Porady > Dieta

Jaką wodę podawać?

(1/42) > >>

Carryd:
Czy w taki upał należałoby podawać królisiowi wodę z lodówki? Czy też bardziej mu to może zaszkodzić niż pomóc znosić upały?

Katasza:
tak jak dla czlowieka. co prawda przyjelo sie ze w lato najlepsze sa zimne napojoe i lody to jednak jest to najszybsza droga do anginy i przeziebienia. wezcie pod uwage ze w lato organizm jest przyzwyczajony do wysokiej temp a nagla zmaiana na bardzo niska to nic innego jak szok termiczny dla organizmu. podawaj krolikowi taka wode jaka do tej pory, czyli o temp pokojowej.

Bastila:
Otóż to. Można tą wodę postawić w jakieś chłodne miejsce w mieszkaniu. Będzie ona miała temperaturę pokojową, ale nie będzie jakoś specjalnie ciepła, będzie tka w sam raz :)

Phalaenopsis:
Mam problem. Mieszkam w bloku i chciałabym poruszyć temat wody, którą daje się Królasą do picia. Mianowicie zdarza się, że woda z kranu (po przegotowaniu i odstaniu) ma brzydką żółtą barwę. Nie chcę takiej wody dawać uszakom bo delikatnie mówiąc jest mało zachęcająca. Stąd moje pytanie: mogę im kupować wodę mineralną? Oczywiście niegazowaną? Albo może macie jakieś pomysły co do wody dla uszaków??

sylwiaG:
Phalaenopsis,  taki temat już jest. Dajemy wodę źródlaną , która ma niską zawartość wapnia, np 30 .. Górka natura ma najmniej, lub jest woda w biedronce w dużej butli która też ma mało wapnia. Musisz sprawdzić. Możesz podawać wodę przegotowaną ostudzoną.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej