Autor Wątek: Weterynarz Warszawa  (Przeczytany 69150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mania15

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Uszy przedłużeniem duszy :)
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 09, 2011, 07:43:52 am »
Mania 15 skad jesteś. Pytam , bo w Warszawie ceny sterylizacji sa bardzo wysokie  . Jeśli chcesz to polecam w Radomiu lecznice PANKRACY i dr Chłopeckiego . Sterylizowal i kastrowal moje maluchy i inne kroliki także , tylko on się zajmuje  egzotykami. Cena wynosi 160 zł sterylka kastracja 90 zł, tyle zaplacilam razem z lekami i opieką pooperacyjna . Doktor przed dokładnie bada , a po nie puści aż wszystko będzie dobrze .

Dori dziękuję za info, aczkolwiek do Radomia mam jeszcze dalej niż Warszawy:) skontaktuję się z Dr. Rzepką, o którym pisała SiM i postaram z nim umówić na zabieg.

PS. Zu wsuwa, aż uszy jej się trzęsą;)
Mania

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 09, 2011, 08:12:03 am »
Zu wsuwa, aż uszy jej się trzęsą
Cieszę się, że mała w końcu coś wzięła do pyszczka, to bardzo dobra oznaka
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 10, 2011, 11:21:06 am »
Jeśli chodzi o Warszawę, to bardzo dobra w mojej ocenie jest też dr Wójcik z Animy na Podleśnej. Można do niej spokojnie iść na przegląd, szczepienie czy z zatorem. Mój Boniek ma też u niej co  tygodnie przycinane trzonowce pod narkozą i póki co wszystko idzie świetnie, chociaż uszak nie jest najlepszego zdrowia.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Jerzy Kora

  • Gość
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 18, 2011, 22:32:10 pm »
Chyba macie racje, że ceny w Warszawie są trochę wysokie. Za wejście do kliniki Medicavet i wydanie wyroku na królika z myskomatozą zawinszowali sobie 40 PLN. Wiedzieli, że królik jest znaleziony. Nie pomogła prośba, by taryfa była ulgowa, szczególnie że to była taka specyficzna konsultacja.  Traktowanie takimi stawkami wolontariuszy organizacji pomocowych jest raczej nie na miejscu. Moi weterynarze, kiedy przychodzę do nich ze swoimi zwierzakami lub z ludźmi polecanymi przez Fundację, nie płacą za konsultacje, za zabiegi i operacje płacą ze zniżką dla organizacji pomocowych.

kunegunda

  • Gość
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 10, 2011, 13:25:03 pm »
Czy słyszeliście o akcji BEZPŁATNA KONSULTACJA STOMATOLOGICZNA dla zajęczaków i małych gryzoni?
Do końca listopada można przyjść w Warszawie do Lecznicy Feniks na ul. Siemiatyckiej 20 :icon_smile
Super sprawa :icon_smile Polecam, bo byłam :icon_smile
Możecie poznać tam lekarzy, zbadają króliczka, obejrzą zębole i jak wymagana korekcja to dla biorących w tej akcji 50% rabat :hura:
Pracuje tam lek. wet. Anna Włodarczyk, którą polecam, bo zna się na naszych małych uszatkach :bunny:

Napiszcie później jak Wasze wrażenia po tej wizycie :icon_smile

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 15, 2011, 17:31:55 pm »
Kochani, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z lek. wet. Kamillą Schonthaler? Przyjmuje w poniedziałki i środy w Animie na Różanej 71.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline zonda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:48:28 am »
Polecam wszystkim lecznicę OAZA przy ul. Potockiej 4. Przyjeżdżamy do niej przez pół Warszawy od 4 lat, usługi na najwyższym poziomie i przede wszystkim podejście do królika wzorowe:)
Jeśli chodzi o króliki to lek.wet. Izabelę Kaczmarczyk.

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:57:00 am »
Też polecam dr Izabelę Kaczmarczyk  ;-)
Nie tylko jest fachowcem, ale też kocha zwierzaki  ;-)

Offline mania15

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Uszy przedłużeniem duszy :)
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 21, 2012, 21:17:15 pm »
Polecam wszystkim lecznicę OAZA przy ul. Potockiej 4. Przyjeżdżamy do niej przez pół Warszawy od 4 lat, usługi na najwyższym poziomie i przede wszystkim podejście do królika wzorowe:)
Jeśli chodzi o króliki to lek.wet. Izabelę Kaczmarczyk.


Zonda, czy orientujesz się jaki jest tam koszt sterylizacji samiczki?
Mania

Offline zonda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 21, 2012, 21:30:41 pm »
Zonda, czy orientujesz się jaki jest tam koszt sterylizacji samiczki?

Nie mam pojęcia jaki jest tego koszt ale masz tu kontakt do nich:
http://www.oaza-wet.pl/?przychodnia&page=14

Ile by nie było, jestem pewien że warto. Z jakimkolwiek problemem z królikiem leć do nich.
Zapomniałem wspomnieć w poprzednim poście o lek.wet. Justynie Jabłońskiej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2012, 21:47:10 pm wysłana przez zonda »

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 22, 2012, 20:01:13 pm »
W warszawskiej OAZIE sterylka średnio kosztuje 280/300zł  z kubraczkiem i lekarstwami- zależy od wagi króliczka. Nie wiem jak to na Warszawę - w Krakowie jest taniej.

Offline mania15

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Uszy przedłużeniem duszy :)
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 22, 2012, 21:35:26 pm »
Ogólnie rzecz biorąc Warszawa pod względem dobrych weterynarzy jest super droga.  Parę tygodni temu pytałam o koszt sterylizacji w sławnym Ogonku i mało zawału nie dostałam jak mi powiedziano, że ok. 400 zł + 20 za kubraczek i do tego ew. leki, czyli prawie 500 zł.  przeciera_oczy Zrezygnowałam, szukam tańszej alternatywy...  

Zonda, mam w swoim mieście lekarzy, którzy mają wiedzę na temat królików i ich leczenia, aczkolwiek sterylka jest tak poważnym zabiegiem, że chcę, aby była wykonana przez lekarza, dla którego te zabiegi są niemal codziennością.  :krolik
Mania

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 27, 2012, 17:56:50 pm »
Ogólnie rzecz biorąc Warszawa pod względem dobrych weterynarzy jest super droga.  Parę tygodni temu pytałam o koszt sterylizacji w sławnym Ogonku i mało zawału nie dostałam jak mi powiedziano, że ok. 400 zł + 20 za kubraczek i do tego ew. leki, czyli prawie 500 zł. 
Hmmm 500zl to raczje w zyciu Ci w Ogonku  nie wyjdzie za sterylizacje ;-) samczyk czy samiczka? Samczyk kosztuje mnie. Leki raczej dostaniesz w cenie zabiegu wiec nie wiem skad takie info... raczej ok 330/350zl
Dodam jeszcze jedno -tutaj amsz gwarancje, ze bedzie super. My raz jeden jedyny zaryzykowalismy i...wiecej takiej glupoty nie zrobie. Fakt, sterylka w innej lecznicy byla tansza , ale doprowadzenie krolika do siebie pochlonelo grubo ponad 1000zl..wiec glupota

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 27, 2012, 18:42:41 pm »
kazde inne miasto jest tansze, niestety niektorzy moga odniesc wrazenie iz lecznice naciagaja ludzi na zwierzakach bo to w koncu jest biznes, pytanie tylko dla kogo ...
koszt materialow przy takiej operacji jest IMHO mniejszy niz pln 100 a czescto nawet jeszcze mniej
jesli jest porownywalny do kota to koszt jest pln 40-60

wiec reszta to jest ... haracz dla lekarza / lecznicy
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Zajec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 27, 2012, 18:52:41 pm »
Ogólnie rzecz biorąc Warszawa pod względem dobrych weterynarzy jest super droga.  Parę tygodni temu pytałam o koszt sterylizacji w sławnym Ogonku i mało zawału nie dostałam jak mi powiedziano, że ok. 400 zł + 20 za kubraczek i do tego ew. leki, czyli prawie 500 zł.  przeciera_oczy Zrezygnowałam, szukam tańszej alternatywy...   :krolik

O kurcze nawet bym na to nie wpadla zeby szukac gdzie indziej i ze ta cena w ogonku to jest drogo :/ Ta lecznice mam pod domem no i przy adopcji mi ja polecili, wiec nie wachalam sie ani chwili :) ale teraz widze, ze grubo za duza kase wylozylam :/  Nie pamietam juz dokladnie (rok temu Sashka miala zabieg), ale rzeczywiscie cos ok.400zl zaplacilam :/ sprawdze w domu, bo mam chyba jeszcze rachunek. Z drugiej strony bardzo chwale sobie ta przychodnie, zawse sa mili, bardzo profesjonalni i poswiecaja duzo czasu przy kazdej wizycie :)

Jeszcze trochę pokicać, poczuć wysoką trawę pod sobą i bezkresne niebo nad uszami- to Wielka sprawa jest :) Eh, pokicać jeszcze...

www.DomoweZapleczeInspiracji.blogspot.com

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 27, 2012, 19:00:22 pm »
Nio cos ok 400zl max. Kubraczek....hmmm  moje nigdy kubraczka nei nosily ale jesli komus bardzo potzreba to moga pozyczyc bo chyba mam. Aaaa kalonierze tez jakby co mam, bo moj Czeslaw nie chcial nosci takiej ozdoby

Offline zonda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 27, 2012, 21:44:31 pm »
Hej, mimo wszystko, ile by sterylizacja nie kosztowała to nie ma co na siłę szukaj jak najtańszego, bo wiadomo, za jakość też się płaci i jakbym miał płacić 500zł i mieć pewność, że nie będzie po tym żadnych problemów to i tyle bym zapłacił za zdrowie królika..
Lecznice znane na rynku i naprawdę dobre w tym co robią, jeśli biorą 350-400zł to to nie jest haracz, a cena za powodzenie usługi..:)
Nie róbcie sterylizacji w lecznicach typu "24h", ani jak najniższym kosztem. W Warszawie jest kilka miejsc, gdzie są lekarze specjalizujący się w królikach. Ja mam jedno takie miejsce, ulubione, pewne i godne polecenia, o którym już wcześniej wspomniałem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2012, 21:50:18 pm wysłana przez zonda »

Offline mania15

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Uszy przedłużeniem duszy :)
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 28, 2012, 15:48:29 pm »
Zonda nie chodzi o najtańszą opcję, tylko opcję w granicach rozsądku. Informacje na temat ceny otrzymałam od lekarza, który w między czasie robił " przegląd " rudej.  Być może masz cash bez pracy na niego, być może mieszkasz z rodzicami, którzy za sponsorowali ten zabieg Twojemu uszakowi, ale uwierz mi, że jest wiele takich osób jak ja, które same muszą się utrzymać i 500zł to jest dużo. Moim zdaniem w Ogonku płyną na fali popularności i jak poczują odpływ klientów to ceny zjadą w dół. Byłam tam z królikiem w październiku, czekałam 3 godziny na przyjęcie - tel. poinformowano mnie że nie ma zapisów, po czym na miejscu okazało się, że jakaś Pani była zapisana od rana i wchodziła przed czekającymi. Mojego tż -a doprowadziło to do białej gorączki, ja w jakiś sposób też się poczułam oszukana, bo jechałam na tę wizytę z miejscowości oddalonej o 50km. Ogonkowi póki co mówię NIE, na szczęście mamy jeszcze innych znających się na królikach weterynarzy :)

pozdrowienia z zamglonej Warszawy ;)
Magda
Mania

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 09, 2012, 13:46:39 pm »
O matko - taka kasa za sterylizację??? Dwa lata temu moja Mamiyka miała sterylkę w Animie u dr Rzepki i zapłaciłam 280zł łącznie z kubraczkiem i korekcją ząbków.  :icon_eek

Offline Kero1.07.2006

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 02, 2012, 12:37:46 pm »
Witam
Dopiero dziś znalazlam ta strone i duzo dobrego dowiedzialam sie na temat dr. Kuby Kliszcza, do ktorego moj weterynarz nas odeslal z zabkami krolisia. Dzieki tym wpisom pojdziemy bardzo spokojnie  :jupi