Autor Wątek: Cztery króliczki do adopcji!  (Przeczytany 24122 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 09, 2008, 10:15:05 am »
Pan Kołnierzyk pasowałby do Moony  :> śliczny królik...
Hanelli, ile on już jest u Ciebie? Ze dwa lata? Byli na niego w ogóle jacyś chętni? Ciekawe czemu nikt go nie chce  :( Zmień mu opis na adopcyjnej - na pewno wiesz o nim więcej, niż jest w ogłoszeniu...
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Hannelli

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 09, 2008, 11:15:37 am »
Kołnierzyk ma trochę pecha, bo miał w zeszłym miesiącu bodajże trafić do nowego domu, ale napatoczyła się królicza bieda ze sklepu i z adopcji nici.
Może rzeczywiscie trzeba by trochę zmienić opis.
Kołnierzyk jest u mnie około 1,5 roku...

Sen

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 09, 2008, 16:45:51 pm »
Po raz kolejny mam wyrzuty sumienia przez to że rodzice się na drugiego uchola nie zgadzają  :bejzbol

Offline zapius

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 24
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 10, 2008, 10:17:39 am »
A ja troszkę żałuje że nie wziąłem królika z adopcji (niestety koło Łodzi gdy patrzyłem nie było żadnego do zabrania), gdy widzę tę piękne uszka i sliczne pyszczki od razu mi się robi smutno i żal że niestety nie mogę mieć więcej niż jednego króliska. Gdy tylko byłem w sklepie zoologicznym od razu osoba z którą ta się znalazłem musiała mi go kupić po prostu :) w każdym razie może i dobrze bo w zoologicznym sklepie nie miała wcale najlepiej