Autor Wątek: Przedstawienie Zwierzaków  (Przeczytany 1965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vektor1985

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Kicka,Alfred,Julian
  • Pozostałe zwierzaki: Chomik Kubuś
  • Za TM: Antonia,Grubas
Przedstawienie Zwierzaków
« dnia: Czerwiec 07, 2018, 18:29:50 pm »
Cześć :-) napiszę kilka słów o moich królikach a więc: Kicka poza nadwagą nic jej nie dolega aż dziw bierze że ktoś wyrzucił ślicznego królika który załatwia się do kuwety :-) następny przypadek jest bardzo ciężki zaczęło się od chorób skórnych od siedzenia w moczu a w tym tygodniu Grubas miał amputowaną tylną łapkę :-( miał ropę w stawie skokowym kolej teraz na kolejnego twardego zawodnika
Alfred miał zapalenie ucha środkowego adoptowałem go na wigilię jest bardzo stary ślepy i sparaliżowany natomiast ma sprawne jedno ucho i nosek oraz apetyt i najnowszy mieszkaniec to Lucjan był w schronisku tak długo że ludzie tam tracili wiarę że ktoś go adoptuje to królik bez oka poza tym bardzo szybko się przemieszcza...GDYBY KTOŚ MIAŁ JAKIŚ PODOBNY PRZYPADEK CHĘTNIE WYMIENIĘ SIĘ DOŚWIADCZENIAMI pozdrawiam Wiktor

Offline Aguleks

  • Moderator
  • **
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Przedstawienie Zwierzaków
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2018, 18:45:07 pm »
Możesz założyć wątek swoim podopiecznym w rozdziale "Nasze króliki" i systematycznie opisywać perypetie tych wyjątkowych stworzeń.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline vektor1985

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Kicka,Alfred,Julian
  • Pozostałe zwierzaki: Chomik Kubuś
  • Za TM: Antonia,Grubas
Odp: Przedstawienie Zwierzaków
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2018, 18:58:59 pm »
Dzięki :-) jestem ciekaw czy ktoś przerabiał amputację tylnego skoka ? operacja była dość poważna bo łapkę ma uciętą przy samym tyłku i jest w bardzo kiepskim stanie serię zastrzyków pooperacyjnych kończy w niedzielę wczoraj było w miarę ok jadł nawet bawił się ze swoim sparaliżowanym kumplem Panem pieluchą a dziś jest znacznie gorzej...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2018, 19:03:48 pm wysłana przez vektor1985 »