Autor Wątek: Królik do Francji  (Przeczytany 3401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shixins

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: kraków
  • Moje króliki: Marvel
Królik do Francji
« dnia: Wrzesień 17, 2018, 17:01:10 pm »
Hej, przepraszam jeśli wątek się ponowił, ale szukając po forum nie znalazłam żadnej satysfakcjonującej mnie informacji.
Mój uszak jest ze mną już ponad pół roku i jest to mój pierwszy królik. Nasze podróże to maksymalnie weterynarz i hotel dla zwierząt w którym był na wakacje. Planuję jednak wyprowadzkę za granicę - do Francji. Nie wiem jak najbezpieczniej go przewieźć. Samolot to dość ciężka i kosztowna sprawa. Natomiast 2 lata temu moja mama sprowadzała naszego psa do Szkocji poprzez firmę przewozową dla zwierząt. Ufam im, już nie jedną paczkę nam dostarczyli, a pies był tak zadowolony, że nawet nie chciała opuścić busa. Niestety co do królika to martwi mnie to, że mógłby podróżować z psami, które są jednak głośne. Chcę oszczędzić mu stresu a jest to jednak długa podróż, bo pewnie zajmie im to dobę. Proszę o pomoc bo po zapytaniu Krakowskiego oddziału spk dostałam informację by pytać inspektora zajmującego się sprawą, ale ja nie pamiętam kto to był. Dlatego piszę tu, być może ktoś znalazł się w mojej sytuacji.