Autor Wątek: Weterynarz Warszawa  (Przeczytany 69143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

joana31

  • Gość
Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 27, 2010, 22:25:49 pm »
Wielkie dzięki

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 08, 2010, 09:30:03 am »
Nie chcę zakładać nowego wątku więc tu się podepnę. Wiecie może ile kosztuje sterylizacja w Ogonku u dr. Mileny Wojtyś-Gajdy? Słyszałam, że to jest jedna z najlepszych przychodni w Warszawie i chciałabym właśnie tam wysterylizować Mamiykę, zastanawiam się tylko na jaki wydatek mam się przygotować. :P

hubert33

  • Gość
Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 08, 2010, 11:57:59 am »
Cytat: "poulain"
Nie chcę zakładać nowego wątku więc tu się podepnę. Wiecie może ile kosztuje sterylizacja w Ogonku u dr. Mileny Wojtyś-Gajdy? Słyszałam, że to jest jedna z najlepszych przychodni w Warszawie i chciałabym właśnie tam wysterylizować Mamiykę, zastanawiam się tylko na jaki wydatek mam się przygotować. :P


Podczas ostatniej mojej wizyty w ubiegłym tygodniu, pytałem o sterylizację i koszt wynosi 250-300zł. Sterylizacji dokonuje lek. wet. Joanna Persona. Tutaj masz grafik dyżurów http://www.ogonek.waw.pl/grafik_dyzurow.html , trzeba się zapisać na zabieg. A tutaj dane kontaktowe http://www.ogonek.waw.pl/kontakty.html.
To naprawdę świetna, profesjonalna lecznica dla zwierzaków! Sam sprawdziłem wielokrotnie. Mają niesamowite podejście do zwierząt i opiekunów! Polecam!

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 08, 2010, 15:02:05 pm »
Uuu, dosyć drogo. No ale trudno, jakoś przeżyjemy. ;] Dzięki wielkie za informacje.

hubert33

  • Gość
Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 08, 2010, 18:37:16 pm »
Cytat: "poulain"
Uuu, dosyć drogo. No ale trudno, jakoś przeżyjemy. ;] Dzięki wielkie za informacje.


Ale to w sumie zabieg jednorazowy, na całe życie. A zdrówko pociech chyba bardzo ważne! W tej Lecznicy mają bardzo dobre warunki i dr Persona z tego co wiem, ma bardzo duże doświadczenie w tych zabiegach i to z bardzo dobrymi efektami. Ma dyplom specjalizacyjny z dziedziny: chirurgia małych zwierząt.

A co ja mam powiedzieć, 3 małe panny + matka do sterylizacji heh to dopiero jest koszt! Ale nie zrażam się, jakoś temu zaradzę. Powodzenia życzę i 3mam kciuki za Mamiykę.

p.s. imię brzmi jak aparat foto Mamiya, czy to od tego pochodzenie?  :>

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 10, 2010, 07:20:02 am »
Tak, właśnie od niego. Nie mam kasy na taki drogi aparat, a mimo to mogę się pochwalić, że Mamiyę posiadam...  :lol

Wiem, że zabieg jednorazowy... Dlatego raczej pieniędzy szczędzić nie będę. Chcę mieć pewność, że wszystko będzie dobrze. Nie wiem co bym zrobiła gdyby z powodu chęci zaoszczędzenia paru złotych królica trafiła do kiepskiego weterynarza i coś by jej się stało...  :nie_powiem

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 10, 2010, 11:40:00 am »
poulain w lecznicy Anima na Podleśnej sterylizacja kosztuje chyba coś koło 200 zł - sterylizuje dr Jałonicka-Rzepka i na pewno jest jednym z najlepszych specjalistów w Warszawie i w całej Polsce.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 10, 2010, 17:14:23 pm »
O! Dzięki! Nie wiem czemu, ale jakoś zupełnie zapomniałam o Animie, cały czas tylko o Ogonku myślałam. A tu nie dość, że taniej, to jeszcze mam zdecydowanie bliżej.

Justyna STR.

  • Gość
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 03, 2011, 15:03:33 pm »
Witam Was! Czy ktoś mógłby mi pomóc znaleźć dobrego i doświadczonego weterynarza króliczego bliżej centrum? Byłam na Książęcej, niestety nie pomogli mojej królicy i zmarła tam na miejscu. Wolałabym mieć gdzieś blisko na wszelki wypadek kogoś, kto jest sprawdzony, bo mam drugiego królika i nie chcę, żeby sytuacja się powtórzyła. Zależy mi na tym, żeby to było centrum bo jestem niezmotoryzowana. Z góry dziękuję za pomoc :)

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 07, 2011, 09:47:41 am »
a był ktoś może u dr Soszyńskiej z hematowetu? szukam dobrego i doświadczonego weta, który umie zrobić streylizację króliczki. wiem, że ona robi świetne operacje szczurów, a może ktoś miał z nią doświadczenie królicze?
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline RAL

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 25, 2011, 06:20:17 am »
Przeprowadziłam się niedawno do Warszawy i mam chyba szczęście do weterynarzy, bo mam teraz gabinet pod nosem i to całkiem przyzwoity. Króliki są nawet wypisane wprost w ofercie ;) "Zapewniamy opiekę medyczną psom, kotom, królikom, fretkom i świnkom morskim. "

http://www.weterynarz-praga.waw.pl/

Specjalistką od królików jest tu lek.wet. Marta Siuda - jednak rzetelną poradę dotyczącą królików otrzymać można tu od każdego.

W gabinecie przeprowadziłam też sterylizację, przy okazji narkozy króliczka przeszła od razu całkowity przegląd - z inicjatywy gabinetu co nie zawsze się zdarza.

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 26, 2011, 09:08:31 am »
RAL, serio oni tam robią sterylki?
bo to są moje wetki, ja mieszkam 3min od nich i tam chodzę z psiakiem, szczurami i królami.
co do szczurów to specjalistami nie są, ale i tak wiedzą więcej niż taki przeciętny wet z ulicy. myślałam, że tak samo z królikami, a tu proszę...

a Marta Siuda to ta wysoka blondynka, tak? i ona na pewno zna się na królikach? bo ja wole akurat Monikę. na szczurach to akurat Monika sie zna lepiej. napisz mi na PW albo tutaj, jak wyglądała sterylka, co dostawała później i czy ładnie się wybudziła, bo byłoby super, gdyby akurat tam można było sterylizować:)

ja do dr Moniki mam duże zaufanie, bo ona ściemniać nie będzie i zawsze, jak nie wie, to powie, a to baaardzo duży plus dla weta w moich oczach:)
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline RAL

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 28, 2011, 06:55:55 am »
Nie wiem czy wysoka blondynka, bo widziałam dwie, ale nigdy nie stały koło siebie i trudno mi ocenić która wyższa. Taka miło uśmiechnięta zawsze :)

Sterylizacje przeprowadza ktoś z uczelni, bo powiedziano mi, że po zabiegu maciczka Zuzi pojechała na uniwersytet i będą się na niej studenci uczyć. Ma ładnie założony szew wewnątrzskórny, rana sucha, nic się nie sączyło. 3 dni po zabiegu poszliśmy na kontrolę i wszystko było w porządku. Zuzia zniosła zabieg bardzo dobrze, nie straciła apetytu nawet na moment. Jak pisałam wcześniej, przy okazji narkozy sprawdzono jej też zęby i zrobiono cały przegląd.
Nie dostawała antybiotyków po zabiegu ale też wiem, że u polecanego we Wrocławiu Piaseckiego też się nie dostaje. W następny poniedziałek zdejmujemy szew.

Przy okazji ponarzekałam, że nie da się w okolicy kupić jedzenia dobrego dla królików i pojawiła się koncepcja, że może zaczną coś sprowadzać do swojego sklepu w związku z tym. Można więc cisnąć o jakieś fajne rzeczy.

D

Offline mania15

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Uszy przedłużeniem duszy :)
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 08, 2011, 08:19:38 am »
Cytat: poulain
Nie chcę zakładać nowego wątku więc tu się podepnę. Wiecie może ile kosztuje sterylizacja w Ogonku u dr. Mileny Wojtyś-Gajdy? Słyszałam, że to jest jedna z najlepszych przychodni w Warszawie i chciałabym właśnie tam wysterylizować Mamiykę, zastanawiam się tylko na jaki wydatek mam się przygotować. :P

Podczas ostatniej mojej wizyty w ubiegłym tygodniu, pytałem o sterylizację i koszt wynosi 250-300zł. Sterylizacji dokonuje lek. wet. Joanna Persona. Tutaj masz grafik dyżurów http://www.ogonek.waw.pl/grafik_dyzurow.html , trzeba się zapisać na zabieg. A tutaj dane kontaktowe http://www.ogonek.waw.pl/kontakty.html.
To naprawdę świetna, profesjonalna lecznica dla zwierzaków! Sam sprawdziłem wielokrotnie. Mają niesamowite podejście do zwierząt i opiekunów! Polecam!

Ja po wczorajszym zmieniłam o niej zdanie :( w czwartek dzwoniłam do przychodni, czy mogę się zapisać, na konkretną godzinę bo jadę z daleka i zależy mi na przyjęciu. Odpowiedź brzmiała nie, a mimo to pojechałam. Pojawiłam się w lecznicy o godzinie 10:20 i postanowiłam czekać. Na zmianie było dwóch lekarzy, Dr. Kliszcz oraz Dr. Wdowska, która nas przyjęła. O 12 zrobiłam się niecierpliwa, ponieważ kolejka przez ten czas ruszyła się o 1 osobę, a żeby było śmieszniej przytupała sobie pani z pieskiem z pytaniem, która jest w kolejce skoro się zapisała ( tu się trochę wkurzyłam i zapytałam jak faktycznie wygląda sprawa z zapisami i okazało się, że można się zapisać, a jak spytałam czemu wprowadzono mnie dzień wcześniej w błąd to pani nie potrafiła odpowiedzieć na to pytanie ). Ostatecznie po 4,5 godzinach :/ oczekiwania zostałyśmy przyjęte. Pani Dr. na szybko podała Zuźce pastę odrobaczająca, niestety zaszczepiona nie została i przez ten czas oczekiwania nikt nie powiedział, że nie mają szczepionek (WTF :/) Cena sterylizacja zbiła mnie z nóg, bo jak to określiła Pani Dr. na tę chwilę koszt powinien się zamknąć w 450 zł ( moim zdaniem już gruba przesada ). Dziś niecałą dobę po odrobaczaniu Zu jest osowiała, nie chce jeść i prawdę mówiąc nie wiem, co mam z nią zrobić, a bardzo się martwię. 
Mania

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 08, 2011, 08:39:08 am »
A skad jestes Mania???bardzo polecam dr Rzepke, zapisy sa i cena zabiegu 290 za sterylke, 180 za kastracje a wizyta podstawowa do 50zl i wszystko maja na miejscu.
www.medicavet.pl

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 08, 2011, 08:50:28 am »
Mania no cóż przykro mi, ze nie spodobało Ci się w Ogonku. Ja mam tylko dobre słowa o lekarzach z tej przychodni. Też przyjeżdżam z daleka i też czekam czasem 4 godziny. Jednak ja jestem wdzięczna i odczekuje swoje bo uratowali mojego Buńczka. Na "normalne" wizyty faktycznie nie ma zapisów, ale z doświadczenia wiem, że czasem ktoś kto blisko mieszka przychodzi zajmuje kolejkę i przychodzi na "jakąś tam godzinę". No ale wiesz wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy, lekarze też. Mam nadzieję, ze z Twoim futrzaczkiem będzie ok. Pozdrawiam
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline mania15

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Uszy przedłużeniem duszy :)
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 08, 2011, 13:18:49 pm »
Niestey Zu dalej nie je, ani nie pije.Siedzi osowiała w kącie, uszy zimne. Brzuch ok, żadnych bulgotów, opuchnięć. Czy to możliwe, żeby od rana nie jadła z powodu humorków? Kupiłam Gerbera na wszelki wypadek, ale jak każdy zapewne wolałabym go nie podawać, tylko patrzeć jak sama bierze się za jedzenie.  :(
Mania

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 08, 2011, 15:19:51 pm »
Mania ona musi jesc, nie moze byc tak ze nie je,na sile jej strzykawka podaj pokarm i wode jesli nie pije by sie nie odwodnila i zadzwon do lecznicy ktora wyzej podalam oni moze tam cie przyjma odrazu, chyba do 22 maja przyjecia, niewiem czy w sobote akurat, w gerberku rozpusc probiotyk i podaj jej, ewentualnie rozpuszczony w wodzie granulat. cos musi sie dziac skoro nie je..biedne malenstwo :(

Offline mania15

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Uszy przedłużeniem duszy :)
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 08, 2011, 22:32:57 pm »
Mania ona musi jesc, nie moze byc tak ze nie je,na sile jej strzykawka podaj pokarm i wode jesli nie pije by sie nie odwodnila i zadzwon do lecznicy ktora wyzej podalam oni moze tam cie przyjma odrazu, chyba do 22 maja przyjecia, niewiem czy w sobote akurat, w gerberku rozpusc probiotyk i podaj jej, ewentualnie rozpuszczony w wodzie granulat. cos musi sie dziac skoro nie je..biedne malenstwo :(


SiM dziękuję za dobre rady :) zaparzyłam małej świeżej mięty i wlałam do miski po przestudzeniu. Przez 3 godziny nie było mnie w domu i po powrocie ku mojej uciesze zniknęła część granulatu, a i mięty z miski ubyło. Pojawiły się też bobki na razie w wersji mini, aczkolwiek zakładam, że do rana po zjedzeniu siana osiągną normalną wielkość. Mała się rozbrykała, a i uszy cieplejsze. Od razu zrobiło mi się lżej na duszy jak zobaczyłam, że wszystko wraca do normy :)
Mania

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 08, 2011, 22:44:45 pm »
Mania 15 skad jesteś. Pytam , bo w Warszawie ceny sterylizacji sa bardzo wysokie  . Jeśli chcesz to polecam w Radomiu lecznice PANKRACY i dr Chłopeckiego . Sterylizowal i kastrowal moje maluchy i inne kroliki także , tylko on się zajmuje  egzotykami. Cena wynosi 160 zł sterylka kastracja 90 zł, tyle zaplacilam razem z lekami i opieką pooperacyjna . Doktor przed dokładnie bada , a po nie puści aż wszystko będzie dobrze .