Autor Wątek: [Przygarnij Królika] Zuzia&Lucek miał być z nich pasztet...szukają DS / Warszawa  (Przeczytany 3622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kama516

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Moje króliki: Krysia, Rudy, Pchełeczek
  • Na DT: Marcysia, Lucek, Zuzia
  • Pozostałe zwierzaki: Pies- Leoś, przepiórki. i Żółw Jadzia
  • Za TM: Pysiaczek [*] (9.02.2014) , Bąbel[*] (13.10.2015) żólw Tupka [*]
Zuzia i Lucek... Dwa 3 miesięczne hodowlańce... miał z nich zostać pasztet... terez szukają nowych domków.
Chociaż są rodzeństwem to charaktery mają zupełnie inne. Oboje jeszcze mają dystans do człowieka.
 Zuzia- ruda uszatka, spokojna,  urocza i nie rozrabiająca, uwielbia być miziana.
Lucek- srebrny, dziecko samego szatana ]:->, nygus wcielony :zonka:, wszędzie go pełno, wszędzie się wciśnie, wszystko musi wiedzieć.

Oba misie nazwane przeze mnie pieszczotliwie ''małe wszy".  Mimo tego że wszędzie ich pełno, chociaż jest ich tylko 2  :icon_mrgreen  nie sposób ich nie kochać, no popatrzcie tylko na te pysie...

W chwili obecnej leczymy świeżb uszny... :(

kontakt do pośrednika: gosia@przygarnijkrolika.pl
Maluchy są do adopcji oddzielnie  a jeśli ktoś chciałby je razem też problemu nie będzie  :D  :bunny:

Ruda-Zuzia.  Srebrny-Lucek. :bunny: :bunny:


Offline joac

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [Przygarnij Królika] Zuzia&Lucek miał być z nich pasztet...szukają DS / Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2015, 20:05:48 pm »
Co słychać u tych uszaczków? Czy mają już domki?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Kama516

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Moje króliki: Krysia, Rudy, Pchełeczek
  • Na DT: Marcysia, Lucek, Zuzia
  • Pozostałe zwierzaki: Pies- Leoś, przepiórki. i Żółw Jadzia
  • Za TM: Pysiaczek [*] (9.02.2014) , Bąbel[*] (13.10.2015) żólw Tupka [*]
Odp: [Przygarnij Królika] Zuzia&Lucek miał być z nich pasztet...szukają DS / Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2015, 20:35:49 pm »
Maluchy  rosną jak na drożdżach....  tydzień temu  skończyliśmy dłuuuuuugie leczenie...   każde waży już ponad 3 kg.... żrą na potęgę.... moja cała 4 w ciągu dnia nie żre tyle  co ta dwójka na raz...  czasami to już rady nie daje....
Zuza jest przytulakiem, uwielbia się przytulać, jest pełna energii mimo swojej określmy to na razie 'choroby' i wiecznie głodna...
Lucjan- rownież wyrósł na misia do przytulania, jest cholernie inteligentny.... potrafi sam otworzyc sobie pojemnik z jedzeniem .... a jak wchodze do pokoju to udaje nygus że to nie on, i przyłazi pod nogi sie przytulać.... (i wez tu sie gniewaj?!)  Lucjan rowniez do perfekcji opanował otwieranie klatki ze wszystkich stron... Lucek również jest wiecznym głodomorem.... nie ma takiej ilości jedzenia która by go zadowoliła....
Do perfekcji nauczył Zuzę schodzenia po schodzach i wskawiania gdzie sie tylko da.... Jego imie w pełni oddaje jego charakter.... <3

Oba nygusy polecają się do adopcji..... <błagam niech ktoś je zabierze bo zbankrutować idzie!!> :D


Offline joac

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [Przygarnij Królika] Zuzia&Lucek miał być z nich pasztet...szukają DS / Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2015, 20:37:36 pm »
Heheh, no to wszystkich pięknie zmotywowałaś do adopcji :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html