Autor Wątek: Dom dla królika OPOLE  (Przeczytany 3051 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Opole
Dom dla królika OPOLE
« dnia: Październik 20, 2015, 20:47:36 pm »
Witam.

Poszukuję domu dla królika, którego zabrałam od weta mojego psa. Ktoś podrzucił zwierzątko pod drzwi lecznicy. Królik miał być uśpiony dlatego postanowiłam go zabrać do siebie i poszukać mu domu na własną rękę.

Tutaj zaczyna się problem. Nie mogę dać mu domu, bo mój pies nie toleruje nowego mieszkańca. Nie chcę też oddawać go przypadkowej osobie, bo boję się, że stanie mu się krzywda.

Zwierzak jest trochę dziki. Dzisiaj podczas sprzątania klatki zarobiłam małe odbicie ząbków na ręce. Z tego co mówił wet, królik jest dorosłym, wykastrowanym samcem. Dokładnego wieku nie jestem w stanie podać. Aktualnie karmię go siankiem ze strony animalii, bo takim samym karmiłam kiedyś swojego śp. malucha.

Znalazłby się ktoś, kto mógłby go przygarnąć? Nie znam nikogo, kto umiałby się opiekować królikiem, a zależy mi na tym aby miał dobre życie. Nie mogę też dłużej trzymać psa w łazience, bo on tej sytuacji nie rozumie. W ten sposób mam dwa zestresowane zwierzęta w domu  :icon_cry .

Mogę uszatego dowieźć do nowego domku. Jestem z Opola,ale studiuję weekendowo we Wrocławiu.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Dom dla królika OPOLE
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2015, 14:42:26 pm »
Asiu, co z tym królikiem? Zgłosiłaś go gdzieś do adopcji?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline magda24

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: Dom dla królika OPOLE
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2015, 22:49:32 pm »
w związku z brakiem aktywności temat zamykam. jeżeli jest aktualny proszę o pw