Autor Wątek: przeterminowana szczepionaka !!!  (Przeczytany 3638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline martini_86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Kokolino i Fifi :***
przeterminowana szczepionaka !!!
« dnia: Marzec 12, 2016, 15:15:50 pm »
Dziewczyny nawet nie wiem jak to nazwać ale jestem porazona i w wielkim szoku!!!pojechałam dziś z Fif i i Kokolino do lecznicy na szczepienie ....wszystko pieknie ładnie ....wróciłam króliki zostawiłam w domu teraz chodzę z. przyjaciółka po centrum handlowym ona weszła do jednego ze sklepów a ja czekając  na nią postanowiłam poczytać książeczki zdrowia i co ......patrzę a data ważności jednej ze szczepionek to listopad 2015 a drugiej styczeń 2016!!!!!oczywiście zadzwoniłam do lecznicy od razu i dr ktorgo znam od lat zaczął oczywiście przepraszać i się tłumaczyć,pieniądze (niemałe )mi oczywiście zwrócą ale nie o to chodzi....jestem przerażona co teraz ?czy Taka szczepionka skutkuje dla nich konsekwencjami ???? Próbuje się w tej sprawie dodzwonić do innnych wetow w Opolu ale nikt nie odbiera....jestem w szoku i nie wiem co robić i myśleć !!!help......


Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: przeterminowana szczepionaka !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2016, 17:47:46 pm »
Kochana, nie sądzę, żeby to miało konsekwencje dla zdrowia. Myślę, że nie zaszkodzi zaszczepić jeszcze raz po upłynięciu dwóch tygodni. Spokojnie, to nie jest trucizna.
Swoją drogą, co za partacze!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline martini_86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Kokolino i Fifi :***
Odp: przeterminowana szczepionaka !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2016, 12:10:06 pm »
Ehhh szkoda gadać.zawsze wielokrotnie powtarzalam że w Opolu nie mamy lekarzy, do których mam pełne zaufanie. Z grubszymi sprawami zawsze jeździłam do Wrocławia do dr Piaseckiego.Nawet w zeszłym roku pojechaliśmy na akcję szczepień do Wrocławia do dr Dziwaka. No ale w tym roku ani widu ani slychu o tej akcji więc pomyślałam ze przecież to ,,tylko zwykła szczepionka,, ... zwłaszcza że szczepie raczej tutaj. ..Jak zobaczyłam ze obie są przeterminowane a moje krolasy je dostały to poczułam się strasznie :wisielec:  :/ coś na zasadzie jakbym swiadomie podała im truciznę.....oczywiście dostalam wielokrotne przeprosiny i zwrot pieniędzy ale pomimo że do tej lecznicy chodzę chyba z 25 lat -zaczynałam jeszcze jako mała dziewczynka z chomiczkami to na drugi raz grubo się zastanowię czy pójdę tam jeszcze raz ....narazie obserwuje Fifiego i Kokolina ale niesmak mam  spory  :wisielec:


Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: przeterminowana szczepionaka !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2016, 22:07:21 pm »
MArtini, dopytałam naszą forumową Siccę. Mówi, ze szczepionki mogą jeszcze być skuteczne, bo nie minęło za dużo czasu od daty ważności, ale ona powtórzyłaby szczepienie po 3 tygodniach.
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline ellessa

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 1831
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Francisz & Niusia
Odp: przeterminowana szczepionaka !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 15, 2016, 22:25:41 pm »
A jaki to wet był?
Kilka osób z Opola poleca EgzoWet, to to?