Autor Wątek: Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 12791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ssalsaa

  • Gość
Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!
« dnia: Wrzesień 14, 2006, 20:21:56 pm »
Proszę o info o kompetentnym weterynarzu w Gdyni. Dość pilne!!!!!!!

Offline joasia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2006, 15:36:04 pm »
JAROSłAW HAJTO wspaniały weterynarz z lecznicy na ul. Apisa1 :lol
Polecam go z całego serca!!!
Tajga

ssalsaa

  • Gość
Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2006, 10:31:35 am »
Dziękuję joasiu :*  Kochanie ma katar ;(

Offline joasia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2006, 13:50:01 pm »
Życzę zdrówka dla Kochanie!  :przytul
Tajga

ssalsaa

  • Gość
Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2006, 19:00:47 pm »
Dziękujemy!!

Offline Karelajn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2008, 16:02:07 pm »
Pozwolę sobie nieco odświeżyć wątek dodając swoje "5 groszy" ;) Poszukiwałam informacji o tym lekarzu w internecie i jest to Jarosław Hajdo ;)

A może jeszcze są jacyś króliczy "rodzice", którzy zanosili do niego swoje uszaki? Czy rzeczywiście zna się na króliczkach? Proszę o odpowiedź ;) Będę wdzięczna.

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2008, 11:47:01 am »
Odnośnie ostatniego weterynarza : jest OK. Leczył mojego 7-mio letniego Omyka na zapalenie oczka i płuc z pozytywnym skutkiem i przed zaordynowaniem antybiotyku polecił zrobić wymaz ( co nie jest u gdyńskich weterynarzy tak powszechne niestety),  leczenia niedowładu tylnych łapek się nie podjął ( to nie warszawska Oaza ),ale jak miałby tylko bezskutecznie go męczyć, tak jak poprzedni wet.,to może i lepiej. Kastrowałam też mojego następnego uszatego podopiecznego i było bez powikłań, powrót do dobrej formy już następnego dnia.

Koza

  • Gość
Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 28, 2008, 23:42:15 pm »
Ja moje zwierzaki prowadziłam do dr. Badury niestety oba zdechły po kilkudniowym leczeniu. Chmura (ponad 10 lat) i obustronne zapalenie pluch-jak mniemam serce nie wytrzymało ;( ,a Lencia miała niedowład w tylnych łapach po tym jak szarpiąc przewróciła na siebie drabinę i ona uderzyła ją w odcinku lędźwiowym kręgosłupa i powstał uraz-dostawała jakieś leki na wchłonięcie się krwiaka czy mazi czy coś ale niestety odeszła mi na rękach przed dzień urodzin... :(

[ Dodano: Nie Gru 28, 2008 11:43 pm ]
a ze Śnieżynką niestety miała genetyczną wadę i bardzo szybko rosły jej zęby i pazurki raz w miesiącu trzeba było jechać z nią na skruszenie to chodziłam do weterynarza na ul.Warszawskiej tam koło pizzerii.

Offline madziasc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 26, 2009, 18:41:57 pm »
Witam.

Moja samiczka mocno linieje - pierwszy raz tak, a ma 3 latka. Poza tym nie ma żadnych innych objawów chorobowych. SALSO, czy weterynarz Hajdo wywiązał się w tym przypadku?? Bo ja ze swoim aniołkiem u 3 gdyńskich weterynarzy i każdy przedstawił mi inną diagnozę dot. mojego królika i nie wiem co robić:( Znajomy hodowca, powiedział że to przejście ciązy urojonej w głowy (kiedy wyrywała sobie sama sierść) do hormonów - które same w takich ulościach uwalniają sierść ze skóry.. Zaleca sterylizację.

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 26, 2009, 20:22:03 pm »
Polecam dr.Macieja Debisa z lecznicy na ul.Stryjskiej/Cechowej www.lecznica.gdynia.pl.Leczę tam moje 3 pary uszu(teraz leczy zator) i nie narzekam.Natomiast pozostali z tej lecznicy raczej znawcy psów-kotów.(tyle,że trzeba naczekać się w kolejce do niego).

Offline lida1x

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 20, 2010, 15:00:23 pm »
Polecam dr.Macieja Debisa z lecznicy na ul.Stryjskiej/Cechowej
na stronce jest informacja że doktor jest specjalistą od spraw psich i kocich. na pewno o tego chodziło?

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Odp: Weterynarz w Gdyni!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 20, 2010, 20:01:08 pm »
O tego,bo w Gdyni tudzież chyba w całym województwie nie ma weta z tytułem specjalisty od zwierząt egzotycznych,a do niego chodzą właściciele mniejszych zwierząt(tj.królików,szczurów,świnek,fretek),więc z gdyńskich wetów ma największe doświadczenie w leczeniu tych zwierząt.Niestety ciężkie przypadki nie są na jego umiejętności.