Porady > Szczepienia

przeterminowana szczepionaka !!!

(1/1)

martini_86:
Dziewczyny nawet nie wiem jak to nazwać ale jestem porazona i w wielkim szoku!!!pojechałam dziś z Fif i i Kokolino do lecznicy na szczepienie ....wszystko pieknie ładnie ....wróciłam króliki zostawiłam w domu teraz chodzę z. przyjaciółka po centrum handlowym ona weszła do jednego ze sklepów a ja czekając  na nią postanowiłam poczytać książeczki zdrowia i co ......patrzę a data ważności jednej ze szczepionek to listopad 2015 a drugiej styczeń 2016!!!!!oczywiście zadzwoniłam do lecznicy od razu i dr ktorgo znam od lat zaczął oczywiście przepraszać i się tłumaczyć,pieniądze (niemałe )mi oczywiście zwrócą ale nie o to chodzi....jestem przerażona co teraz ?czy Taka szczepionka skutkuje dla nich konsekwencjami ???? Próbuje się w tej sprawie dodzwonić do innnych wetow w Opolu ale nikt nie odbiera....jestem w szoku i nie wiem co robić i myśleć !!!help......

joac:
Kochana, nie sądzę, żeby to miało konsekwencje dla zdrowia. Myślę, że nie zaszkodzi zaszczepić jeszcze raz po upłynięciu dwóch tygodni. Spokojnie, to nie jest trucizna.
Swoją drogą, co za partacze!

martini_86:
Ehhh szkoda gadać.zawsze wielokrotnie powtarzalam że w Opolu nie mamy lekarzy, do których mam pełne zaufanie. Z grubszymi sprawami zawsze jeździłam do Wrocławia do dr Piaseckiego.Nawet w zeszłym roku pojechaliśmy na akcję szczepień do Wrocławia do dr Dziwaka. No ale w tym roku ani widu ani slychu o tej akcji więc pomyślałam ze przecież to ,,tylko zwykła szczepionka,, ... zwłaszcza że szczepie raczej tutaj. ..Jak zobaczyłam ze obie są przeterminowane a moje krolasy je dostały to poczułam się strasznie :wisielec:  :/ coś na zasadzie jakbym swiadomie podała im truciznę.....oczywiście dostalam wielokrotne przeprosiny i zwrot pieniędzy ale pomimo że do tej lecznicy chodzę chyba z 25 lat -zaczynałam jeszcze jako mała dziewczynka z chomiczkami to na drugi raz grubo się zastanowię czy pójdę tam jeszcze raz ....narazie obserwuje Fifiego i Kokolina ale niesmak mam  spory  :wisielec:

joac:
MArtini, dopytałam naszą forumową Siccę. Mówi, ze szczepionki mogą jeszcze być skuteczne, bo nie minęło za dużo czasu od daty ważności, ale ona powtórzyłaby szczepienie po 3 tygodniach.

ellessa:
A jaki to wet był?
Kilka osób z Opola poleca EgzoWet, to to?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej