Autor Wątek: Królik się chowa  (Przeczytany 2654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Borsuk

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław, Praga
  • Moje króliki: Simka
  • Za TM: Aramisiu :-(
Królik się chowa
« dnia: Styczeń 18, 2016, 12:44:52 pm »
Próbowałem dopisać się z moim problemem do jakiegoś istniejącego tematu, ale niestety nie udało mi się znaleźć niczego podobnego dlatego zakładam nowy wątek.
Uszaki mieszkają u mnie bezklatkowo od około roku i nawet jeżeli nie okazywały mi specjalnej czułości to widać było, że powoli się do mnie przyzwyczajają a trzeba zaznaczyć, iż parka jest wyjątkowo tchórzliwa i nieufna. Od pewnego czasu jednak zaczęły chować się przede mną w swojej norze (nora to tak naprawdę kilka połączonych kartonów przykrytych kocami). Rozwijało się to stopniowo w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. W czasie weekendów kiedy jestem w domu, siedzą tam praktycznie cały dzień z krótkimi wypadami na skubnięcie siana czy zieleniny. Na dłużej wyłażą rano i wieczorem, też oczywiście tylko do miski. W nocy też chyba siedzą na zewnątrz. Myślałem, że może są chore, ale kiedy podglądam je z pracy przez internetową kamerkę, widać że bawią się zupełnie nieźle kiedy mnie nie ma, przynajmniej przez kilka pierwszych godzin po moim wyjściu. Potem śpią albo w norze albo na zewnątrz. Myślałem, że to skutkiem częstych wizyt u veta (jeden miał problem z jelitami) ale ostatnio byliśmy tam półtora miesiąca temu a chowanie się uszaków nasila się. Sam już nie wiem co robić.  :icon_sad

Sputnik

  • Gość
Odp: Królik się chowa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2016, 13:16:27 pm »
Nic nie robić, najwidoczniej wydoroślały i zachowują się jak na królika przystało, dzień przesypia w swojej norze.

Offline Judyta26

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Królik się chowa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2016, 17:52:22 pm »
Otóż to. Uszak się zachowuje bardzo dobrze. Nie martw się :)