Autor Wątek: Osowiały królik  (Przeczytany 2471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Teo123

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Sasha, Teodor
Osowiały królik
« dnia: Sierpień 21, 2017, 15:43:28 pm »
Witam,
Od jakiegoś czasu, mój królik Teo, jest trochę osowiały. Gdy wychodzi z klatki ciagle się myje, albo kładzie. Rzadko kica . Nigdy wczesniej tak często tego nie robił. Królik ma 8 lat. Jeszcze kilka dni temu wariował tak, że przesunął cały dywan. Królik normalnie je, robi boki, pije. Jedna zmiana  w jego zachowaniu to własnie to że co chwila się myje, lub kładzie. Moze to tylko tymczasowe? Proszę o pomoc co to moze być? :(

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: Osowiały królik
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2017, 21:34:27 pm »
Hmm... nigdy sie z tym nie spotkalam. Moze masz jakiegoś zaufanego weta, zeby w razie czego go kontrolnie przebadac?  Kroliki potrafia ukrywac choroby, wiec niezawsze od razu widac, czy jest chory.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Osowiały królik
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2017, 19:13:56 pm »
Teo, witaj. Też wybrałabym się do weta, bo wygląda na to, ze uszakowi może coś być. WIek wiekiem, ale skoro dotąd był w dobrej formie, to osiem lat to jeszcze nie czas na osowiałość. Masz w Wawie Pulsvet i Ogonek, wybierz się z królem na przegląd :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Teo123

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Sasha, Teodor
Odp: Osowiały królik
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2017, 19:18:01 pm »
Gdy coś w jego zachowaniu coś sie jeszcze zmieni, będę musiała z nim jechac do weta. Byłam, akurat tydzień temu, weterynarz powiedział, ze jest ok (to bardzo zaufany wet, zawsze stawiał dobra diagnozę i leczył moje króliki). Mozliwe że to tylko tymczasowe :) Zauważyłam, ze on robi tak, zaraz po zmianie futerka :) W zimę było podobnie. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy :)