Autor Wątek: Oczka  (Przeczytany 2637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sirga

  • Gość
Oczka
« dnia: Grudzień 05, 2008, 07:40:18 am »
Mam pytanko małe do was mianowicie czy króliczki otwierają oczka po 9 dniach czy też nie ma reguły? Pytam ponieważ Hyzio kończy dzisiaj 11 dni i oczka dalej ma zamknięte :( martwi mnie to bo u nas zdarzył się już ucholek ze zrośniętymi powiekami i był usypiany :( Będę wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam.

Nuna

  • Gość
Oczka
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2008, 11:24:37 am »
Do dwoch tygodni, najczesciej pomiedzy 10 a 12 dniem. Czasami powieki sa sklejone i trzeba delikatnie przetrzec mokra lignina, ale poczekaj jeszcze.
Co do niewidomych kroliczkow, to swietnie sobie daja rade, wasiki i uszy zastepuja im oczy, bardzo dobrze orientuja sie w terenie.

Anula_un

  • Gość
Oczka
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2008, 23:37:17 pm »
Skoro jest juz temat oczu to ja chciałam zapytać o taką sprawe. Lilu ma od 3 dni takiego strupka nad oczkiem.  wyglądało jakby sie drasnął o coś czy z lolkiem przy zabawie. nic nadzwyczjnego. Ale wydaje mi sie ze strupek sie powiększył. moze i minimalnie ale zawsze.
ide jutro albo w piatek do weta, wiec napomknę o tym , ale moze ktoś sie spotkał z czymś podobnym??

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Oczka
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2008, 09:12:01 am »
a nie jest to "spioch",sciagnij jej to palcem
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Anula_un

  • Gość
Oczka
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2008, 10:13:23 am »
nie nie, to jest na górnej powiece w połowie, nad oczkiem.
napewno nie spioch, bo podczas choroby malców oczka im spiochowały sie wiec musiałam przemywac.