Autor Wątek: Podskakiwanie, szybkie bieganie i lizanie łóżka  (Przeczytany 4091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skubi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Lokalizacja: Holandia
Podskakiwanie, szybkie bieganie i lizanie łóżka
« dnia: Styczeń 22, 2018, 21:10:19 pm »
Witam. Mój królik prawie codziennie biega bardzo szybko w klatce w okolicach godziny 22 i przez to strasznie sie tlucze. Gdy go biorę na łóżko swoje, to też tak biega lecz dodatkowo podskakuje, i czasami tez rzuca się na bok i leży. Wylizuje rowniez część łóżka. Nie wiem czemu sie tak zachowuje. Byłem u weterynarza i powiedział że jest zdrów jak ryba. Króliczka ma 10 tygodni. Macie jakiś pomysł? Podsyłam filmik z wydarzeniem: https://streamable.com/irsln

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Podskakiwanie, szybkie bieganie i lizanie łóżka
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2018, 21:27:02 pm »
Witaj! Króliczka jest szczęśliwa, to świruje sobie radośnie na miękkim, a jak się zmęczy, to robi zdechlaka (na chwilę przewraca się na boczek) :) Tak zachowuje się zadowolony, bezpieczny, szczęśliwy królik :) Lizanie jest normalnym objawem, albo oznacza sympatię do osoby, której zapachem jest przesiąknięty kocyk, albo też zaznaczanie, że to jej ;-)
Rewelacyjna królina, piękna i energiczna :) Pogratulować piękności!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline CoToMa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1663
  • Płeć: Kobieta
  • Fundacja Azyl Nadziei
  • Lokalizacja: Opole city ;)
  • Moje króliki: Herbi i Natka
  • Na DT: 9 szczurasków
  • Pozostałe zwierzaki: 6 kotów, 12 szczurasó, 4 prosięcia, 4 ślimaki, patyczak, myszoskoczek
  • Za TM: Filcak, Precelek, Lawenda, Trąbek, Pasztet, Melisa, Bazylia, Trusia, koty i piesy
Odp: Podskakiwanie, szybkie bieganie i lizanie łóżka
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2018, 21:52:42 pm »
Cudne baranisko :heart

Offline Skubi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Lokalizacja: Holandia
Odp: Podskakiwanie, szybkie bieganie i lizanie łóżka
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2018, 09:24:14 am »
Kamień z serca. Dzięki wielkie i pozdrawiam :))