Autor Wątek: Gabinet Orion Swarzędz  (Przeczytany 3104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szarcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Szarcia
Gabinet Orion Swarzędz
« dnia: Wrzesień 05, 2018, 12:30:47 pm »
Hej,
Czy macie jakieś opinie o doktor Cieciórskiej z tego gabinetu? Do tej pory chodziłam do niej z moją uszastą pięknością ale później zarejestrowałam się na Waszym forum i przeczytałam straszne i niedopuszczalne rzeczy na temat tego gabinetu.
Zawsze byłam bardzo zadowolona z wizyt, wydawało mi się ze pani doktor bardzo się zna na królikach, z resztą jak swego czasu gdy z niusią było źle i często tam przychodziłam ( teraz jest już zdrowa) to widziałam, że stosunkowo dużo królików i innych drobnic do niej przychodziło.
Więc teraz nie wiem co robić - z jednej strony byłam zadowolona, z drugiej strony w tym gabinecie doszło do zabicia królika z powodu błędu lekarza - chodzi mi o sytuację gdy inna pani doktor podała królikowi Frontline. Może u nich takie rzeczy nadal się robi? Nie wyobrażam sobie chodzić z moją niusią do kogoś do kogo nie mam zaufania, do tej pory miałam pełne zaufanie ale tteraz po przeczytaniu to zaufanie zostało zachwiane. Wiecie czy ta pani doktor co podała to lekarstwo nadal tam pracuje?
Co uważacie, są tu inni co chodzą do tego gabinetu z królikiem? Myślicie ze przesadzam, czy lepiej trzymać się od nich z daleka? :icon_question ;|