Autor Wątek: Weterynarz Warszawa  (Przeczytany 69145 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline tristeza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Bunia
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 25, 2013, 21:15:53 pm »
DZIĘKI. A ORIENTUJESZ SIĘ ile może kosztuje zabieg korekcji zębów albo obcinania pazurków?

Offline motylek4523

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 378
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 25, 2013, 22:11:05 pm »
Za korekcję płacę ok 30 zł i stawiamy się raz w miesiącu z tym najlepiej do doktora Kuby Kliszcza :) a za pazurki to nie mam pojęcia bo my obcinamy sami. Najlepiej zadzwonić i umówić bo tak od ręki jakbyś chciała pójść to mógłby być problem

Offline tristeza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Bunia
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 26, 2013, 09:34:02 am »
a to ząbki korygujesz raz w miesiącu czy chodzisz na kontrolę raz w miesiącu?
tak umówić się umówię, nie lubie czekać ;) mówisz, że ten pan doktor najlepszy z nich wszystkich? bo widziałam, że na zdjęciach z królikami jest inna pani doktor

Offline motylek4523

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 378
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 26, 2013, 12:46:52 pm »
raz w miesiącu przicinamy, doktor Kuba jest typowo od zębów, jest jeszcze doktor Anna Rzepka ale ona jest chirurgiem

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 26, 2013, 13:39:38 pm »
doktor Anna Rzepka ale ona jest chirurgiem
Doktor Rzepka ma braki z króliczej interny. Nie zauważyła nawet na RTG u królinki jednej z forumowiczek zapalenia płuc z płynem. Nie polecam jej. Chirurg tez z niej nie specjalny. Po kastracji u niej jedna za drugą martwice... Choć u mojego Pirata wszystko było dobrze.

Dr Kilszcz jest najlepszy z najleszych. Wszystkie moje króle u neigo leczę. Jak podejrzewał u Pirata chore serce, to razem z nami do kardiologa szedł. Jest super.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 26, 2013, 15:03:34 pm »
Nie chcę się wtrącać , ale Pippilotta ma rację . Choc osobiście nie bywam u dr Rzepaki ale znam kogos komu krołik  pokical za TM po kastarcji , z powodu ropnia . Dr Rzepaka uczy sie dopiero , tylko czemu na  królikach . Upusty to nie powod dla   oddawania królików w ręce pani dr. Jesli ktos chce kontakt do osoby o której mówię oraz do innych , których króliki  miały problemy z powodu  ,,wizyty " u dr Rzepki to proszę na pw . Ta/te osoby wyjasnią .
W ogóle to co zrobic ,zeby zdjąc z listy wetwrynarza , ktory tam jest jako polecany , a straciło sie do niego zaufanie?

Offline tristeza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Bunia
Odp: Weterynarz Warszawa
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 11, 2013, 22:00:06 pm »
właśnie wróciłam z wizyty u dr Kliszcza i jestem bardzo pozytywnie nastawiona, nie będę szukać innego weterynarza :)