Autor Wątek: Kraków - zbiórka rzeczy dla Przystani Ocalenie  (Przeczytany 3187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ankabro

  • Gość
Kraków - zbiórka rzeczy dla Przystani Ocalenie
« dnia: Sierpień 16, 2006, 20:10:20 pm »
Przystań Ocalenie potrzebuje pomocy!!!  

Jest takie miejsce "Przystań Ocalenie" i są tam ludzie ratujący zwierzęce życia (końskie, psie, kocie...). I robią to z wielkim sercem. Teraz potrzebują pomocy, nie tylko finansowej. Na stronce której adres podałam wyżej, jest apel o pomoc rzeczową. Potrzebne jest wszystko!!!. Zamierzam pozbierać od znajomych co kto ma i Was też proszę o pomoc. Pod koniec przyszłego tygodnia prawdopodobnie, Przystań sama to ode mnie odbierze. Już kontaktowałam się z nimi, bywają w Krakowie.
Dla tych którym nie chce się wchodzić na stronkę, wymienię rzeczy potrzebne:
-Karma dla psów, kotów, królików, tchórzofretek, świnek (sucha karma, puszki, ryż, makaron, warzywa w puszkach itp.)
- sztućce, noże, garnki, wiadra, kubki, szklanki... itp.).
- pościel, ręczniki, koce, ścierki do naczyń czy podłogi, firany, środki czystości jak mydło, proszki do prania posłań, derek itp., płyny do naczyń, do dezynfekcji, do mycia podłóg, nawet pasta do podłóg się bardzo przyda
- szczotki do rąk, do zamiatania, rękawice gumowe i inne, a także gwoździe, farba itp.....
- podkłady higieniczne dostępne w aptece
- zamrażarka, lodówka, piła spalinowa, spawarka, fotele, wersalka, suszarka do włosów (mogą być stare.... ale sprawne)

Trzeba po prostu poszukać co się w domu ma zbędnego i przywieźć to do mnie (Bronowice). To naprawdę nie wymaga wielkiego zachodu, a przeciez miło jest zrobić coś dobrego!!!
POMOŻECIE???