Autor Wątek: Wystawa  (Przeczytany 2274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klaudii

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kader
  • Za TM: Guinness,Samir,Dzidzia:(
Wystawa
« dnia: Sierpień 19, 2016, 09:50:16 am »
Witam wszystkich!
Mam rodowodowego króliczka rasy ,,Baranek Teddy" sierść Niebieska RH  chciałabym się zapytać czy ktoś wie gdzie mogłabym go pokazać na wystawie
najlepiej w Warszawie, proszę mi jeszcze powiedzieć jak wygląda cały,że tak nazwę proces dopuszczenia tych maluchów z racji
tego, że jest na prawdę cudowny chciałabym aby został dopuszczony,ale nie wiem czy ja mogę tak po prostu znaleźć samiczkę takiej samej
rasy jak on czy tak jak mi się wydaje musi być to gdzieś zgłoszone, jeśli cokolwiek ktoś wie proszę o szczegóły maluch ma 4 miesiące i czas zacząć myśleć o wystawieniu go gdzieś na wystawę i dopuszczeniu niebawem do jakiejś pięknej lolitki  :hahaha. Pozdrawiamy  :heej

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Wystawa
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2016, 12:47:43 pm »
Obawiam się, że nie otrzymasz tutaj odpowiedzi na swoje pytania. Jesteśmy przeciwni rozmnażaniu królików i traktowaniu ich przedmiotowo, a króliki, które mamy w domach są naszymi przyjaciółmi, a nie wystawowymi trofeami.
Idealnie byłoby wykastrować królika i zapewnić mu towarzystwo sterylizowanej samicy, ale zapewne nie zechcesz tego nawet rozważyć, więc proponuję poszukać odpowiedzi w wyszukiwarkach albo na forach hodowców królików rasowych.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Wystawa
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2016, 12:51:11 pm »
Nic dodać nic ująć. Temat zamykam.
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa