Autor Wątek: [Poszukuję] Kraków - opieka nad dwoma królikami święta/sylwester  (Przeczytany 3460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kittie00

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Lokalizacja: Kraków
[Poszukuję] Kraków - opieka nad dwoma królikami święta/sylwester
« dnia: Grudzień 06, 2015, 12:38:33 pm »
Witam,

Pani która miała zająć się królikami się nie odzywa i obawiam się, że już się nie odezwie przez co straciłam opiekuna na święta. Kraków, dwa króliczki (kastrowane, szczepione, zaprzyjaźnione), ale żyjące bez zamykania w klatce. Podejrzewam, że to jest największy problem przy znalezieniu opiekuna, bo każdy się boi, że będą niszczyć. Ale to nie są szkodniki, oduczyły się gryzienia, raczej próbują coś ugryźć jak chcą na siebie zwrócić uwagę, ale ogólnie są spokojnie, w dzień sobie siedzą i śpią, może coś pobiegają w nocy. Załatwiają się tylko do kuwety, ale że czasem sobie nie trafią to kuweta stoi w klatce, do której też chodzą, żeby zjeść i się napić. Opieka potrzebna na okres świąteczny i być może na sylwestra więc albo tylko od 23.12 (wieczorem) do 27.12 (wieczorem) albo ten termin plus od 31.12 do 02.01. Królikom trzeba dać dwa razy jeść, zmienić wodę i przebrać kuwetę. Dostarczam siano, suszki, warzywa, żwirek, a w razie potrzeby też klatkę, kuwetę i miskę. Bardzo proszę o pomoc odpowiedzialne osoby z Krakowa, bo inaczej na kolejne święta pojadę do domu na 24 godziny lub wcale. :(

Kontakt na PW.

Oczywiście za opiekę ZAPŁACĘ.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2015, 12:41:57 pm wysłana przez kittie00 »

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Poszukuję] Kraków - opieka nad dwoma królikami święta/sylwester
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2015, 12:46:27 pm »
A nie mozesz ich zostawic, by ktos do nich przychodzil?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline kittie00

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: [Poszukuję] Kraków - opieka nad dwoma królikami święta/sylwester
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2015, 12:52:48 pm »
Wszystkich znajomych mam takich jak ja, czyli wyjeżdżających na święta do domu więc nie bardzo jest kogo poprosić. A obca osoba wątpię, żeby jej się chciało przychodzić dwa razy dziennie i to w takim okresie, pewniejszym jest jeśli króliczki byłyby cały czas u kogoś. Jeden czy dwa dni jeszcze bym się zdecydowała, ale pięć - zwyczajnie się boję.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2015, 12:59:15 pm wysłana przez kittie00 »

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Poszukuję] Kraków - opieka nad dwoma królikami święta/sylwester
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2015, 19:38:16 pm »
A w jakim rejonie Krk mieszkasz?


Zapytałam (zupełnie z ciekawości) o opiekę dochodzącą, bo np. ja mam w domu sześć królików i żadnych dodatkowych na pewno do siebie nie wezmę. A zdarzało mi się np. jeździć do obcych uszu, jak byłam akurat w Krakowie.

PS
Jeśli nikt się nie zgłosi, to może poszukaj hotelu? Mogę Ci dać namiar na priv, jeśli bierzesz pod uwagę taką opcję.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline kittie00

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: [Poszukuję] Kraków - opieka nad dwoma królikami święta/sylwester
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2015, 19:57:27 pm »
Hotelik to będzie ostateczność, ale poproszę o namiar.

Offline kittie00

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: [Poszukuję] Kraków - opieka nad dwoma królikami święta/sylwester
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2015, 12:10:31 pm »
Znalazłam opiekę. Temat można zamknąć.