Fundacja Przygarnij Królika > Archiwum PK

Szukam DT lub DS dla barana francuskiego po myksomatozie / Poznań

(1/3) > >>

magda24:
Kochani, sprawa jest niezwykle trudna, ponieważ jeżeli nie znajdziemy miejsca dla tego królika, będziemy niestety musieli odmówić mu pomocy :(

To samiec, baran wielkogabarytowy, przeszedł myksomatozę, więc szukam mu miejsca w DT lub DS najlepiej solo, albo z królikiem z aktualnymi szczepieniami. Nie jest to słodka miniaturka, choroba odcisnęła na nim blizny ale to nie znaczy, że przez to będzie gorszy. Ma takie samo prawo do szczęśliwego życia jak inne króliki, dlatego liczę na Waszą pomoc. Może znacie kogoś o dobrym sercu, kto podaruje mu kawałek miejsca ??
Królik zostanie wykastrowany przed oddaniem. Przebywa w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Poznaniu i czeka na lepsze życie…

joac:
Biedny słodziak :( Ale sprawa karkołomna ze znalezieniem mu domu :( Choć...? Cuda się przeciez zdarzają :)

magda24:
Znalezienie dla niego nowego domu może być skrajnie ekstremalne, ale skoro wygrał walkę z tą wstrętną chorobą, to musi wygrać sobie najlepszy dom na ziemi, przynajmniej ja w to wierzę, bo mi serce zaczęło mocniej bić na jego widok  :heart i poczułam wielki żal, że  mogę na niego tylko patrzeć, a nie wytarmosić po wielkim pysiu :(

bosniak:
Jak nikt się nie zgłosi, to poszukajcie po hotelach. Naszych myksiaków nikt nie chciał przyjąć po chorobie i bardzo długo mieszkały w hotelu, w którym nie było innych królików.

magda24:
Podbijam,

Pralinek (ma już swoje imię ;) ) został wykastrowany, zęby zostały naprawione i ciągle szukamy dla niego DT/DS

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej