Króliczy targ > Giełda użytkowników - rzeczy nowe lub używane

Dla króliczego brzuszka :)

<< < (4/4)

Ev:
Ślicznie dziękujemy!!  :bunny: już ślę priv  :*

Ev:
AKTUALIZACJA!
Wszyscy zakróliczeni wiemy co oznacza wrzesień: badanie bobków, odrobaczanie, szczepienia itd. Takie są obecnie najpilniejsze potrzeby uszatego, chociaż on wolałby pewnie żarełko ;) ale najpierw zdrówko, jeśli ktoś chce nas wesprzeć, to śmiało piszcie, w razie potrzeby pytajcie :*

(do podanych cen należy doliczyć koszty wysyłki)

1. Starter Play, oczywiście nietknięty, 5zł


2. Avon, korektor CC w kredce, fioletowy. Nowy, nieużywany, 13 zł


3. Lakier od Avon, odcień Romance, użyty 1 raz, co do koloru to ciężko opisać, delikatny, subtelny fiolet- chyba lepiej polookać sobie w necie ;) 7zł


4. Cążki dla zwierzaków, nowe, otwierałam ale nigdy nieużywane, 15zł



5. Kuracja do paznokci 5w1, Avon, 2 razy użyłam, 6,50zł




6. Balsam pod prysznic do włosów, ciała i twarzy, Ziaja, nowy,  8 zł



7. Nowy kabel HDMI, dałam prawie 7dyszek, ale mój stary laptop nie ma odpowiedniego wejścia  :glupek: tu można rzucić okiem http://www.mediaexpert.pl/przewody-audio-video/kabel-hama-hdmi-hdmi-1-5m,id-5479 moja cena to 42 zł



8. Nowiutki, nieużywany lakier, odcień Sea Breeze, cena: 8zł



9. Żelowy lakier, nowy, odcień: Violaceous, cena: 7zł




10. Żelowy lakier, raz użyty, odcień: Sapphired Up, cena: 7zł




11. Matowy lakier do paznokci, granatowy, raz użyty, cena: 6zł



12. Szminka pielęgnacyjna nadająca kolor, Soothing Strawberry, maznęłam raz- może dwa (na prośbę wysyłam zdezynfekowaną), cena: 7zł




13. Szminka czerwona (Red Velvet jeśli dobrze pamiętam), reszta- jak wyżej, cena: 8zł




14. Nowe poidło, cena: 6zł




15. Kula na sianko, stan idealny, 2 razy zawieszona ale zwierzak niezależnie od zawartości nie interesuje się nią, cena: 7zł




ZAPRASZAMY!!!!!! :*

*ZDJĘCIA SZMINEK-nie powalają, wybaczcie, ale za nic nie chciały wyjść lepsze czy ostrzejsze :/


Ev:
Up up :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej