Autor Wątek: Poznań -- > Kraków  (Przeczytany 28893 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« dnia: Styczeń 24, 2007, 19:27:10 pm »
Moze zalozenie tego tematu cos pomoze.
Szukam pomocy przy adopcji królisi - transportu na trasie Poznan -- Kraków.
 !!



Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2007, 19:38:43 pm »
:oh: jiong, szkoda że dopiero dziś piszesz  :(  mój mąż jechał pociągiem w niedzielę/poniedziałek z Gorzowa na trasie Poznań- Kraków i z powrotem po paru godzinach. Teraz długo nie będzie jechał  :/  ale gdyby coś się zmieniło w ciągu najbliższych dni to dam znać  :*
A na którego królasa z adopcji się zdecydowałaś  ??
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2007, 21:55:19 pm »
Ojej...ale szkoda...
Tak wlasnie myslalam, ze moja poprzednia prosba o transport w starym watku krakow-poznan byla niezbyt dobrze widoczna :(
Chciałabym adoptować Miksie - baranke z Poznania, juz cala rodzina jest w niej zakochana i codzien tylko wypatrujemy jakis wiesci...
nika73 dziekuje Ci za odzew  :przytul  szkoda, ze nie wyszlo,
jakby co to pisz prosze  :*



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2007, 01:15:59 am »
hej.miksia jest superancka :) ja tez przez chwile pomarzylam o niej....niestety, dwa królicze potworki to juz wystarczy, a szkoda....ja juz z azi pisalam o tym,bo nawet patrzylam jakie sa pociagi zeby podjechac ktorejs niedzieli i ja przewiezc,bo tylko  takie mam wolne,ale niestety polaczenie jest fatalne, caly czas rozpytuje wsrod znajomych czy ktos nie jedzie.moze potrzeba przechowac miksie kilka tygodni az ktos sie znajdzie do transportu?jakby co to sie zglaszamy.bo ja nie wiem jaka tam jest sytuacja z obecnymi wlascicielami, jak musza szybko ja z domku wywiezc to moze do nas przykicac :)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2007, 08:49:26 am »
Cytat: jiong

Tak wlasnie myslalam, ze moja poprzednia prosba o transport w starym watku krakow-poznan byla niezbyt dobrze widoczna :(
Cytuj


prosba była widoczna ;) ja tam widziałam i zadzwoniłam do u_megi jek bedzie jechac do Poznania to da mi znac
wysłałam jeszcze email w sprawie transportu do znajomej z Poznania, nie wspomne o slodkich_uszach ;)

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2007, 17:27:26 pm »
hej.potrzebuje pilnie wiadomosci jak duza jest klatka!!!!mam kolezanke, ktora jedzie dzis o 2 w nocy do krakowa i jak tam z krakowem.BARDZO PILNE!!!!!Ka_ha, czy ewentualnie moglabym wpasc do ciebie dzis kolo 21 odebrac kroliczka??

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 25, 2007, 18:05:53 pm »
:jupi
 :przytul
ojej wpadam tu sobie po pracy a tu taki ruch na wątku,
slodkie uszy -- jak by sie udalo juz to byloby bossko
 !!



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 25, 2007, 20:55:42 pm »
kurcze, nie moge sie dodzwonic do azi,a to kwestia godzin, a juz jest pozno, nie wiem czy sie uda.bo mi tak nagle ta info o kolezance wpadla w uszy...

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 25, 2007, 21:28:24 pm »
:heart
dzieki slodkie_uszy...
ja juz zaczelam planowac wyjazd do Krakowa po małą,
ale jak sie nie uda teraz to moze wkrótce...



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 25, 2007, 21:48:05 pm »
nie ma za co :)
wyslalam smsa azi ale nie odpowiada, ale co mnie, ze tak powiem, pcha do tego,zeby zaczac dzialac w adopcjach,bo tak moze mialabym kontakt do Ka_ha  :( ale co sie odwlecze... miksia do ciebie dojedzie troche pozniej, ale dojedzie :)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 26, 2007, 08:37:06 am »
witajcie, cholera wczoraj wyłaczyłam komórkę bo sie żle czułam (chyba mnie bierze jakieś choróbsko;( )

Słodkie  wyśle Ci dzisiaj namiary na Ka-Ha , Ty szybciej w Poznaniu coś podziałasz niz ja ;(

Sory ze zawaliłam sprawe ;(

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 26, 2007, 09:33:33 am »
no co ty :) jakie zawalilas ?? ja po prostu nagle dowiedzialam sie, ze kolezanka jedzie, a ze ma wielkie serducho to zgodzila sie pomoc (ale nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo-wiem, ze w trudnych momentach wychodza nasze cechy prawdziwe-lubilam ja wczesniej,bo fajna jest,ale teraz jak sie zdeklarowala tak na chybcika z pomoca to w ogole ja uwielbiam jako kumpele :)  ).mowia, ze jak dziecko rodzi sie w bolach to bardziej sie je kocha, to parafrazujac im trudnijej jiong bedzie miala z przejeciem miksi tym bardziej bedzie kochana :)

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 26, 2007, 09:41:01 am »
juz sie tak nakrecilam na temat Miksi, ze uslyszawszy jakies podejrzany halas przed chwila poszlam sprawdzic, Pasztet wlazl do szafy i buszowal, a ja zamiast spytac go (oczywiscie liczac na odpowiedz :)  ) "gdzie jest tamarka?" spytalam "gdzie jest Miksia?"
azi, czy SPK wspolpracuje z hiszpanska wersja stowarzyszenia-ANAC-bo oni maja podobny uklad strony?czy SPK w ogole wspolpracuje z zagranicznymi organizacjami?-to tak poza tematem.

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 26, 2007, 18:03:00 pm »
:przytul
wierze, ze z wasza pomoca wszystko bedzie dobrze!
Jak juz bedzie w Krakowie to bedzie cudnie i nie dam Ci raczej azi spedzic z nia za duzo czasu ;) ale, ze nie dam rady przyjechac z dnia na dzien bo potrzebny jest tu urlop lub niedziela to wiem, ze bedzie w dobrych rekach :) mysle o krolini i o tym aby jej podroz byla jak najlepsza to tak daleko a ja juz kocham to malenstwo :)
 :*



Ka_Ha

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 26, 2007, 21:49:09 pm »
Ojej przeczytałam te wszystkie informacje dopiero teraz. Szkoda że nie wczoraj bo królinia byłaby już w nowym domku.

slodkie_uszy dziękuję Ci za zaangażowanie. Rozumiem że masz już na mnie wszystkie namiary. Jakby co to na prywatną wiadomość wysyłam Ci mój nr tel i tel mojego męża gdybym przypadkiem znalazła się już w szpitalu.

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2007, 23:48:40 pm »
nie ma za co :)
wyslalam ci prywatna wiadomosc z namiarami na mnie jakbys chciala jednak dac krolinke na przechowanie dopoki nie pojedzie do nowego domku.
trzymaj sie dzielnie w razie czego w szpitalu :)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 27, 2007, 11:18:12 am »
Cytat: "jiong"

Jak juz bedzie w Krakowie to bedzie cudnie i nie dam Ci raczej azi spedzic z nia za duzo czasu ;)


Najdłużej przechowywałam u siebie 2 uszatki przez 2 tygodnie , to były małe zarazy + moj agresywny samiec w drugiej czesci mieszkania wiec przechowanie jednej króliczki przez kilka dni to naprawde nie problem ;)

Ka_Ha i Słodkie widze ze wymieniłyście sie namiarami. Super.

Pomyślałam że mozna by dac ogłoszenie w poznanskim radiu ze szuka sie transportu.
Prowadziłam adopcje ze Szklarskiej Poreby i osoba która chciała prygarnąc króliczka dał ogłoszenie i znalazła transport do Swarzędza.

Mysle że predzej czy pózniej sie uda.

Ka_Ha

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 27, 2007, 16:00:38 pm »
azi dałam ogłoszenie do radia merkury poznań. Zobaczymy czy coś z tego będzie...

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 27, 2007, 22:24:20 pm »
Trenuje cierpliwość :)
I nałogowo zagladam na forum i fotki Miksi :)
 :przytul



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 27, 2007, 22:52:03 pm »
"biedna" miksia...pojedzie do nowego domku, a tu zdziwienie pelne...juz ja tam tak kochaja...pewnie bedzie zachodzic w mala glowke jak to do tego doszlo, ze ktos jej nie znal jeszcze a juz ja kochal....bedzie miala twardy orzech do zgryzienia :) wyobrazam sobie jiong jak juz chcesz ja miec u siebie :) a malenstwu ta przeogromna milosc jaka jej dasz bardzo sie przyda :)
azi, tak, mam namiery na ka_ha jakby co bede sie z nia kontaktowac :)

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 29, 2007, 20:57:00 pm »
:heart  bardzo bym juz chciala poglaskac Miksie :)



Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 29, 2007, 21:24:54 pm »
jiong nie dziwię Ci się, Miksia jest arcypiękna. Sam nie mogę się na nią napatrzeć  :P. Ech, szkoda, że sam nie mam samochodu, bo bardzo chętnie przywiózłbym ją do Ciebie, mimo, że jestem z Warszawy, lecz niestety na razie, chcę zapisać się na prawo jazdy.

P.S.
Trzymam mocno kciuki, żeby się wreszcie udało i Miksia znalazła szczęśliwy domek u Ciebie.  :przytul

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 01, 2007, 16:50:23 pm »
Dzięki Koperek  :icon_biggrin
Moze kiedys bedziesz mogl dowozic adopcyjne kroliki ? :)
Ech...nie pisalam tu kilka dni ale codzien wypatruje dobrych wiesci!



Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 01, 2007, 23:18:49 pm »
jiong myślę o tym, aby zapisać się do SKP, ale jak się już zapiszę to chcę duuużo pomagać uszatkom. Najpierw potrzebuję samochód, abym mógł przewozić króliczki do nowych właścicieli  :P. Kurs na prawo jazdy rozpoczynam 7 lutego 2007r. (3majcie kciuki za mnie abym się nauczył dobrze jeździć).  :przytul  :przytul  :przytul Ja również wypatruję dobrych wiadomości dla Miksi, mam nadzieję, że ktoś przewiezie ją do Krakowa do Ciebie jak najszybciej.  Trzymam mocno kciuki, aby się udało, naturalnie Pusia także :*  :*  :*

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 03, 2007, 14:51:06 pm »
:*
Dzięki



Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 04, 2007, 18:24:55 pm »
bardzo proszę  :P

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 05, 2007, 21:13:49 pm »
Ech...mam nadzieje, ze u mojej Miksi wszystko dobrze.



Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 05, 2007, 21:59:06 pm »
jiong, na pewno tak będzie  :przytul  :przytul  :przytul. Miksia, pewnie nie może się już doczekać, momentu kiedy znajdzie się już w Twoim domciu  :*

Może trochę panikuję:
ale możecie mi powiedzieć, co się stało z ogłoszeniem o Miksi, bo jakoś nie mogę go znaleźć na http://adopcje.kroliki.net

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 05, 2007, 22:34:58 pm »
koperek, z tego co wiem to jak kroliczek ma juz przygotowany przyszly domek to sie zdejmuje krolisia ze strony adopcyjnej, zeby inni nie zazdroscili  na przyklad jiong ;) takiej kochanej Miksi :diabelek . jak tylko zdecydowalam sie , ze Tamarka zostaje u nas tez bylam pytana przez azi czy moze juz zdejmowac ogloszenie, czy na pewno ja zostawimy, takze podejrzewam, ze to przez to.

Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 05, 2007, 23:47:34 pm »
dziękuję slodkie_uszy za wyjaśnienie. A już się, przestraszyłem, że ktoś inny wziął Miksię do siebie do domku  :>

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 06, 2007, 09:39:08 am »
jezu, jiong kogos by ukatrupila  :diabelek

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 06, 2007, 10:13:09 am »
tak , Miksia została zdjęta ze strony bo obecna właścicielka wydała na to zgode. Miksia ma zapewniony juz domek tylko czekamy na transport.

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 06, 2007, 18:08:52 pm »
:PP
ojoj...czytam co tu slychac od wczoraj,
i uff dobrze,ze jest jak jest czyli, ze Miksia jest moja krolinka :>
O transporcie juz nie bede przynudzac bo wiem, ze wszystko zmierza ku przybyciu malej do mnie.
 :heart  Miksia  :heart głask, głask



Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 06, 2007, 19:40:06 pm »
slodkie_uszy, wcale jej bym się nie dziwił, na miejscu jiong zrobiłbym dokładnie to samo :>

dzięki azi za wyjaśnienie i informacje

Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 06, 2007, 19:41:25 pm »
jiong cały czas czekam na informacje, aż ktoś do Ciebie przewiezie Miksie. Ale to dopiero będzie wydarzenie. Cały czas trzymam kciuki.  :bukiet

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 07, 2007, 11:48:16 am »
jiong !!!Twoja Miksiula bedzie chyba u mnie na przechowaniu :) :) dzisiaj ma sie jeszcze raz kontaktowac ze mna byla wlascicielka (obecna?) czy przewoza i kiedy.ide zrobic porzadek u moich ucholi,bo tam hulaj dusza piekla nie ma-broja i smieca niesamowicie :)

Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 07, 2007, 12:10:35 pm »
slodkie_uszy, a więc Miksia będzie miała u Ciebie wspaniale. Tylko nie zżyj się z nią za bardzo bo jiong Ci tego nie podaruje.  :DD

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 07, 2007, 12:56:11 pm »
jiong by przyjechala z krosna, zeby mi ja wydrzec z ramion :) postaram sie,zeby jak najmniej stresu miala, moje kroliki sa dosc wyluzowane , wiec nie sadze,zeby agresywnie zareagowaly,ale na szczescie bedzie mogla byc odseparowana w razie czego.czekam tylko na odpowiedz czy tak czy nie ... koperek, deklaracja wypelniona?bo maro juz wyslala :) :)

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 07, 2007, 19:18:53 pm »
slodkie_uszy
 :heart
poglaskaj ja odemnie jak tylko bedzie taka okazja :-)
to moje malenstwo :-)  :>
czeka ja tyle podrozy i wydarzen mam nadzieje, ze sie nie zestresuje zabardzo
:przytul



Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 07, 2007, 21:16:59 pm »
slodkie_uszy pamiętaj, aby Miksię również wygłaskać od Koperka  :PP

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 07, 2007, 22:11:42 pm »
jest, jest sliczna, dopiero wrocilam z pracy, maz ja odbieral...boi sie ,i nie chce jej stresowac to glaski musza troszenke poczekac,ale na pewno jiong od ciebie wyglaskam i od ciebie koperku tez  :przytul  dziekujemy za glaski w imieniu miksi  :bukiet .na razie chowa sie za fotelami, moje krole sa schowane,ale maz mowi, ze bawia sie w brodkowanie-jak miksia byla zamknieta to wypadly, wybródkowaly jej klatke i wszystko w pokoju, teraz ona lata i wszystko bródkuje, a....jeszcze moje "zaminowaly jej okolice klatki"....straszliwce straszne wybobkowaly sie dookola jej klatki :)

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 07, 2007, 22:31:55 pm »
DALA SIE POGLASKAC!!!jUZ WYGLASKANA OD WAS!!!wlasnie bawila sie 5 minut firanka dluga, wlazila za nia i wylazila jak panna mloda z welonem, zafascynowana tym zjawiskiem.

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 08, 2007, 19:27:16 pm »
:jupi
 :*
jak wspaniale poczytac o małej!
strasznie sie ciesze, ze sie daje glaskac i wogole, ze ma taka opiekę...
dziekuję slodkie_uszy  :*
oczywiscie prosze o dalsze wyglaskiwanie :-)



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 08, 2007, 22:40:07 pm »
troche sie dzis nam zestresowala...to znaczy widac efekty stresu-patrz :lekkie problemy zoladkowe-czekamy do jutra jak bedzie dalej miala za "szybkie trawienie" pojdziemy do weta.jest slodziutko krolinka, jest duza przy naszych pasztetach,ale nie grubiutka.bawi sie bosko firanka dalej, juz mamy chyba z 5 filmikow nagranych na aparacie, dzwonilam dzis do bylej wlascicielki i mowila, ze Miksia uwielbia bawic sie wiszacym praniem na przyklad :) da sie przytulic i lezy,  lubi jak sie ja glaszcze, umie tak kilka minut polezec w spokoju i korzysta z kuwetki...gdyby tak moje umialy pieknie korzystac  :bejzbol

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 08, 2007, 22:43:44 pm »
nie ma za co jiong :) to sama przyjemnosc, opowiadam jej  o tobie...wiem, nie jestem normalna  :P opowiadam o exmamusi, dobrze miala u bylych wlascicieli i wiem, ze trudno ja bylo im oddac i mamusi , ktora na nia czeka i juz kocha.

Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 08, 2007, 22:45:30 pm »
no nareszcie udało mi się dopchać do kompa <amen>

slodkie_uszy dziękuję za wygłaskanie Miksi  :*  :* Naturalnie proszę o więcej  :DD

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 09, 2007, 08:43:48 am »
glaszczemy sie caly czas, jak tylko pozwala  :diabelek i dziekujemy za glaski  :* znowu szaleje z firankami, ide popatrzec,bo to tak slodki widok...nie wiedzialam, ze firanki tyle radochy moga dawac  :wow

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 09, 2007, 12:43:08 pm »
moge juz potwierdzić, Miksia wyrusza w przyszły wtorek w droge do Kielc/Krakowa

Albo odbierze ją przyszła opiekunka z Kielc albo moj szalony mąz jedzie po Miksie do Kielc i wróci z nia do Krakowa  :oh:

Najeździ sie bidulka.

Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 09, 2007, 12:48:23 pm »
A więc ja pierwszy:

Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuura  :P Wreszcie znalazła się osoba, aby przewieźć Miksię na południe Polska  :*  :*  :lol

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 09, 2007, 18:47:39 pm »
Uff...tak, tak - huuurra :)
Wreszcie  :jupi
Ale ja tez sie stresuje i przezywam ta podroz i przeprowadzke razem z Miksią.
Moje małe...boje sie o nią.
Slodkie_uszy - dobrze, ze rozmawiasz z małą, bo my tez tak bedziemy:-)
"Mama", "tata" i "babcia" wszyscy czekamy  :heart
Chyba na powitanie zawiesze jej dlugie firanki (mam krótką) !
Azi -  bedziemy bardzo wdzieczni Twojemu męzowi za pomoc, nie uda nam sie odebrac małej z Kielc, bedziemy w Krakowie w srode lub czwartek - napisze na priv.
 :przytul



Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 09, 2007, 22:01:43 pm »
jiong daj znać na forum jak Miksia już będzie u Cibie w domciu. Już sam nie mogę się tego doczekać.  :DD Wsystko będzie dobrze zobaczysz  :jupi

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 09, 2007, 23:01:22 pm »
:)
Koperku napewno zdam relacje
a potem bede zasypywac Was fotkami  :jupi



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 09, 2007, 23:16:47 pm »
jiong, odliczaj juz godzinki :)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 10, 2007, 08:26:23 am »
chyba już wszystko omówione ;) odliczamy godziny do wtorku  :lol

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 10, 2007, 14:36:49 pm »
:jupi
 :jupi
 :krolik



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 13, 2007, 14:55:50 pm »
pojechala moja spokojna, wychowana i czysciutka krolinka  :buu zostaly moje dwa diably  :diabelek  :diabelek zazdrosne straszliwce

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 13, 2007, 18:18:43 pm »
:przytul:  :glaszcze:
teraz diabełki mają mame tylko dla siebie  :&gt;
Ja tymczasem w nerwowym oczekiwaniu na przybycie małej do Krakowa.
Teraz wlasie Azi jedzie po nią.
A potem kolejna podroz juz do domku..uff...



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 13, 2007, 18:54:39 pm »
najpierw niedowierzaly,ze kuzynka pojechala, potem wszystko wybródkowaly a potem tamara uwalila sie na swojej podusi, na ktorej spi normalnie, a jak byla miksia raczej nie mogla,bo musiala z wyzej niewyjasnionych przyczyn warowac pod miksina klatka  :oh: i spala kilka dobrych godzin, rozwalona niesamowicie, a to przeciaganko, a to rogalik, a to rozplaszczenie totalne....pasztet chyba troche teskni, lezy tam gdzie miksi klatka stala.jada juz, jada, podobno dobrze znosi podroz  :jupi

Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 14, 2007, 00:02:05 am »
Jejciu, czyżby sprawa Miksi miała szczęśliwe zakończenie?? :&gt; Mam ogromną nadzieję, jiong napisz nam jak już Miksia bedzie u Ciebie i czy się już zaklimatyzowała  :P.

slodkie_uszy, hehe Twoim uszatkom brakuje Miksi, wcale się im nie dziwię. Jest ona przesłodziutka.  :jupi

Trzymam kciuki za szczęśliwą adpocję Miksi.  :przytul  :przytul  :jupi  :jupi

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 14, 2007, 07:36:14 am »
Miksia szczesliwie dotarła do Krakowa ok 23. Tyle godzina w aucie. :oh:  Ale była dzielna.

Juz obródkowała czesc kuchni... W czwartek Miksia jedzie juz do docelowego domku.
Moja Duska  agresywna w stosunku do mnie , bo mi reka pachniała Miksia.
Dziewczyny nie beda sie wiec widziały, bo Duska nie lubi konkurencji na swoim terenie  :/

Miksia mało je, pojawiły sie bobeczki ale nie robiła siku. Nasypałam jej zwirku do kuwetki, a dzisiaj rano posypałam trocinami (bo do nich jest przyzwyczajona) i zobaczymy. Mysle że to wina stresu, moja Duska jak jest w nowym miejscu to długi okres czasu nie robi siku.

Dzisiaj mam urlop wiec czesc dnia bede  w domu wiec Miksia bedzie mogła brykać. Na razie jest w klatce , bo boje sie że może sobie zrobic krzywde jak zostawie ją samą.

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 14, 2007, 20:53:14 pm »
:heart
juz nie moge doczekać sie spotkania.
 :heart
Jestem bardzo wdzieczna wszystkim, którzy pomagaja w tej adopcji !
 :bukiet



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 14, 2007, 21:37:07 pm »
bedzie dobrze :DD  pisz na biezaco co i jak, to jest tak slodka i nieklopotliwa krolinka, ze trudno jej nie kochac.moj maz uknul plan i trzymal sie go do ostatniego momentu oddania miksi, ze przeslemy ci diablice tamarke i paszteta jako gratisa  :diabelek moje wracaja powoli do siebie-tamare jakby szatan opetal, caly czas ma owsiki,zazdrosna jest nadal.Pasztecior zrobil sie bardziej przytulinski  :jupi i zostawiaja bobki w salonie co im sie nie zdarzalo wczesniej  :&gt; znacza teren,skubane

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 14, 2007, 21:38:46 pm »
dodam tylko, ze "ma owsiki" znaczy , ze sie kreci caly czas, zeby nie bylo, ze jakies choróbska roznosi  :niegrzeczny

Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 14, 2007, 21:42:56 pm »
na pewno wszystko się uda. Jestem tego pewny na 100%. Odezwij się jak już Miksia będzie u Ciebie. Ta niepewność po mału mnie wykańcza, ale warto słycham o udanej adpocji królinki.  :jupi  :jupi  :bukiet

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 14, 2007, 22:16:29 pm »
:DD slodkie uszy uglaskaj diabełki od cioci justynki  :&gt;
jak juz Miksiula bedzie u mnie opisze wszystko jak najszybciej
Koperku - to jak serial w odcinkach, prawda? ;)
Jutro pewnie bedziemy w domu dosc pozno, ale postaram sie jeszcze dac jakies info.



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 14, 2007, 22:39:23 pm »
jiong to juz idzie na telenowele, a nie na serial  :diabelek ide je zaraz uglaskac od cioci, dziekujemy za glaski  :bukiet uwielbiamy glaski  :bukiet szczegolnie jak sie najemy i nie mamy problemow,bo brzusio pelne  :bukiet

Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 15, 2007, 00:39:31 am »
hihi, robi się z tego mały serial polski o przygodach Miksi i jej wyprawie do Krosna  :PP. Ale już widzę ten happy end, który będzie już dzisiaj, huuura  :*  :*  :*. Czekamy nam wieczorne wiadomości o przybyciu Miksi do Twojego domku ;)

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 15, 2007, 20:50:18 pm »
Miksiulka jest juz z nowa mamusia i jada do nowego domku :) :) :)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 16, 2007, 11:27:06 am »
Miksia od godziny 23 jest juz w nowym domku. ;)
czekamy na relacje od Justyny ;)

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 16, 2007, 12:26:14 pm »
:lol  :jupi  :lol [/list]
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 16, 2007, 17:32:57 pm »
No wreszczie udalo mi sie znalezc chwilke.
Trudno oderwac sie od tej slodkiej krolinki ;)
Wczoraj wypuscilam ja w pokoju z kontenerka i odrazu zaczela kicac i brodkowac po pokoju :)
Nie spieszyla sie z pojsciem spac choc jej biedna mama padala juz na pyszczek ;)
Kiedy bylam w pracy dogladala jej moja mama, Miksia lezala, prawie nic nie jadla...malo je, szczegolnie lubi ziolka, które dała jej Azi, pogryza tez galazki od Slodkich uszu  :przytul (dziękujemy  :bukiet )
Pewnie musi sie zaaklimatyzowac... Narazie caly czas jest pod wrazeniem wszystkich nowosci, wszedzie chce wejsc (jest bardzo ciekawska), chodzi za mna po domu, choc chcialam aby byla poki co tylko w jednym pokoju, bo tam ma bezpiecznie... tu gdzie prąd itp. musze jej pilnowac. Glaskanie uwielbia, bosko bawi sie firanką  :DD  No po prostu cudowna królinka.
Nie jest strachajłem, o nie ;)
Wyglaskana jest juz od Was i ciagle jej mało :)



Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 16, 2007, 17:59:23 pm »
no to super  :lol
Mam nadzieję, że tasiemiec się nie skończy- tylko rozkwitnie, jak Wasza miłość  :bukiet
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 17, 2007, 00:35:28 am »
jiong nareszcie się odezwałaś  :P. Już myślałem, że o nas zapomniałaś. Niech malutka Miksia się klimatyzuje. Fajowo, że znalazła u Ciebie domek. Na pewno szybko się do Twojej rodzinki przyzwyczai.Informauj nas na bierząco co u Was słychać  :DD

P.S.
Nie zapomnij jej podwójnie wygłaskać od Koperka i Pusi  :przytul

P.S.2
Czekamy na fotki Miksi w jej nowym domku.  :jupi  :jupi  :jupi

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 17, 2007, 23:19:53 pm »
Koperku jakze moglabym zapomniec :)
Ja tylko nie moge oderwac sie od glaskania  :diabelek
Narazie jeszcze nie mam zdjec ale niedlugo napewno sie pojawia  :DD
Napewno bedziemy stale na forum :&gt;

Tymczasem wątek transportu zdecydowanie moge juz zakonczyc,
Miksia jest w domku !  :jupi

Jestesmy bardzo wdzieczne wszystkim zaangazowanym w ta adopcje
 :bukiet  :*  :przytul  :heart



Koperek_wawa

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 18, 2007, 01:41:04 am »
jiong aż się serducho raduje na wiadmość o szczęśliwej adopcji Miksi. Szczęściara z Miksi, że ma tak kochający domek. Hihi, nawet nie wie, ile osób poszukiwało dla niej adopcji do Ciebie  :PP. Nie mogę już doczekać się zdjątek Miksi.  :jupi