Fundacja Azyl dla Królików > Archiwum Azylu

[Namysłów] Major szuka domku!

(1/1)

Minka.:
Major, przystojny, niesamowity i pomysłowy Pan szuka wspaniałego domku :).
Major jest ok 3 kg "hodowlańcem" (bo niby hodowlaniec, a jednak maluszek :P)
Major ma wielki apetyt i robi różne zwariowane rzeczy aby zdobyć coś do jedzenia :P Co ja tam będę pisać, zdjęcia zdjęcia zdjęcia :)


Prawdziwy urodzony model





A więc Major poleca się do adopcji :)
kontakt: fundacja@azyl.torun.pl
:)

Minka.:
Major z każdym dniem robi się coraz fajniejszy :). Zachowuje się jak psiak, biega za mną, przybiega do nogi :). Nie lubi brania na ręce, ale za to uwielbia być głaskany! Czasem jak przestanę, to nawet mnie podgryza, żeby się przypomnieć:). Często przybiega do mnie jak czytam i leży obok. Z kuwetą mamy małe problemy, ale większość trafia do niej:). Nie lubi siedzieć w klatce, zdecydowanie woli biegać, ale jak zostanie zamknięty, to siedzi i czeka z błagalnym wzrokiem na otworzenie:). Bardzo lubi spać na moim łóżku, co robi często gdy jestem  w szkole, czy akurat nie ma mnie z nim w pokoju:). A takie widoki są już u nas normą :):


Na stole też może być wygodnie ;)

A tutaj przyszedł jak czytałam i położył mi się właśnie tak na nodze.... no rozczulił mnie tym totalnie!


Taki wspaniały chłopak, a nikt się o niego nie pyta... Nie rozumiem, domku gdzie jesteś?????????

Solvieg:
Pewnie czeka na kogoś zupełnie wyjątkowego :)

Minka.:

--- Cytat: Solvieg w Listopad 13, 2015, 18:05:13 pm ---Pewnie czeka na kogoś zupełnie wyjątkowego :)

--- Koniec cytatu ---
Mam nadzieję, że taki ktoś właśnie się dla niego znajdzie! :)

Minka.:
Temat można zamknąć, Major znalazł dom :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej