Autor Wątek: Lily i Lolli- hodowlane panienki do adopcji  (Przeczytany 4405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aurelia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Turbo, Szelka
Lily i Lolli- hodowlane panienki do adopcji
« dnia: Luty 11, 2018, 18:38:30 pm »
Historia dziewczynek jest krótka i smutna. Zostały odebrane interwencyjnie przez Toz Koszalin po tym, jak dziadek uczył dziewczynkę rzucać królikami o podłogę. maluchów było 9, jeden niestety nie przeżył. Reszta rodzeństwa już szczęśliwie grzeje, bąź niedługo będzie grzała pampuchy w nowych domach :) teraz czas na dziewczyny! Nie ukrywam, że byłoby najlepiej, gdyby do domu stałego powędrowały razem, ponieważ świata za sobą nie widzą i nie chcę ich rozdzielać. Lolli (biała) traktuje siostrę jak przewodnika, robi wszystko to, co Lily. Zbyt wiele przeszły w swym krótkim życiu, żebym je jeszcze pozbawiała swojej obecności. Dziewczyny mają ok 3,5 miesiąca i powoli zaczynają dojrzewać. W tym momencie ich dieta składa się z siana, ziół, granulatu cuni complet junior. Za niedługo będziemy wprowadzać zieleninkę i myśleć nad kastracją. Maluchy u mnie są wolnowybiegowe, nie grymaszą przy jedzeniu (raczej próbują wyłudzać go więcej:p), pięknie jedzą siano, korzystają z kuwety. Ostatnio znajduję pojedyncze bobki poza kuwetą (do tej pory kuwetowały wzorowo, więc myślę, że to objaw początku dojrzewania). Potencjalny dom stały będzie musiał przejść rozmowę przedadopcyjną oraz podpisać umowę. Z racji tego, że w prokuraturze toczy się postępowanie w ich sprawie, najpier będzie to umowa na dom tymczasowy a jak już zapadnie wyrok, umowa na dom stały..                     

« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2018, 18:42:05 pm wysłana przez Aurelia »

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Lily i Lolli- hodowlane panienki do adopcji
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2018, 01:15:11 am »
Są śliczne i pewnie prędko znajdą swojego ludzia. Cieszę się, że zostały odebrane prymitywom, bo ryczałam jak bóbr oglądając film.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Aurelia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Turbo, Szelka
Odp: Lily i Lolli- hodowlane panienki do adopcji
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2018, 08:50:12 am »
Niestety po zabezpieczeniu dowodów, w tym telefonu, okazuje się, że filmów było więcej..Pocieszające jest to, że przez duże nagłośnienie sprawy, przejęła ją prokuratura krajowa. Toz jako oskarżyciel posiłkowy będzie wnosił o dożywotni zakaz posiadania zwierząt, oby się udało..