Autor Wątek: Cztery króliczki do adopcji!  (Przeczytany 23888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hannelli

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 04, 2007, 12:36:51 pm »
I na koniec PAN SZARAK.

Pan Szarak jest ciekawy, przyjacielski, lubi głaskanie.

Offline Karo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 127
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 04, 2007, 15:33:04 pm »
Ojej, śliczne :*
Niech szybko znajdą domki. 2 mają dłuższe futerko...?

Hannelli

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 05, 2007, 08:22:09 am »
Grubcia i Pan Kołnierzyk są krótkowłose, Szarak trochę bardziej puchaty, a Mikrus to raczej lewek.

Hannelli

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 21, 2007, 09:20:04 am »
Do poznańskiego schroniska trafił następny długouchy. Patrzcie jaki śliczny!

Hannelli

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 27, 2007, 08:24:46 am »
Słodkie_uszy- czy czarno-biały króliczek jest już u ciebie bo w schronisku go już nie ma. Jest na tymczasie czy może już zostaje na stałe?

slodkie_uszy

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 27, 2007, 10:22:54 am »
jest, jest.ciagle sie zbieram,zeby do Ciebie napisac i ciagle mi cos wypada.siedzi u nas od piatku, kochany jest,troche nieufny.niezbyt sie polubil z moimi,wiec musze je trzymac osobno-albo moje lataja po mieszkaniu, a on jest w ich pokoju,albo na odwrot.zostawilam panu kierownikowi moj telefon,bo mowil, ze w razie czego bedzie dzwonil (nie ukrywam, ze mnie podpytal dokladnie po co i dlaczego chce go zabrac,ale ostatecznie go przekonalam jak powolalam sie na Ciebie :) , spytalam czy pamieta dziewczyne, ktora zabrala kilka krolaskow na raz do przechowania i powiedzialam, ze mamy kontakt-to go jakos przekonalo).w piatek podjade do schroniska,bo i tak jade na Lawice podrzucic troche ulotek,bo Pan mowil,. ze moze materialy sie przydadza do opieki i zeby ludzie wiedzieli wiecej o organizacji.

slodkie_uszy

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 27, 2007, 10:34:04 am »
i Nietoperek :) jest juz na stronie adopcyjnej :)

naomi19

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 27, 2007, 11:04:29 am »
slodkie uszy- przyznam, ze nietoperek jest niesamowity...
Czy on przebywa u Ciebie? Co mozesz mi o nim powiedziec? Jaki jest? Jest typem dzikusa, czy jest lagodny? krolik po takich przejsciach nie jest chyba taka Bunislawa z zachowania?

Hannelli

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 27, 2007, 11:06:26 am »
To świetnie!
Nie wiedziałam że jestem już taka znana w schronisku. Tak prawdę powiedziawszy króliki dostałam bez wielkich pytań i dochodzeń. Ale teraz jak trzymamy tam rękę na pulsie żaden długouchy nie powinien się dostać w niepowołane ręce.

slodkie_uszy

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 27, 2007, 11:51:10 am »
co ty?tak ci dali krolisie?ten pan kierownik kazal mi opowiadac o organizacji, bral mnie pod wlos-zagadywal, ze przeciez krolisie maja tam dobrze to po co ja biore go do siebie.milo mnie zaskoczyl, ze tak sie interesuje :) ale w sumie zle to w tym schronisku nie maja-jezeli oczywiscie nie patrzec na to , ze to schronisko.bylam przygotowana na male klateczki, a tam calkiem spora ta klatka.plusik dla schroniska.
Ale teraz jak trzymamy tam rękę na pulsie żaden długouchy nie powinien się dostać w niepowołane ręce. mam nadzieje, mam nadzieje :) a jakbym dorwala takiego co podrzuca krolisia do schroniska to wszystkich czesci ciala nienaruszonych by nie mial. :bejzbol
naomi19 Nietoperek jest slodki-daje sie brac na rece, lubi byc glaskany, przytula sie jak dziecko.a z drugiej strony jak jest na ziemi jest nieufny i boi sie, latwo go przestraszyc.ale dzielnie sobie radzi wydaje mi sie, ze powoli sie przyzwyczaja i wyluzowywuje.ale szatana w pupie ma-jak sie dorwa z Pasztetem to jedne drugiego chce zdominowac-smiesznie to wyglada-Pasztecior , ktory jest okazem sporym i ta chudzinka, ktora wyglada jak wielka kula, ale wazy max kilogramek.Moje to jakies monstrualnie wielkie kroliczory jak stana przy nim :)

naomi19

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 27, 2007, 12:44:29 pm »
Czyli nietoperz jest u Ciebie, tak?
Czy ktos jest nim juz zainteresowany?
Ile moze miec lat?
Choruje na cos? Byliscie z nim u weterynarza?
Ja mam krolika ktorego w ogole nie zamykam, czy nietoperz nadawalby sie do takiego zycia? Chodzi mi o korzystanie z kuwety rzecz jasna. Korzysta z niej w ogole?
Ty go zamykasz w klatce?
I jakie sa dokladne relacje z Twoimi krolikami? Rozumiem, ze sa walki? Nie moge sobie na to u mnie pozwolic, a nie chce jednego krolika zamykac, podczas gdy drugi biegalby sobie swobodnie. To byloby okrutne.
Moja bunia za niedlugo bedzie miala operacje usuniecia ropnia, choruje po leczeniu antybiotykowym na grzybice ;( Nie chce dla niej stresow niepotrzebnych.

naomi19

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 27, 2007, 18:16:42 pm »
Powiem szczerze, ze jestem poważnie zaintereswana Nietoperkiem :) Tak więc nie mogę się doczekać informacji na jego temat...
Zaczynam coś wspominać w domu, że jest taki królik... :)

Offline Karo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 127
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 27, 2007, 19:11:40 pm »
Naomi, bardzo się cieszę. Od pocztku widziałam, że coś kombinujesz z tym króliczkiem :diabelek . Trzymam kciuki, aby wszystko się udało i Nietoperek trafił do Twojego domku :bukiet !!

Hannelli

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 28, 2007, 09:28:12 am »
Widzę że Nietoperek ma wielkie szczęście!

Nie zapominajmy też o Grubci, Kołnierzyku, Szaraku i Mikrusie!!! One też szukają domów. Szarak, Kołnierzyk i Mikrus przebywają w jednym kojcu, więc mogą iść ewentualnie w parze. Najbardziej polubiłam Szaraka gdyż jest najłagodniejszy, Kołnierzyk też się go blisko trzyma. Jak przynoszę jedzenie to razem podchodzą do kratek, wspinają się na łapki i przyglądają z zainteresowaniem. Mikrus jest nadal płochliwy, chociaż już łatwiej idzie go pogłaskać. A Grubcia rządzi w panienkowym stadzie, ale też czeka z niecierpliwością na jedzenie.

Słodkie_uszy- jeśli znajdziesz dom dla Nietoperka to mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia...

naomi19

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 11, 2007, 21:54:12 pm »
Nietoperek jest już u mnie. :jupi  
Jest kochanym króliczkiem, spokojnym, grzecznym, słodziutkim, ma piękne futro i w ogóle jest przesliczny. Juz dziś, piewrszego dnia totalnie się wyluzował, brykał po całym pokoju, przewracał na plecki, byłam w cięzkim szoku! Nie sądziłam, że zobaczę taki widok w pzeciągu miesiąca ;) Jest super ;)
Najwieksze podziękowania należa się Agnieszce (słodkie_uszy), jechała cały dzień z Poznania do Katowic, na własny koszt, do tego przywiozła smakołyki, karmę, ręczniczki, miseczkę itd! Szok, że są tacy ludzie jeszcze na świecie! Ale nie chodzi tylko o to, ale o jej podejście, jest ciepła i miłą osobą, bardzo pomocną. Wieeeeeeeelkie dzięki :*

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 11, 2007, 23:09:12 pm »
Naomi  :*  bardzo się cieszę  :jupi  że Nietoperek znalazł u Ciebie dom.
A co na to wszystko ... Bunia ??
Wyczuła jakoś towarzystwo  :P ??
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 12, 2007, 09:59:46 am »
Naomi gratulacje z powiększenia zwierzaczkowego grona, głaski dla obydwu uszatkówi trzymam kciuki za zaprzyjaźnianie.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

slodkie_uszy

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 12, 2007, 11:17:55 am »
naomi dziekuje za mile slowa  :bukiet lepiej sie pochwal jakie ty mu atrakcje przygotowalas-klatka wielgarna, ze nawet jak bardzo by sie nie polubily (w co nie wierze :)  ) bedzie mial superancko, klatka pieknie wylozona reczniczkiem, bo Nietoperek lubi szmatki :)  (juz go pogryzl?czy jeszcze udaje , ze nie jest zainteresowany zniszczeniem tego reczniczka?  :diabelek ) bidonik napelniony, pokoje pieknie odgrodzone.nawet nie wiesz ile mi dala energii pomoc przy tej adopcji.zeby wszystkie krolaski trafialy w takie dobre rece!!! pamietasz o co sie pytalam Nietoperka? czy siedzac w klatce w schronisku wyobrazal sobie,ze takie szczescie go spotka? wyluzowal sie,bo jest mu dobrze-z czego straaaaasznie sie ciesze, z bunia sie dogadaja (boska jest, te miny na zywo sa jeszcze lepsze niz na zdjeciach :) ).a za "prezenciki" (wielkie prezenciory od ciebie :) -od slodkosci dla mnie, po smakolyki dla moich ucholi) jeszcze raz dziekujemy (dziekujemy bo i ja i moje 4 uszy  :diabelek )  :*

Hannelli

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 12, 2007, 11:25:48 am »
Świetne wieści!
Naomi19- gratuluje pięknego zwierzaka.

naomi19

  • Gość
Cztery króliczki do adopcji!
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 13, 2007, 21:06:57 pm »
Bunia wystrasznona, zszokowana przybyciem kudłatego stwora ;) Strachliwa lub agresywna, ale z każdym dniem spokojniejsza. Nietoperek wyluzowany, widać po nim, że szczęśliwy, garnie się do nas, garnie się również do Buni, lecz ta nie chcę męża jeszcze. Wczoraj się do mnie przytulił (leżeliśmy na podłodze), głaskałam go, on zgrzytał ząbkami i całowałam go po pyszczku i bardzo mu sie podobało ;)
Nietoperek jest prześmiesznym królikiem, to co wyrabia ze szmatkami jest komiczne. Podrzuca go, kopie w nim, przerzuca na drugi koniec klatki, ślizga się na nim... Kocha to robić, tak na prawdę to jego cel zyciowy :D