Autor Wątek: Dlaczego ona gryzie?  (Przeczytany 4953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Joanna1991

  • Gość
Dlaczego ona gryzie?
« dnia: Wrzesień 23, 2006, 23:41:16 pm »
Od wczoraj Łatka mnie atakuje i gryzie. Nic jej nie robie tylko np. czytam ksiązke a ta podbiega i gryzie :/ Ma około 4 miesiące czy to przez to ze dojrzewa? Przejdzie jej ten nawyk?

Szmiddtt

  • Gość
Dlaczego ona gryzie?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2006, 07:33:01 am »
Może zamiast czytaj lekturę spróbuj ją pogłaskać, dać jej jakiś smakołyk. Może jest zazdrosna, że czytasz książkę, a się z nią nie bawisz? Jak ja się uczę to mój królik też podbiega i chce, żeby się z nim bawić - inaczej zostawia prezenty na łóżku.

Duszka

  • Gość
Dlaczego ona gryzie?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2006, 10:02:41 am »
Moja Kryska tez tak robila - niestety musielismy ja wysterylizowac, bo faktycznie mialo to podloze zachowan "seksualnych". Na poczatku byly to rece mojego meza a pozniej moje nogi.
Niestety nadal jej sie to zdarza - juz teraz bardzo zadko. I jeszcze jedno - u Kryski jej zachowanie po sterylce uzaleznione jest od mojego "cyklu miesiecznego" (ale intymnie sie zrobilo  :icon_redface ) - chyba czuje, ze jestem jej rywalka w walce o jedynego mezczyzne w naszym domu  :PP

Joanna1991

  • Gość
Dlaczego ona gryzie?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2006, 22:35:03 pm »
A czy jak ja wsyterylizuje to jej zachwanie sie zmieni? Dodam że Łatka czasami dziwny dźwięk wydaje jak próbuje atakować kogos... Głaski dla Krystynki, Kubusia i Tuptusia  :*

naomi19

  • Gość
Dlaczego ona gryzie?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2006, 09:49:59 am »
Moja też tak miała, przeszło jej to bez sterylki. Po prostu dojrzewa.
Nawet jeśli ja wysterylizujesz (teraz jest jeszcze za mała, ale w przyszłości) to i tak nie masz żadnej pewności, że to coś da. Może pomóc, ale nie musi. Podejmując decyzję o sterylizacji, musisz się też liczyć z ryzykiem, że królik nie przeżyje zabiegu, co zdarza się nierzadko. Plusem jest profilaktyka nowotworów u samiczki, to na pewno duży plus. Ale nie jest to na pewno decyzja, która się podejmuje tak hop-siup. :)

Joanna1991

  • Gość
Dlaczego ona gryzie?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2006, 17:21:11 pm »
Dobre i to, ze jak mówisz przejdzie jej to z wiekiem  :lol

Aadek

  • Gość
Dlaczego ona gryzie?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2006, 19:42:05 pm »
Lorka gryzie gdy jej sie skończy w misce jedzenie. Moze o to chodzi?

ewe_lina89

  • Gość
Dlaczego ona gryzie?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 01, 2006, 16:36:28 pm »
Mój Tofik (a raczej chyba Toficzka) gdy nie mnie w pokoju jest grzeczniutka i spokojnie sobie leży, czy zajmuje się pudełkiem. Gdy tylko wejdę do pokoju i usiądę przy biurku czy na podłodze, żeby coś porobić, podbiega i gryzie mnie spodnie, lub zaczyna skubać dywan :/

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Dlaczego ona gryzie?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 01, 2006, 18:49:28 pm »
Zaczepia Cie.
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

MuM1n3K

  • Gość
Mam problem :(
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2006, 18:42:39 pm »
Moj ukochany pieszczoch ... jest agresywny :( gryzie... rzuca sie bez powodu.. nie mam pojecia dlaczego i co mam juz robic.. doszlo do tego ze boje sie zmienic mu kuwety  :/
może macie jakies sposoby ktore zmienily by jego zachownie  :hmmm

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Dlaczego ona gryzie?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 21, 2006, 19:53:00 pm »
Może pomyśl o wykastrowaniu pupila, czasem to pomaga nie zawsze ale u mnie pomogło.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni