gość
przygarnę
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2007, 21:03:56 pm »
No to do dzieła :lol  i dogrywaj adopcję  :lol

patrycjapati

  • Gość
przygarnę
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 27, 2007, 19:45:06 pm »
maro, jeśli byłaby taka możliwość i znalazłby się jakiś pieszczoch z Krakowa to ja napewno go wezmę... próbuje jeszcze na wlasną rekę skombinować jakiś transport, ale narazie nic z tego nie wychodzi...

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
przygarnę
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 27, 2007, 22:00:19 pm »
pati poczekaj az bedzie jakis króliczek w Krakowie i wtedy spróbujemy pomóc Ci z transportem. Możesz sie zgłosić do nas jako osoba chętna do przygarniecia uszatego. Trzeba wypełnic formularz adopcyjny i przesłać do mnie badż do Azi która prowadzi adopcje w Krakowie. Formularz adopcyjny znajdziesz na stronie która ci podaję
http://adopcje.kroliki.net/dokumenty.html
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

patrycjapati

  • Gość
przygarnę
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 02, 2007, 18:29:27 pm »
maro,  niestety nie wyślę Ci tego formularza bo nie potrafię ;/ przyznaje się bez bicia :P jak wysyłam Ci maila to nie załącza się plik czyli ten formularz.. ;/ :( jeśli możesz to napisz mi na gadu swój adres maila.. oki?

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
przygarnę
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 02, 2007, 21:19:49 pm »
Pati wyśle ci na e maila formularz
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

patrycjapati

  • Gość
przygarnę
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 02, 2007, 22:01:16 pm »
maro, dzięki :* jestem dozgonnie wdzięczna :) juz Ci wysłałam ;)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
przygarnę
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 02, 2007, 22:53:32 pm »
Nie ma za co.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

patrycjapati

  • Gość
przygarnę
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 09, 2007, 12:19:53 pm »
maro,  napisałam Ci maila z tym moim numerem gadu ciężko nam idzie ten kontakt ... moja wina przyznaję się ... dzięki za każdy rodzaj pomocy :*

patrycjapati

  • Gość
Już mam!!
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 12, 2007, 09:12:38 am »
adoptowałam Kubusię :jupi  :heart  :heart  :heart  już niedługo będzie u mnie w domciu próbujemy na razie załatwić transport ... już nie mogę się doczekać... :przytul   WIELKIE DZIĘKI DLA MARO BO TO ONA MI NAJBARDZIEJ POMAGA :*

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
przygarnę
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 12, 2007, 10:03:40 am »
Pati  :*  tak się cieszę  :jupi no to i Kubusia będzie miała nowy domek  :bukiet
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
przygarnę
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 12, 2007, 10:33:26 am »
Pati to ja dziękuję, że przygarniesz królinkę. Teraz prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc przy transporcie. Potzrebny nam transport na trasie Wa-wa - Bełchatów, bądż Wawa- Kraków a najlepiej oczywiście Wawa- Częstochowa.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

patrycjapati

  • Gość
:(
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 17, 2007, 12:31:52 pm »
No i sobie zapeszyłam ;/ jeszcze nie wiadomo czy dostanę Kubusię :( no ale będę czekać...a jak nie to może trafi się jakiś baranek bo właśnie o takim króliczku marzyłam ..... :heart  mam już tak namieszane we łbie, że to jest tragedia... Kubusia jest prześliczna.. zrezygnowałam z marzeń o baranku po to by zapewnić dobre warunki Kubusi .. tak się cieszyłam, że przyjedzie do mnie.. ale nie wypaliło :( ... będę próbować...

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
przygarnę
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 17, 2007, 14:57:16 pm »
Pati  :przytul a co się stało ??  ??  ??
Ktoś już zaadoptował Kubusię ??
Zobacz ile śliczniaków na stronie adopcyjnej do przyjęcia.... :*
Na pewno uda Ci się zaadoptować słodziaka fajnego... :bukiet
Życie jest piękne... pomimo wszystko

patrycjapati

  • Gość
przygarnę
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 17, 2007, 15:04:38 pm »
nika73,  mozna powiedzieć, że transport nie wypalił.... rozmawiałam też z MARO i doszłyśmy do wniosku, że lepiej byłoby znaleźć królaska w Krakowie (nie miałabym problemu z transportem) ......... adopcja w ogóle się nie zakończyła nawet do niej nie doszło choc myślałam że Kubusia jest już moja... ale nic ona jest tak słodziutka i śliczniutka wiec na pewno znajdzie kogoś blizej kto bedzie mógł ją odebrać  :heart JA POCZEKAM i tak nie jestem zbyt długo na tym forum A WYPADAŁOBY zebyście mnie lepiej poznali JA chętnie się otworzę ;) JAKBY SIĘ ZNALAZŁ JAKIŚ BARANEK to byłabym szczęśliwa ... bo własnie o takim marzę :*