Autor Wątek: Betto  (Przeczytany 1847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surykatek86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stalowa Wola
  • Moje króliki: Betto
Betto
« dnia: Kwiecień 20, 2018, 17:56:33 pm »
Witam wczoraj odszedł mój Przyjaciel Betto żył 10 lat i 9mieśięcy ostatnie 2 lata chorował.Pseudo weterynarze zalecali uśpic już ponad 2 lata temu W 2017 zdecydowaliśmny sie pojechac do dr Zietka który uratował mu życie.2017 wyleczona grzybica,świerzb stwierdzona nawyk drapania.Betto miał nietypowy atak okazało sie ,że grkowiec zatakował mu nos przez co swedział i miał zapchany próbował sie drapac pózniej sie okazało ,że ma odwapniony kregosłup w dwóch miejscach okolice szyi i bioder .Gdy próbował sie drapac skręcał szyje i wtedy cos strzykało w w tym miejscu gdzie miał odwapnione i nastepował atakj bólu skręcał sie w obie strony a gdy długo to trwało piszczał z bólu ataki nastepowały co 2 tygodnie w 2017 przez pól roku był spokój pogorszyło sie w grudniu.T o nie były objawy ani cunikolozy ani padaczki .Przez 6 miesiecy chodziłem do pseudo weterynarz Stalowej woli żaden nie zaproponował najprostszych badań zeskronia czy wymaz jedyne co umieli odpowiedziec to starczy wiek i prosze uspic.I tutaj bardzo chiałbym podziekowac Dr Ziętkowi za życzliwosc i serce okazane Bettowi uratował my 1,5 roku życia dzieki niemu królik chodził jadł jabłka i pomidory które uwielbiał zrobilsmu mu mnóstwo zdjec .Podał mu leki które usmierzyły ból a takze wykrył i wyleczył wiekszosc  chorób .Bardzo chciałbym podziekowac równiez miniaturce bez tajemnic  za wszystkie odpowiedzi,uszatkowo za życzliwosć i pomoc , fundacji Królewska równiez za odpowiedzi .
Mam prośbe czy na ktoś moze administratora miniaturka bez tajmniec chciałbym tam zamiescic pare zdjec  uszaka który był bardzo ciekawski,inteligentny psotny i także dzielny bo podrózowalismy po kilka godzin autobusami z Stalowej do Lublina Betto walczył do końca .Cchviałbym zamiescic pare zdjec  na stronie miniaturka bez tajemnic.moge zapłacic .
https://www.youtube.com/watch?v=KI_HwP_mh6U
https://www.youtube.com/watch?v=hnn9IJtkyQc&t=32s