Autor Wątek: zaprzyjaźnianie 4 królików  (Przeczytany 2801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ivanosquoi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Cookie, Zoe, Rysia, WO Dantego z Uszatych Serc Warszawy
  • Za TM: Leia, Soja :(
zaprzyjaźnianie 4 królików
« dnia: Marzec 05, 2017, 17:53:39 pm »
Cześć! Chciałabym poczytać doświadczenia osób, które mają za sobą zaprzyjaźnianie 4 uszatych. Mieszkam (i służę... :icon_rolleyes) 3 uszatym:
Cookie- baran, 2,5 roku, 2,5kg
Zoe- miks, niecały rok, 2kg
Rysia- belgijski olbrzym, ok rok, 6kg
Wszyscy są odjajczeni.
Wszystkie się kochają, super łagodne stadko, a zaprzyjaźnianie ich przebiegało bezproblemowo, Cookie i Zoe od razu miłość, potem dołączyła Rysia i było to na zasadzie 'o, nowa, siema, no to będziemy razem mieszkać', zero agresji. Niby wszyscy się lubią, ale widać że Rysia jest trochę samotna, Zoe z Cookiem ciągle razem biegają, razem się wciskają w różne nory a Ryśka najwyżej się z kotem pogoni, bo jest bliżej jej rozmiarów... Zdecydowałam się zaadoptować trochę większego Norka z Wawy, żeby i Rysia miała swojego TŻ. Norek jest w podobnym wieku, wykastrowany. I teraz pytanie, macie jakiś pomysł jak zaprzyjaźnić czwórkę w kombinacji 2 pary? Mój gang mieszka bezklatkowo (ostatnio wzięłam klatke z piwnicy żeby postawić w niej kuwete, która latała po całym pokoju, przychodzą tam tylko na żarcie i toaletę, przednia ściana jest wyjęta), w nocy są zamknięte ze mną w sypialni, ale ogólnie mogą biegać po całym mieszkaniu. Łazienkę mam małą, z prysznicem bezbrodzikowym więc wanna odpada. Mam ochotę je wszystkie zabrać do kuchni (tam uszaki praktycznie nie wchodzą, nie wiem czemu) i tam sobie przedstawić, ale jak macie jakieś pomysły czy rady to poproszę ;) Mam nadzieję, że szczęście będzie dalej dopisywać i się po prostu wszyscy polubią od razu, ale nie wiem jaki jest Norek...
Cookie - baran miniaturka, ze mną od 02.2015
Zoe - mix burgoński/baran francuski, ze mną od 12.2016
Rysia - BOS, ze mną od 02.2017
instagram: bunny2love

WO - Dante <3
http://adopcje.kroliki.net/rabbits/2868#yield