Autor Wątek: spanie w kuwecie?  (Przeczytany 3015 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bea_17

  • Gość
spanie w kuwecie?
« dnia: Październik 02, 2006, 10:45:35 am »
Hej witajcie!!!!!!!
Jestem pierwszy raz na tym forum, mój króliś , którego mam od 5 września 2006 roku upodobał sobie kuwetę jako łóżeczko , niestety wszelkie próby przekonania go o tym że kuwetka to nie łóżeczko spełzło na niczym, sypanie wyściółki i ręczniki papierowe-wszystko zostaje wykopane-kuwetka musi być pusta a siusianie w klatce obok kuwety. Jak nasypałam żwirek i wyłożyłam ręcznikami papierowymi kuwetkę a klatkę tylko ręcznikami to jeździł (a) kuwetą po całej klatce i do niej nie weszła a ręczniki w klatce skopał(a)  doszczętnie  :diabelek .Poddałam się i wróciłam do poprzedniej wersji-króliś zadowolony a ja jestem zachwycona jak śpi w kuwetce z łapkami w górze (zdjęcia dołączę później)- kochany(a) Sweety. :przytul

a oto Sweety

http://img152.imageshack.us/img152/9317/p1010710eh2.jpg

tepe

  • Gość
spanie w kuwecie?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2006, 14:26:23 pm »
Hej! Twój mały(a) chce mieć zwyczajnie przytulne i miękkie łóżeczko :) musisz mu (jej) dać łóżeczko i drugą kuwetkę do siusiania - w jednej mięciutko do spania a w drugiej żwirek do siusiania ;) Pozdrówki dla pomysłowego (ej) Sweety !

bea_17

  • Gość
spanie w kuwecie?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2006, 14:53:19 pm »
Dzięki TEPE za podpowiedź-zrobię tak jak radzisz i potem dam znać co z tego wyniknie :jupi Sweety dziękuje za pozdrowionka , pozdrowionka dla twoich królisi :bukiet

tepe

  • Gość
spanie w kuwecie?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2006, 20:27:12 pm »
:)

Szmiddtt

  • Gość
spanie w kuwecie?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2006, 14:20:05 pm »
Mój krolik jak tylko kupilem mu kuwetą od razu upodobał sobie ją jako miejsce do spania. teraz ma ręczniczek i na nim śpi. a kuweta jest obok (do ktorej nie sika, a ni nie kupcia) tylko na środku klatki upodobał sobie toaletę (a ja mam narożną, wiec nie wiem co zrobić :( )