Autor Wątek: Poznań -- > Kraków  (Przeczytany 28878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« dnia: Styczeń 24, 2007, 19:27:10 pm »
Moze zalozenie tego tematu cos pomoze.
Szukam pomocy przy adopcji królisi - transportu na trasie Poznan -- Kraków.
 !!



Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2007, 19:38:43 pm »
:oh: jiong, szkoda że dopiero dziś piszesz  :(  mój mąż jechał pociągiem w niedzielę/poniedziałek z Gorzowa na trasie Poznań- Kraków i z powrotem po paru godzinach. Teraz długo nie będzie jechał  :/  ale gdyby coś się zmieniło w ciągu najbliższych dni to dam znać  :*
A na którego królasa z adopcji się zdecydowałaś  ??
Życie jest piękne... pomimo wszystko

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2007, 21:55:19 pm »
Ojej...ale szkoda...
Tak wlasnie myslalam, ze moja poprzednia prosba o transport w starym watku krakow-poznan byla niezbyt dobrze widoczna :(
Chciałabym adoptować Miksie - baranke z Poznania, juz cala rodzina jest w niej zakochana i codzien tylko wypatrujemy jakis wiesci...
nika73 dziekuje Ci za odzew  :przytul  szkoda, ze nie wyszlo,
jakby co to pisz prosze  :*



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2007, 01:15:59 am »
hej.miksia jest superancka :) ja tez przez chwile pomarzylam o niej....niestety, dwa królicze potworki to juz wystarczy, a szkoda....ja juz z azi pisalam o tym,bo nawet patrzylam jakie sa pociagi zeby podjechac ktorejs niedzieli i ja przewiezc,bo tylko  takie mam wolne,ale niestety polaczenie jest fatalne, caly czas rozpytuje wsrod znajomych czy ktos nie jedzie.moze potrzeba przechowac miksie kilka tygodni az ktos sie znajdzie do transportu?jakby co to sie zglaszamy.bo ja nie wiem jaka tam jest sytuacja z obecnymi wlascicielami, jak musza szybko ja z domku wywiezc to moze do nas przykicac :)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2007, 08:49:26 am »
Cytat: jiong

Tak wlasnie myslalam, ze moja poprzednia prosba o transport w starym watku krakow-poznan byla niezbyt dobrze widoczna :(
Cytuj


prosba była widoczna ;) ja tam widziałam i zadzwoniłam do u_megi jek bedzie jechac do Poznania to da mi znac
wysłałam jeszcze email w sprawie transportu do znajomej z Poznania, nie wspomne o slodkich_uszach ;)

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2007, 17:27:26 pm »
hej.potrzebuje pilnie wiadomosci jak duza jest klatka!!!!mam kolezanke, ktora jedzie dzis o 2 w nocy do krakowa i jak tam z krakowem.BARDZO PILNE!!!!!Ka_ha, czy ewentualnie moglabym wpasc do ciebie dzis kolo 21 odebrac kroliczka??

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 25, 2007, 18:05:53 pm »
:jupi
 :przytul
ojej wpadam tu sobie po pracy a tu taki ruch na wątku,
slodkie uszy -- jak by sie udalo juz to byloby bossko
 !!



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 25, 2007, 20:55:42 pm »
kurcze, nie moge sie dodzwonic do azi,a to kwestia godzin, a juz jest pozno, nie wiem czy sie uda.bo mi tak nagle ta info o kolezance wpadla w uszy...

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 25, 2007, 21:28:24 pm »
:heart
dzieki slodkie_uszy...
ja juz zaczelam planowac wyjazd do Krakowa po małą,
ale jak sie nie uda teraz to moze wkrótce...



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 25, 2007, 21:48:05 pm »
nie ma za co :)
wyslalam smsa azi ale nie odpowiada, ale co mnie, ze tak powiem, pcha do tego,zeby zaczac dzialac w adopcjach,bo tak moze mialabym kontakt do Ka_ha  :( ale co sie odwlecze... miksia do ciebie dojedzie troche pozniej, ale dojedzie :)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 26, 2007, 08:37:06 am »
witajcie, cholera wczoraj wyłaczyłam komórkę bo sie żle czułam (chyba mnie bierze jakieś choróbsko;( )

Słodkie  wyśle Ci dzisiaj namiary na Ka-Ha , Ty szybciej w Poznaniu coś podziałasz niz ja ;(

Sory ze zawaliłam sprawe ;(

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 26, 2007, 09:33:33 am »
no co ty :) jakie zawalilas ?? ja po prostu nagle dowiedzialam sie, ze kolezanka jedzie, a ze ma wielkie serducho to zgodzila sie pomoc (ale nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo-wiem, ze w trudnych momentach wychodza nasze cechy prawdziwe-lubilam ja wczesniej,bo fajna jest,ale teraz jak sie zdeklarowala tak na chybcika z pomoca to w ogole ja uwielbiam jako kumpele :)  ).mowia, ze jak dziecko rodzi sie w bolach to bardziej sie je kocha, to parafrazujac im trudnijej jiong bedzie miala z przejeciem miksi tym bardziej bedzie kochana :)

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 26, 2007, 09:41:01 am »
juz sie tak nakrecilam na temat Miksi, ze uslyszawszy jakies podejrzany halas przed chwila poszlam sprawdzic, Pasztet wlazl do szafy i buszowal, a ja zamiast spytac go (oczywiscie liczac na odpowiedz :)  ) "gdzie jest tamarka?" spytalam "gdzie jest Miksia?"
azi, czy SPK wspolpracuje z hiszpanska wersja stowarzyszenia-ANAC-bo oni maja podobny uklad strony?czy SPK w ogole wspolpracuje z zagranicznymi organizacjami?-to tak poza tematem.

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 26, 2007, 18:03:00 pm »
:przytul
wierze, ze z wasza pomoca wszystko bedzie dobrze!
Jak juz bedzie w Krakowie to bedzie cudnie i nie dam Ci raczej azi spedzic z nia za duzo czasu ;) ale, ze nie dam rady przyjechac z dnia na dzien bo potrzebny jest tu urlop lub niedziela to wiem, ze bedzie w dobrych rekach :) mysle o krolini i o tym aby jej podroz byla jak najlepsza to tak daleko a ja juz kocham to malenstwo :)
 :*



Ka_Ha

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 26, 2007, 21:49:09 pm »
Ojej przeczytałam te wszystkie informacje dopiero teraz. Szkoda że nie wczoraj bo królinia byłaby już w nowym domku.

slodkie_uszy dziękuję Ci za zaangażowanie. Rozumiem że masz już na mnie wszystkie namiary. Jakby co to na prywatną wiadomość wysyłam Ci mój nr tel i tel mojego męża gdybym przypadkiem znalazła się już w szpitalu.

slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2007, 23:48:40 pm »
nie ma za co :)
wyslalam ci prywatna wiadomosc z namiarami na mnie jakbys chciala jednak dac krolinke na przechowanie dopoki nie pojedzie do nowego domku.
trzymaj sie dzielnie w razie czego w szpitalu :)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 27, 2007, 11:18:12 am »
Cytat: "jiong"

Jak juz bedzie w Krakowie to bedzie cudnie i nie dam Ci raczej azi spedzic z nia za duzo czasu ;)


Najdłużej przechowywałam u siebie 2 uszatki przez 2 tygodnie , to były małe zarazy + moj agresywny samiec w drugiej czesci mieszkania wiec przechowanie jednej króliczki przez kilka dni to naprawde nie problem ;)

Ka_Ha i Słodkie widze ze wymieniłyście sie namiarami. Super.

Pomyślałam że mozna by dac ogłoszenie w poznanskim radiu ze szuka sie transportu.
Prowadziłam adopcje ze Szklarskiej Poreby i osoba która chciała prygarnąc króliczka dał ogłoszenie i znalazła transport do Swarzędza.

Mysle że predzej czy pózniej sie uda.

Ka_Ha

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 27, 2007, 16:00:38 pm »
azi dałam ogłoszenie do radia merkury poznań. Zobaczymy czy coś z tego będzie...

Offline jiong

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Lusia
  • Za TM: Tosia, Miksia
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 27, 2007, 22:24:20 pm »
Trenuje cierpliwość :)
I nałogowo zagladam na forum i fotki Miksi :)
 :przytul



slodkie_uszy

  • Gość
Poznań -- > Kraków
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 27, 2007, 22:52:03 pm »
"biedna" miksia...pojedzie do nowego domku, a tu zdziwienie pelne...juz ja tam tak kochaja...pewnie bedzie zachodzic w mala glowke jak to do tego doszlo, ze ktos jej nie znal jeszcze a juz ja kochal....bedzie miala twardy orzech do zgryzienia :) wyobrazam sobie jiong jak juz chcesz ja miec u siebie :) a malenstwu ta przeogromna milosc jaka jej dasz bardzo sie przyda :)
azi, tak, mam namiery na ka_ha jakby co bede sie z nia kontaktowac :)