Autor Wątek: Uwaga, PRACA dorywcza, kicowa :) WARSZAWA, tez przyjezdnie  (Przeczytany 3254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline K.Skowron

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Uwaga, PRACA dorywcza, kicowa :) WARSZAWA, tez przyjezdnie
« dnia: Luty 03, 2016, 22:20:43 pm »
Kochane, kochani,

Mam dwa urocze kice (i do tego żółwia), które są niezwykle oddane i potrzebują ciągłego kontaktu z człowiekiem. Ponieważ kilka razy do roku (czasem więcej) wyjeżdżamy służbowo i nie tylko, poszukuję osoby, która chciałaby nawiązać długą, przyjacielską współpracę (na podstawie umowy cywilnej) polegającej na odpłatnej (co do kwoty, chętnie się dogadam, jeszcze jej nie ustaliłam - myślę, że najlepiej by było na drodze negocjacji) opiece nad naszym zwierzyńcem podczas tych wyjazdów. Najbardziej chciałabym znaleźć osobę, która zechciałaby w tym czasie u nas zamieszkać (mając całe mieszkanie z dużym zielonym tarasem do dyspozycji - urocza ulica na Pradze Północ w Warszawie, tuż obok metra, mieszkanie bardzo przyjemne), aby króliczki miały cały czas poczucie, że jest przy nich człowiek i nie są opuszczone (trafiły nam się takie dwa, które są niezwykle przywiązane, potrzebują ogromu głasków, spania razem w łóżku, i wspólnych zabaw i podskoków) - oczywiście nie mam na myśli opieki 24 godziny na dobę, ale kontakt rano i wieczorem, żeby ktoś do nich wracał. Króliczki są bezklatkowe (mają tylko zawsze otwarty domek gdzie chodzą ładnie do kuwety i jeść, nie ma z nimi kłopotów w postaci ciągłego sprzątania,itp), żółw także lubi chodzić po domu.

O co chodzi?
-by była to osoba, która najlepiej sama ma króliczki, lub ma z nimi spore doświadczenie oraz rozumie ich potrzeby, i przede wszystkim ma duże serce do nich
-osoba uczciwa, polecona przez forumowiczów lub osoby z fundacji - taka, której możemy zaufać i powierzyć nasze królicze dzieci, jak i samo mieszkanie
-osoby, która weźmie na siebie odpowiedzialność za dobrostan maluchów, w tym wizytę u weterynarza (na nasz koszt) gdyby - odpukać - cokolwiek się niepokojącego działo
-nie musisz być z Warszawy, ponieważ oferuję zamieszkanie
-na uczciwych warunkach, tj umówiona kwota i podpisana umowa-zlecenie

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu i na kawę: karolina.skowron@hotmail.com
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2016, 22:48:10 pm wysłana przez K.Skowron »

Offline izaf

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8675
  • Płeć: Kobieta
  • A ser­ca - tak ich mało, a us­ta - ty­le ich.
  • Lokalizacja: Kobyłka
  • Moje króliki: Kleo, Herbi, Puszkin, Sami
  • Pozostałe zwierzaki: Gilbert, Izma, Mysz Stanisław
  • Za TM: Ala, Gabi, Maciek, Unkas, Nala , Franki, Lusia , Bukfa, Kropcia ...
Odp: Uwaga, PRACA dorywcza, kicowa :) WARSZAWA, tez przyjezdnie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2016, 23:10:19 pm »
To brzmi jak wakacje z królikami  :DD i jeszcze płacą za to  :DD

Offline K.Skowron

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Uwaga, PRACA dorywcza, kicowa :) WARSZAWA, tez przyjezdnie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2016, 23:22:09 pm »
Tak włanie ma brzmieć :) I mam nadzieję, że znajdą się chętne  :bunny:

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Uwaga, PRACA dorywcza, kicowa :) WARSZAWA, tez przyjezdnie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2016, 11:41:56 am »
brzmi jak praca marzeń! :D

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uwaga, PRACA dorywcza, kicowa :) WARSZAWA, tez przyjezdnie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2016, 12:06:26 pm »
A na jakie okresy czasu wyjeżdżacie, bo nie można znaleźć w poście ;)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uwaga, PRACA dorywcza, kicowa :) WARSZAWA, tez przyjezdnie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2016, 12:17:04 pm »
Jaka superrobota :D bierzcie!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline K.Skowron

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Uwaga, PRACA dorywcza, kicowa :) WARSZAWA, tez przyjezdnie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2016, 22:19:26 pm »
Odpowiadając na pytanie - najczęściej są to wyjazdy około tygodniowe, czasami kilka dni lub przedłużony weekend, z rzadka są to dwa-trzy tygodnie. Zwykle wiemy o tym z pewnym wyprzedzeniem. Mogę już podać dwa terminy: tydzień w kwietniu, a później 10 dni w czerwcu. Jeśli jesteście zainteresowane, piszcie proszę na maila, będzie mi łatwiej to ogarnąć :) I bardzo proszę o info w mailu czy jesteście z Warszawy czy nie, a przede wszystkim czy interesuje Was opcja z zamieszkaniem (preferowana przez nas ze względu na wymagania naszych kiców). Bardzo przydatna byłaby też jakaś propozycja kwoty za opiekę, bo na razie nie mam na to konkretnego pomysłu :)