Autor Wątek: {POSZUKUJĘ} Domu tymczasowego na rok dla fajnego króliczka z Warszawy!  (Przeczytany 3089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zajec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Cześć,

Jestem właścicielką adoptowanego 5 lat temu w Stowarzyszeniu króliczka o imieniu Sasza  :bunny: Niestety w chwili obecnej mieszkam z mężem w kawalerce i spodziewamy się dziecka, więc czy tego chce czy nie potrzebuje znaleźć Saszce tymczasowy dom  smutny_krolik Tymczasowy ponieważ, w marcu 2017 odbieramy większe mieszkanie i będę mogła zabrać Saszkę z powrotem do siebie :) Do tego czasu muszę jednak kogoś znaleźć bo nie dam rady jej zmieścić z nami i dzieckiem w jednym pokoju.

Sasza jest dobrze wychowanym królikiem, umie robić do kuwety i nie gryzie kabli. Mam też dla niej super klatkę w postaci szafki z drzwiczkami, w której mieści cały swój dobytek. Dokładnie o Saszy można przeczytać i zobaczyć ją w tym poście http://enjoyourhome.blogspot.com/2015/03/historia-saszy.html :)

Wyżywienie i utrzymanie króliczka oczywiście biorę na siebie. Przetransportuje też ją gdzie trzeba. Jestem z Warszawy i dysponuje większym samochodem. 

Będę wdzięczna za pomoc!
Pozdrawiam!
Lu
Jeszcze trochę pokicać, poczuć wysoką trawę pod sobą i bezkresne niebo nad uszami- to Wielka sprawa jest :) Eh, pokicać jeszcze...

www.DomoweZapleczeInspiracji.blogspot.com

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: {POSZUKUJĘ} Domu tymczasowego na rok dla fajnego króliczka z Warszawy!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2016, 15:34:17 pm »
i jak sie skonczyla historia z krolikiem ? znalazlas kogos ?
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Zajec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Odp: {POSZUKUJĘ} Domu tymczasowego na rok dla fajnego króliczka z Warszawy!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2016, 21:00:03 pm »
Miło, że pytasz  :) Wylądował u Mamy  :bunny:
Jeszcze trochę pokicać, poczuć wysoką trawę pod sobą i bezkresne niebo nad uszami- to Wielka sprawa jest :) Eh, pokicać jeszcze...

www.DomoweZapleczeInspiracji.blogspot.com