Autor Wątek: Czy zaprzyjaźnienie 3 króli od razu to dobry pomysł?  (Przeczytany 2395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MonikaM

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Rudy
  • Za TM: Punia i Gruby
Czy zaprzyjaźnienie 3 króli od razu to dobry pomysł?
« dnia: Listopad 13, 2015, 21:31:21 pm »
Hej kochani   :papatki mam mały dylemat i może wy mi poradzicie, dacie jakąś radę. Jestem szczęśliwą posiadaczką baranka od sierpnia. Młody będzie kastrowany za tydzień. Na początku grudnia dołączy do nas urocza króliczka z adopcji  :icon_mrgreen ona jest po sterylce więc tu wszystko gra. Wszystko bylo ładnie pięknie póki nie poszłam do pobliskiego sklepu zoologicznego po drobne zakupy. Byłam tam wcześniej z 3 miesiące temu i wtedy zobaczyłam tam uszatka uszatka który wtedy miał z pół roku, chwilę porozmawialam z Panią na jego temat i dowiedziałam się że to uratowany króliczek i wyleczony przez nią osobiście i że teraz jest już zdrowy i szuka domu. Pani zapewniła mnie że nie kupuje zwierzaków z hodowli i że do sprzedaży idą tylko zwierzaki odratowane. To by się zgadzało bo prawie tam nie ma zwierzaków na sprzedaż. I wtedy myślałam że króliś szybko znajdzie dom bo jest przecież taki uroczy. A jak poszłam tam ostatnio to on tam dalej biedulek siedzi i nie dość że w ciasnym terrarium to jeszcze na trocinach!  :placze tak mi się go szkoda zrobiło bo trochę już zdziczał - z nikim praktycznie kontaktu nie ma i wątpię że się ktoś nim zainteresuje. Pomyślałam co by było gdybym go wzięła i od razu zaprzyjaźniła trójkę uszoli? Ktoś miał podobne doświadczenie? Czy mój Rudy nie poczuje się przytłoczony dwojgiem nowych lokatorów? W ogóle myślicie że powinnam go zabrać z tego sklepu? Wszystkie uszatki są w miarę w podobnym wieku ale nie wiem czy to dobry pomysł liczę na waszę doświadczenie i rady !!  smutny_krolik
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2015, 21:34:41 pm wysłana przez MonikaM »
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0