Króliczy targ > Giełda użytkowników - rzeczy nowe lub używane

[Sprzedam] Fiat Seicento 1999 899cm3 127800km - Tychy

(1/1)

Spyro1993:
Teraz będzie bombowa oferta, ponieważ czeka mnie i moje króliki emigracja.


Na sprzedaż mam samochód Fiat Seicento o pojemności silnika 899 cm3, rocznik 1999. Przebieg samochodu to 127800 km. Sprzedawany samochód jest bezwypadkowy, od nowości jest w posiadaniu mojej rodziny (wcześniej jeździli nim moi rodzice). Fiat Seicento ma ważny przegląd do września 2018, a ubezpieczenie OC+AC jest opłacone do 21 marca 2018. Auto jest w dobrym stanie, jednakże są pewne rzeczy do zrobienia: zbieżność kół oraz wymiana akumulatora (obecny akumulator ma ponad 5 lat, niestety już nie ładuje się, przez co jest problem z odpaleniem samochodu ze względu na akumulator). Ze względu na fakt, że postanowiłem sprzedać samochód, to nie kupowałem nowego akumulatora. Nie ma innych problemów z samochodem. Z niedawno zrobionych napraw, to należy wspomnieć, że wymieniany był silniczek z przednich wycieraczek, a w okolicach miesięcy wakacyjnych wymieniono całą rurę wydechową.
Wraz z samochodem jest radio wraz z napędem płyt CD oraz dodatkowo zestaw letnich opon wraz z felgami. Istnieje możliwość negocjacji ceny (1800 zł).

Mam wielki sentyment do tego samochodu i długo zastanawiałem się nad tą decyzją, jednakże chcę go sprzedać, bo za kilka tygodni wyjeżdżam na bliżej nieokreślony czas z kraju, a nie chcę zabierać ze sobą auta na drugi koniec Europy...Spyro1993:
Auto wraz z nową niższą ceną, znalazło się na Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=7214213566

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej