Autor Wątek: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg  (Przeczytany 5974 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ihuedge

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Moje króliki: Malinka *RIP
[SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« dnia: Sierpień 08, 2016, 18:44:06 pm »
Witam

Jak w tytule tematu, do sprzedania mam karmę Versele-Laga Cuni Complete 8kg z terminem ważności do ~05.2017.

Cena to 105zl + koszt przesyłki.

Kontakt:
eMail: ihuedge@gmail.com
GG: 54260901
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2016, 19:32:21 pm wysłana przez ihuedge »

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2016, 20:59:48 pm »
sprzedam ? naprawde ? a nie lepiej oddam na bezdomne zwierzaki ?
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline ihuedge

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Moje króliki: Malinka *RIP
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2016, 21:28:49 pm »
Łatwo jest oceniać innych miarą swoich możliwości, są ludzie dla których 100zl to bardzo dużo pieniędzy, szczególnie np dla emeryta który musi wyżyć za 1000zl.
Swoją drogą królik też był "adoptowany" i miał zapewnioną najlepszą opiekę i warunki na jakie było stać właściciela, ale oczywiście najlepiej dorzucić trochę jadu od siebie, niezależnie od tego czy mamy jakiekolwiek pojęcie w danej sprawie czy też nie.
Baw się dobrze.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2016, 21:38:52 pm wysłana przez ihuedge »

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2016, 21:36:43 pm »
jadu ? baw sie dobrze ? LOL .. to jest forum dla osob ktore pomagaja zwierzakom .... chyba ci sie z z olx czy allegro pomylilo, tam za wystawianie zarobkowych ogloszen sie placi
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline martini_86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Kokolino i Fifi :***
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 09, 2016, 21:46:42 pm »
Panie Kroliku daj Panie spokój.  Użytkownik bo nie wiem po nicku jakiej jest płci  może sobie sprzedać na tym forum co tylko chce....Czemu nie piszesz  do dziewczyn na tym forum które zbierają i suszą zioła aby potem Czerpać korzyści finansowe ze sprzedaży ich innym użytkownikom co? One też powinny robić to bezinteresownie i cały susz oddawać np dla fundacji????albo pomyliły miejsca bo to jest forum pomocy a nie allegro czy olx?!


Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 09, 2016, 21:52:15 pm »
to byla propozycja, zeby oddac zamiast za grosze sprzedawac ... odpowiedz byla przynajmniej  z lekka dziwna
i dziekuje za rady, naprawde .. ale najwyrazniej nie zrozumialas przeslania mojej wypowiedzi
czy mam do ciebie pretensje o to ? nie .... czy udzielam ci w zwiazku z tym rad ? nie
wiec sorry ale kto tak naprawde powinien dac sobie spokoj z uwagami ktore nic nie wnosza .... ja cie nie oceniam i twoich komentarzy ktore nic nie wnosza wiec pls ale ty nie oceniac moich
jak ja bym mial 8kg to byl oddal i to jest moje zdanie, nie musisz sie znim zgadzac ale krytukujac moje zdanie ... chyba z lekka przesadzasz ?
bo chyba nie wierzysz w teksty jw ze ktos jest tak biedny ze cos chce sprzedac .... 

i jescze taki bot / knot z tym swoim sprzedam wpindala sie do shoutboxa ktory sluzy z zalozenia tylko  do spraw pilnych ..... naprawde ?!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2016, 21:56:16 pm wysłana przez Pan_Krolik »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 09, 2016, 22:00:00 pm »
Proszę o spokój.
Ogłoszenie nie narusza żadnego punktu regulaminu, proszę więc nie komentować jego treści, a tym bardziej intencji autora ogłoszenia.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline martini_86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Kokolino i Fifi :***
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 09, 2016, 22:04:52 pm »
Ale Ty chłopie nie masz mieć za co do mnie pretensji i nie masz mnie za co krytykować buheheh a patrząc przez pryzmat całego Twojego bytowania tutaj to właśnie twoje komentarze są często pełne jadu i krytyki w stosunku do ludzi którzy mają inny tok myślenia niż ty.....pozatym Nie odniosles się do tego co napisałam o czerpaniu korzyści finansowych przez innych----stalychhh użytkowników. Najlepiej kogoś nowego z góry zjechać ze nie ma czego tu szukać skoro chce sprzedać wór karmy


Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 09, 2016, 22:07:53 pm »
chlopie ? bytowania ? martini 86 pilas cos ?? dlaczego twoje uwagi maja miec cokolwiek wiecej z siebie skoro .... sa takie od czapy
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline martini_86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Kokolino i Fifi :***
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 09, 2016, 22:14:09 pm »
Od czapy to są twoje komentarze i wtracanie się w ogloszenia innych i zmień lepiej profilowe bo mówi o tobie dużo


Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 09, 2016, 22:18:51 pm »
no coz, moje sa na temat a twoje sa prywatna wycieczka
skad ty sie w ogole urwalas ?
a ponadto co ty tak naprawde robisz dla zwierzakow poza pisaniem na forum ?
kolejne dziewcze z problem przekwitania ... i bez tabletek po reka ?

 i owszem, nigdy nie bede akceptowal komercyjnych ogloszen na niekomeryjnycm forum .... dla ciebiue to bez znaczenia
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline martini_86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Kokolino i Fifi :***
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 09, 2016, 22:23:37 pm »
Daruj sobie bo żałosny jesteś. Pozdro Panie krulikó


Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 09, 2016, 22:29:48 pm »
tak tak, oczywiscie ... a kim ty w ogole jestes ? bo oprocz wirtualneo jakze forum chyba nikt o tobie nigdy nie slyszal ... uups

bo super ze sie zarejstrowalas prawie 5 lat temu na forum u ale co faktycznie zrobilas .... dla innych ? ktos wie ?
bo jak rozumiem oprocz bycia (de facto) botem i pisania obelzywych rzeczy pod adresem innych cos realnie zrobilas przez 5 lat ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2016, 22:33:55 pm wysłana przez Pan_Krolik »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 09, 2016, 22:36:54 pm »
Pan_Królik, proszę nie wszczynać  niepotrzebnych sporów. Użytkownik ihuedge miał prawo wystawić na sprzedaż Cuni Complete na forum i nie musiał mieć na to żadnego pozwolenia. Tym bardziej proszę zaprzestać niegrzecznych i seksistowskich uwag pod adresem martini_86. Martini_86, Ciebie też proszę o wyważone odpowiedzi.

Proszę też powrócić do tematu postu!

Każdy użytkownik forum musi zastosować się do jego regulaminu.
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 09, 2016, 22:39:28 pm »
dlaczego uwagi do mnie do sa duzo wieksze niz do martini ? to jest dopiero seksistowksie .... przeciez ja z nikim nie zaczynam, i nie ja zaczalem

i sorry ale nie mi totalnie NIE odpowiada ze na nie moim forum (spk) ktos sprzedaje a nie oddaje karme .... od tego sa komercyjne fora
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 09, 2016, 22:47:11 pm »
Bo wypowiadasz się nie na temat (pierwszy post do ihuedge), poza tym Twoja uwaga była jawnie seksistowska, co stoi w sprzeczności z regulaminem.
Jeśli nie zgadzasz się z którymś z punktów regulaminu forum, nie powinieneś z niego korzystać. Sprzedaż indywidualna na własne cele jest tu dozwolona.
Proszę o zakończenie dyskusji nie na temat określony w tytule wątku.
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline ihuedge

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Moje króliki: Malinka *RIP
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 09, 2016, 23:23:54 pm »
jadu ? baw sie dobrze ? LOL .. to jest forum dla osob ktore pomagaja zwierzakom ....
Skąd wiesz że ja nie pomagam zwierzakom ?

chyba ci sie z z olx czy allegro pomylilo, tam za wystawianie zarobkowych ogloszen sie placi
To nie jest ogłoszenie zarobkowe, nie prowadzę sklepu ani hurtowni, tylko sprzedaję jedno nie otwarte opakowanie pokarmu, po króliku który przeszedł już na drugą stronę "tęczowego mostu", sprzedaję po cenie zaniżonej względem ceny zakupu (129zl).
Poza tym jakbyś nie zauważył ten dział to giełda i w regulaminie ma nawet przewidziany odpowiedni prefix dla tematów gdzie chcemy coś sprzedać.

to byla propozycja, zeby oddac zamiast za grosze sprzedawac ... odpowiedz byla przynajmniej  z lekka dziwna
Mogłeś napisać coś w stylu "Czy rozważyłeś możliwość oddania karmy dla bezdomnych królików/na SPK?", myślę że nikt tutaj nie miałby wtedy pretensji, ale Ty po prostu jesteś zwykłym trolem  :icon_curve

jak ja bym mial 8kg to byl oddal i to jest moje zdanie, nie musisz sie znim zgadzac ale krytukujac moje zdanie ... chyba z lekka przesadzasz ?
bo chyba nie wierzysz w teksty jw ze ktos jest tak biedny ze cos chce sprzedac .... 
Bardzo proszę, możesz kupić tą paczkę i oddać na SPK, przecież nie ma ludzi biednych, każdego stać na taki drobny gest, liczę na Ciebie.

i jescze taki bot / knot z tym swoim sprzedam wpindala sie do shoutboxa ktory sluzy z zalozenia tylko  do spraw pilnych ..... naprawde ?!

Sprawa pilna, termin ważności upływa za nieco ponad 8 miesięcy czyli mniej więcej tyle na ile starcza tego pokarmu dla jednego królika.

Reszty nawet nie komentuję.. nie warto.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2016, 23:35:12 pm wysłana przez ihuedge »

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 10, 2016, 09:10:27 am »
Ja jeszcze słowo podsumowujące, by nie powodować większego zamętu - na tym w zasadzie zakończymy dyskusję i komentarze nie związane z tematem wątku.
Otóż, nie po raz pierwszy użytkownik "Pan_Królik" zarzuca innym brak działania na rzecz królików, ogólne "nicnierobienie", tylko siedzenie na forum...
Wszelka pomoc w fundacjach i stowarzyszeniach opiera się na formie wolontariatu, nie można wymagać aby dorośli ludzie rzucali wszystko i poświęcali się w całości pomocy komukolwiek. Dorosłe życie, Panie_Króliku to jazda bez trzymanki, gdzie trzeba zapłacić rachunki, mieć na przysłowiowy chleb, mieć czas dla rodziny, wytłumacz małemu dziecku, że matka nie ma dla niego czasu bo pomaga królikom... można mnożyć tysiące przykładów.
Nie ma Pan prawa rozliczać innych z pomocy uszakom. Proszę się zastanowić nad sobą i zapamiętać, że ktoś kto dużo robi najmniej o tym mówi.

Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline ihuedge

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Moje króliki: Malinka *RIP
Odp: [SPRZEDAM] Versele-Laga Cuni Complete 8kg
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 10, 2016, 21:30:37 pm »
Oferta już nie ważna, można zamknąć temat.